Chwalidupa !!!!!!!!!!!

motocyklowo
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: TROJAN »

Witam

Nie wiem czy was to obchodzi ale 2 dni temu zalegalizowałem w końcu swoją jazde na motocyklu tzn zdałem exam od kopa :ok: :thumbsup: :drinking:

pozdrawiam
Awatar użytkownika
PIES
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 316
Rejestracja: 02.11.2008, 18:23
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: PIES »

No to chłopie gratulacje :punk: ,ja jestem w trakcie kursu,wypadałoby zalegalizować wreszcie swoją jazdę :lol: .Wiesz co teraz powinieneś zrobić? :drinking: :drinking: :drinking: ,tylko póżniej :stop: :crossy:
Nie ma się co pipać w szczypę!!!
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: TROJAN »

Własnie w niedziele jade troche polatac , już sie nie moge doczekac

pozdro :crossy:
Awatar użytkownika
luke_01
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 74
Rejestracja: 18.06.2008, 18:00
Lokalizacja: Maków Podhalański
Kontakt:

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: luke_01 »

No to szerokości :punk:
--
Motocykl w zakręcie w przeciwieństwie do samochodu przechyla się we właściwą stronę.
Awatar użytkownika
Paczo3
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 402
Rejestracja: 25.09.2008, 13:49
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Potok

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Paczo3 »

Gratuluje szerokości :thumbsup:
Nie jeździj szybciej niż twój anioł stróż potrafi latać !
Awatar użytkownika
mr bulwa
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 624
Rejestracja: 26.09.2008, 10:44
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: mr bulwa »

GRATULEJSZYN i szerokości!!!
:))) Trochę ich drażni jak się podjeżdża na egzamin swoim moto i parkuje pod WORD-em ;)))
A egzamin jak? Były jakieś problemy?
_______________________________________________
Nie ma drogi do szczęścia. To szczęście jest drogą.
Budda Siddhartha Gautama
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: TROJAN »

NIe , sam exam był spoko /teoria/
Tak sie bałem tego testu że tak wmłuciłem wszystko że w sumie wyszedłem z sali po niecałych 3 min jako pierwszy .
Efekt 18 na 18 /zdane/
Natomiast na jazdzie było o wiele gorzej
Natrafiłem na takiego BUCA co sie doczepił jak śmigałem ósemki :crossy:
Stał sukinsyn na środku tej 8 i napierdlał cały czas i przy czwartym okrążeniu nie wytrzymałem i postawiłem noge i powiedziałem że nie życze sobie zbędnych komentarzy i jakiegos tam gadania itd
.Poprosiłem gościa żeby stanął obok nic i patrzrył sie co robie.A jak chce mnie ulać to niech to zrobi od razu .No ale niestety miałem jeszcze jedna szanse i wykorzystałem ja spokojnie z buta bezbłędnie i tak samo miasto .
Na sam koniec gość pogratulował , podał mi reke i wiecie co zrobił , przeprosił że nie wie co w niego wstąpiło

Na jazdzie na 16 zdało 11 w tym ja !!!! :pob:
Jestem z Krakowa ale byłem zmuszony zdawać w Tarnowie (MORD) z tego wzgledu że terminy u nas były dopiero na koniec kwietnia i począek maja.A w Tanowie złozyłem papirusy i za 5 dni zrobili extra grupe dla Krakowa i innych okolicznych miast i poszło ......
A teraz jestem happy i ide :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :impreza:

pozdrawiam :dupa:
Awatar użytkownika
luke_01
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 74
Rejestracja: 18.06.2008, 18:00
Lokalizacja: Maków Podhalański
Kontakt:

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: luke_01 »

Hehe dobrze, że go opieprzyłeś :ok:
--
Motocykl w zakręcie w przeciwieństwie do samochodu przechyla się we właściwą stronę.
JANUSZ
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 252
Rejestracja: 05.11.2008, 20:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bielsko

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: JANUSZ »

No to gratulacje za prawko, :thumbsup:
Ja zdawałem w 93 roku w marcu zimno jak holera, pierwszy egzamin motocyklowy po zimie z 17 gości zdało nas 3 :ok: .
Awatar użytkownika
Dlugi
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 14.06.2008, 00:12
Lokalizacja: Orzysz

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Dlugi »

ja juz w tym roku nie zdąże, pójdę sobie jak tylko zaczną się egzaminy po nowym roku - bo troche lipa latać bez prawka :whip:
"tyle dróg budują, tylko kurw. nie ma dokąd iść..."
J.Himilsbach
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: TROJAN »

Teraz to można bezstresowo latać !!!!!
A słuchy mnie doszły ze od nowego roku maja być jakieś zmiany dotyczące pojemności motocykla 250 cm na pierwsze dwa lata i podobno wprowadzają limit wiekowy i prawko na skuter i coś tam jescze ......?

Nie podoba mi sie to ale w ENGLAND jest podobnie od dawna :banghead:
Awatar użytkownika
Stringers
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 354
Rejestracja: 18.10.2008, 22:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dark Side of Stettinum
Kontakt:

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Stringers »

Dlugi pisze:ja juz w tym roku nie zdąże, pójdę sobie jak tylko zaczną się egzaminy po nowym roku - bo troche lipa latać bez prawka :whip:
Bo ja wiem, ja nadal nie mam A... ale to nie powód aby nie śmigać... :crossy:
Najpiękniejsza muzyka, to praca silnika...choćby to był odkurzacz ;)

FOTOSTORY http://picasaweb.google.com/onthemove.dnx
BLOG http://onthemove.blox.pl/html
Awatar użytkownika
Bolek
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1127
Rejestracja: 30.09.2008, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Libiąż

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Bolek »

Stringers pisze:Bo ja wiem, ja nadal nie mam A... ale to nie powód aby nie śmigać... :crossy:
Nie powód żeby nie śmigać w terenie,ale na drodze raczej powodów znalazło by się kilka :lanie:
Jak się smucisz to jesteś smutas a jak się kłócisz to jesteś ....☺
Awatar użytkownika
Stringers
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 354
Rejestracja: 18.10.2008, 22:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dark Side of Stettinum
Kontakt:

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Stringers »

Bolek pisze:
Stringers pisze:Bo ja wiem, ja nadal nie mam A... ale to nie powód aby nie śmigać... :crossy:
Nie powód żeby nie śmigać w terenie,ale na drodze raczej powodów znalazło by się kilka :lanie:
Kurde dla mnie to chore, mogę jeździć tirami i wozić ludzi autobusami a nie moge na motorku :swieczki: ten kraj jest chory
Najpiękniejsza muzyka, to praca silnika...choćby to był odkurzacz ;)

FOTOSTORY http://picasaweb.google.com/onthemove.dnx
BLOG http://onthemove.blox.pl/html
Awatar użytkownika
Dlugi
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 14.06.2008, 00:12
Lokalizacja: Orzysz

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Dlugi »

Stringers pisze:
Bolek pisze:
Stringers pisze:Bo ja wiem, ja nadal nie mam A... ale to nie powód aby nie śmigać... :crossy:
Nie powód żeby nie śmigać w terenie,ale na drodze raczej powodów znalazło by się kilka :lanie:
Kurde dla mnie to chore, mogę jeździć tirami i wozić ludzi autobusami a nie moge na motorku :swieczki: ten kraj jest chory
ja tam śmigam ile wlezie, jestem instruktorem prawa jazdy, tylko że mam kat B :) w moim małym miasteczku Policja nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że nie mam prawka na moto :D dlatego śmigam przy nich bez żadnej krempacji :hammer:
"tyle dróg budują, tylko kurw. nie ma dokąd iść..."
J.Himilsbach
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Remi »

Stringers pisze:
Bolek pisze:
Stringers pisze:Bo ja wiem, ja nadal nie mam A... ale to nie powód aby nie śmigać... :crossy:
Nie powód żeby nie śmigać w terenie,ale na drodze raczej powodów znalazło by się kilka :lanie:
Kurde dla mnie to chore, mogę jeździć tirami i wozić ludzi autobusami a nie moge na motorku :swieczki: ten kraj jest chory
Według Twojej teorii każdy kto ma prawo jazdy na cos większego może jeździć motongiem ale jak według Ciebie ma się jazda fireblade'm do jakiegoś actrosa? moim zdaniem nijak. Każdy pojazd w rękach osoby bez odpowiedniego przygotowania stwarza zagrozenie. Każdy kto będzie uczestniczył w ruchu ulicznym motocyklem musi mieć jakąś praktykę. Dowodem na posiadanie takiej praktyki jest posiadanie uprawnień. Ty tą praktykę masz jeździsz i jest ok ale wielu wsiada na pożyczony motocykl mając prawko na samochód i "jakieś tam doswiadczenie" i jest dzwon... potem ja musze zebrać z asfaltu to co z zostało z motonga, niego i tego jego "doświadczenia".
Awatar użytkownika
Dlugi
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 14.06.2008, 00:12
Lokalizacja: Orzysz

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Dlugi »

Remi pisze:
Stringers pisze:
Bolek pisze:
Stringers pisze:Bo ja wiem, ja nadal nie mam A... ale to nie powód aby nie śmigać... :crossy:
Nie powód żeby nie śmigać w terenie,ale na drodze raczej powodów znalazło by się kilka :lanie:
Kurde dla mnie to chore, mogę jeździć tirami i wozić ludzi autobusami a nie moge na motorku :swieczki: ten kraj jest chory
Według Twojej teorii każdy kto ma prawo jazdy na cos większego może jeździć motongiem ale jak według Ciebie ma się jazda fireblade'm do jakiegoś actrosa? moim zdaniem nijak. Każdy pojazd w rękach osoby bez odpowiedniego przygotowania stwarza zagrozenie. Każdy kto będzie uczestniczył w ruchu ulicznym motocyklem musi mieć jakąś praktykę. Dowodem na posiadanie takiej praktyki jest posiadanie uprawnień. Ty tą praktykę masz jeździsz i jest ok ale wielu wsiada na pożyczony motocykl mając prawko na samochód i "jakieś tam doswiadczenie" i jest dzwon... potem ja musze zebrać z asfaltu to co z zostało z motonga, niego i tego jego "doświadczenia".
nie powiedziałem, że to co robie jest wporządku (tym bardziej, że jako instruktor jestem świadom zagrożeń występujących na drodze). Jednak nie mamy żadnej pewności, że osoba "z praktyka" (która wyjeździła tylko godziny w ramach kursu i właśnie odebrała swoje upragnione A) nie stwarza większego zagrożenia. Do wszystkiego trzeba podchodzić z głową.
Oczywiście mam ogromną motywację do tego aby zalegalizować swoją przygodę z motocyklem - choćby po to aby przy najbliższej okazji spotkać się z Wami na zlocie TCP :drinking:
pozdrawiam :resp:
"tyle dróg budują, tylko kurw. nie ma dokąd iść..."
J.Himilsbach
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: TROJAN »

Prawko należy mieć , ja sie zebrałem w garsć i poszło od kopa a powiedziałem sobie że już nic nigdy nie bede sie uczył ...a jednak :ok:

Polecam :thumbsup:
Awatar użytkownika
Stringers
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 354
Rejestracja: 18.10.2008, 22:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dark Side of Stettinum
Kontakt:

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Stringers »

Kurde chodzi mi o to bardziej, że ponad tysiaka musze na "A" wydać, zamiast kupić odpowiednie ciuchy które mnie nieco ochronią podczas gleby. Według mnie istotne jest posiadanie wyobraźni, a 20h nauki jazdy nic mi nie da, bo w praktyce i tak każdy z nas wyrabia sobie własne nawyki. Przepisy w żaden istotny sposób się nie zmieniają, o ile się wogóle zmieniają. Nadal jesteśmy użytkownikami ruchu drogowego i szczerze, to my musimy uważać na samochody, bo zbroi nie mamy. To mi jadąc trampim zajeżdżają drogę, wymuszają, a nawet czasami chcą zepchnąć z jezdni. Inaczej jak jadę Scanią, czemu wtedy nikt mi przed ciągnik nie wskaczy. :whip:
Najpiękniejsza muzyka, to praca silnika...choćby to był odkurzacz ;)

FOTOSTORY http://picasaweb.google.com/onthemove.dnx
BLOG http://onthemove.blox.pl/html
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Chwalidupa !!!!!!!!!!!

Post autor: Remi »

Stringers- nikt nie mówił ze to tanie hobby ;) na kursie nie nauczą wszystkiego ale czegoś napewno (dobre szkoły wszczepiaja odrobine wyobraźni), że nikt nie uwaza na motocykle-niestety na to nie ma lekarstwa... mało kto patrzy poza czubek własnego nosa. Prawko trzeba miec i tyle.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości