[S] Transalp 650 2005 po lifcie

martinoo
romeciarz
romeciarz
Posty: 25
Rejestracja: 13.11.2016, 14:48
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Pyskowice
Kontakt:

[S] Transalp 650 2005 po lifcie

Post autor: martinoo »

Witam

Nie wiem czy to dobry czas czy zły, ale nadszedł czas na zmianę motocykla. Nie tak dawno ( bo już prawie 4 lata ) prezentowałem swojego trampka jak go kupiłem. Tak w sumie to za dużo się nie zmieniło.
Trampka kupiłem u chłopaków w PMMotor Pilchowice 2016r - znani sprzedawcy, mają wile pozytywnych opinii. Rejestrowałem go jako pierwszy w Polsce. Trampek był z Francji i tam miał chyba jednego właściciela - trwają poszukiwania ksiażki która była do moto, lub można potwierdzić to u chłopaków w PMMotor.
Przez ten czas dodałem parę elementów:
- gmole
- stelaże kufrów bocznych ( nie doczekały się kufrów, ale woziłem na nich stołek na ryby )
- uchwyt nawigacji
- instalację pod ledy - ledy mam ale w jednym z nich urwało sie mocowanie.

Oprócz tego do motocykla należą:
- skórzana osłona na bag
- tankbag
- kufer SHAD
- blokada z alarmem na tarczę z dwoma oryginalnymi kluczami - awarię chyb ,ma moduł bo cicho piszczy
- komplet oryginalnych kluczy do moto i kufra
- obszyta kanapa
- osłona lampy
- dodatkowy stop ledowy z kierunkami
- dętki świeca klucze tpo co pod siedzeniem.

Motocykl nie posiada popękanych plastików, spawanych,szpachlowanych etc.
Nie jest kombinowana instalacja elektryczna. Żadnych przeróbek, sztukowań instalacji. Żadnych zbędnych spawów i innych "cudów" - wszystko jest w oryginale. Brak wycieków na lagach itd
Trampek Jeździ "prosto" i z gracją :) - krótko i zwieźle.
Nie jeżdżony w terenie - chodź nie ukrywam że na poczatku o tym myślałem, ale wiek robi swoje
Napęd w wiecej niż 1/2 naciągu

Co bym zrobił w tym sezonie?:
- wymiana klocków przód - tył wymieniałem 3kkm temu
- olej, filtry wymieniany był w sierpniu.....
- akumulator ponad rok
- opona tylna - ja bym niedługo wymienił

Co zmieniło się wizualnie na minus:
- osłony przednich amorków tzn gumy
- delikatnie przerysowany lewy gmol i handbar i tu właśnie uległo uszkodzeniu mocowanie halogenu. Nie było ślizgu. Motocykl pod górką położyłem na lewą stronę - zainteresowanym pokaże górkę :)
Zawory i synchronizacje ( bez czyszczenia gaźników ..wiem, wiem ) robiłem jakieś 3-4kkm temu.

Zdjęcia trampka są wyprowadzeniu z garażu - postaram się go umyć, bo pojechałem na przeglad i cyknąłem fotki
Ubezpieczenie ważne do Listopada 2020, przegląd do marca 2021
Dla zdecydowanych osób mam jeszcze kierunki diodowe których nigdy nie założyłem i niebieski orzeszek Nolana od żony - starszy model rozmiar S-M
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Na główne pytanie dlaczego sprzedaje odpowiadam kupiłem nowego DL1000 ( wiem że to nie forum Suzuki )
a co pochwale się:
Obrazek

cena 12000 - za trampka
W razie pytań proszę o kontakt 501418970 lub kontakt@iskuter.pl
martinoo
romeciarz
romeciarz
Posty: 25
Rejestracja: 13.11.2016, 14:48
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Pyskowice
Kontakt:

Re: [S] Transalp 650 2005 po lifcie

Post autor: martinoo »

up
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość