POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Temat dla nowych użytkowników forum
Awatar użytkownika
vinc
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 10.05.2010, 21:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: wawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: vinc »

Bry,
Cóż pisać..., spełniam swoje marzenie. W końcu udało mi się przekonać Żonę i robię kat. A :) Mam nadzieje, że uda mi się do Was dołączyć. Na razie szukam dla siebie maszyny. Jestem zdecydowany na rozpoczęcie swojej jazdy właśnie na Trampku. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc w zakupie to się polecam (budżet, chciałbym do 15 tyś, a jak wyjdzie...) :wink:
pozdr
Vinc
K.A.T.
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 35
Rejestracja: 10.05.2010, 23:07
Lokalizacja: Wałcz

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: K.A.T. »

Witam wszystkich Trampkowiczów i nie tylko.
Ile to trwało - 1 rok żonę przekonywałem o zakupie motoru ale udało się (trzeba dążyc do celu :banghead: to się opłaca) i o dziwo moja żona jest motorkiem zachwycona :zabawa: - choć kolor nie rózowy. Jestem szczęśliwym posiadaczem Trampka 650 od tygodnia. Jeszcze blachy i prawą 50 km/h w drogę :resp: .
Jestem z Wałcza - zach.pom. Jak ktoś jest z okolic piszcie umówimy się na :impreza: :zabawa: :drinking: :ok:

Do zobaczenia na trasie
:crossy: :cool: :witch:
PS. Dzięki Ostry za podpowiedź. Jak się spotkamy masz :impreza:
Awatar użytkownika
vinc
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 10.05.2010, 21:44
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: wawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: vinc »

Rok? :banghead: Ja marudziłem 7 lat i dopiero po zakupie skutera, jakoś się udało pójśc zrobić kat A. I teraz juz szukam dla siebie Trampka :) :grin:
pozdr
Vinc
IronMan
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 10.05.2010, 20:15

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: IronMan »

Witam wszystkich, czytuję to forum od pewnego czasu a ponieważ od poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem trampka 600 '99 to czas najwyższy się przywitać :thumbsup: tak więc trochę motorkami już śmigam(inazuma 750, bandit 1200, gsxr 750 K7, gsxf 750 katana, trampek 600) lecz niedawno postanowiłem właśnie skosztować jazdy na motocyklu enduro, do tego celu wybrałem właśnie xl 600, mam nadzieje ze trampek będzie dzielnie się spisywał na leśnych drogach bo po takowych mam zamiar go najczęściej użytkować. Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na trasie a i mam nadzieje na zlocie - Artur z Warszawy :crossy: .
wojciech
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 74
Rejestracja: 17.03.2010, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: wojciech »

Nowy wita wszystkich NOWYCH!!! :pob:
Gasior
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 13.05.2010, 20:39

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Gasior »

witam wszystkich.
Od niedawna stalem sie szczesliwym posiadaczem Hondy Transalp 600 i w kazdej wolnej chwili czytam wasze posty. gratuluje zalożycielom i administratorom. dzieki i pozdrawiam :thanks:
FIKSUMDYRDUM
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 16.05.2010, 13:02
Lokalizacja: WrocLOVE/Czę100chowa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: FIKSUMDYRDUM »

Witam wszystkich.
Znalazłam się tutaj całkowicie świadomie i być może potraktujecie mnie Panowie z przymrużeniem oka, ale ponieważ mam zamiar zrobić prawko, kupić Trampka i cieszyć się z życia siedząc w siodle -uważam, że to najlepsze miejsce, by znaleźć rady od starych wyjadaczy.
Nie mam zamiaru wstawić Trampka do garażu i polerować, mam zamiar pomęczyć trochę mój zgrabny (ocena obiektywna.. ;) tyłeczek i pojeździć nim zdecydowanie nie tylko po pięknych i gładkich autostradach robiąc na kimkolwiek wrażenie, mam zamiar wykorzystać Trampka, by dotrzeć tam, gdzie po prostu poniosą mnie oczy.
Zatem świadoma zdystansowanego podejścia do kobiet w siodle, wbrew stereotypom nie mam zamiaru robić za "plecaczek" ;) i oczekuję na fachowe rady i konstruktywną krytykę.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
FIKSUMDYRDUM
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3968
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: ostry »

Normalnie jak przysięga jakaś :lol: . Witaj "nieplecaczku" ze zgrabną :dupa: i wszyscy miłościwie nam się witający :ok: ! :dupa: :dupa: :dupa:
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Tomko
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 595
Rejestracja: 16.05.2010, 13:55
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Świętokrzyskie

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Tomko »

Witam wszystkich posiadaczy Hondy Transalp :) Mam na imię Tomek i jestem zdecydowany zakupić Hondę :) Mam nadzieję ze pomożecie mi w zakupie :) Pozdrawiam!!!!!!!! :) :resp:
Zbieram na fajny rower...
Awatar użytkownika
DominikK
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 90
Rejestracja: 26.02.2010, 12:47
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: DominikK »

Dzień Dobry,
Na imie mi Dominik (ewentualnie wolaja na mnie Dominges, Domino, Dominator). Miasto me rodzinne to Krakow. Chcialem sie z Wami przywitac, choc szczerze mowiac wolalbym to zrobic dopiero jak bede posiadaczem transalpa (ale takie wymogi forum). Wiec transalpa nie mam, zastanwiam sie nad trampkiem, xtz, africa twin. W przeszlosci jezdzilem chwile Jawa 350 ts i Honda Magna 750. Pozdrawiam wszystkich braci motocyklistow i do zobaczenia na trasie (chyba ze sie trafi transalp to na zlocie ;-))
Dominik
Pozdrawiam
Dominik
Inne moto
lord
romeciarz
romeciarz
Posty: 30
Rejestracja: 23.03.2010, 21:21
Lokalizacja: Grabina Radziwiłłowska - wieś

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: lord »

tomaszb2 pisze:Witam wszystkich posiadaczy Hondy Transalp :) Mam na imię Tomek i jestem zdecydowany zakupić Hondę :) Mam nadzieję ze pomożecie mi w zakupie :) Pozdrawiam!!!!!!!! :) :resp:
są tu tacy co pomogą, trochę przepłacisz ale będziesz zadowolony :grin: powitać!
czasem by uzyskać efekt wiatru we włosach należy rozpiąć rozporek.
FIKSUMDYRDUM
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 16.05.2010, 13:02
Lokalizacja: WrocLOVE/Czę100chowa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: FIKSUMDYRDUM »

Oj OSTRY - facetom jednak jedno w głowie ;) niech i tak będzie.
Przysięga czy nie - raczej sama prawda.
Z chęcią poproszę o info o wartych grzechu i zakupu Trampkach (w niewygórowanych cenach) na priva - wiem, wiem - powinnam grzecznie na ten temacik w innej rubryczce - ale ja do grona grzecznych dziewczynek nie należę :cool:
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: gerard »

FIKSUMDYRDUM

jak kiedyś spotkamy sie na zlocie ,


a ja będę podchmielony


to. . .

za chiny nie wypowiem twojego nica

:smile:
Meex
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 17.05.2010, 01:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Meex »

Witam!

(w rzeczywistości oczywiście Max a nie Meex :tongue: ) Jestem prawie świeżo upieczonym posiadaczem trampka (bo od 2 miesięcy ponad) i mam nadzieje pojawić się na czerwcowym zlocie, a rejestruję się bo mam pare pytań w związku z tym zlotem :tongue: pozdro
wojciech
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 74
Rejestracja: 17.03.2010, 21:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: wojciech »

Witam Max z Wrocławia! :cool:
romekk1
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 17.05.2010, 13:56

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: romekk1 »

Witam,chciałem się przywitać.Mam na imię Romek,jestem posiadaczem Trampka 93 rok.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów. :ok:
kermit
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 17.05.2010, 17:32
Lokalizacja: warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: kermit »

Uff,udało się z tą rejestracją,Witam wszystkich serdecznie,mam nadzieję ,że obcowanie na tym forum pozwoli mi na poznanie wielu podobnych mi zapaleńców-trampkowiczy :crossy: ,jeśli zdążę to może z wieloma z was spotkam się na czerwcowym zlocie :drinking: .A narazie wszystkich pozdrawiam :smile:
Awatar użytkownika
mad.dog
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 25.01.2009, 12:53
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: mad.dog »

Witojcie! Do zobaczenia na trasie! :crossy:
one life. live it.

Tiger T709 '01
Jacektul
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 41
Rejestracja: 28.04.2010, 09:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gorlice

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: Jacektul »

Witam wszystkich Trampkowców.

Ma na imię Jacek i niedawno kupiłem wymarzonego Transalpa XL 650V. Na razie jest nieco „goły” ale powoli go „ubieram”. Z wielką radością odkryłem to forum i cieszę się, że jest możliwość korzystania z doświadczenia i rad innych :thumbsup: . Jak pewnie każdy z Was, planuje dłuższy wyjazd wakacyjny na motorku :crossy: – jak tylko uda się skompletować kufry i właściwe ciuchy – część już nabyłem. :grin:

Pozdrawiam

Jacek
K.A.T.
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 35
Rejestracja: 10.05.2010, 23:07
Lokalizacja: Wałcz

Re: POWITALNIA - dla nowych użytkowników

Post autor: K.A.T. »

Jacektul pisze:Witam wszystkich Trampkowców.

Ma na imię Jacek i niedawno kupiłem wymarzonego Transalpa XL 650V. Na razie jest nieco „goły” ale powoli go „ubieram”. Z wielką radością odkryłem to forum i cieszę się, że jest możliwość korzystania z doświadczenia i rad innych :thumbsup: . Jak pewnie każdy z Was, planuje dłuższy wyjazd wakacyjny na motorku :crossy: – jak tylko uda się skompletować kufry i właściwe ciuchy – część już nabyłem. :grin:

Pozdrawiam

Jacek
A ten wypad wakacyjny to dokąd. Witam kolejnego szczęśliwca :yaho:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość