Zmieniać ?

motocyklowo
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Zmieniać ?

Post autor: zimny »

Polać Gerardowi!!! :drinking: Mądrze chłop mówi, cała prawda w temacie :thumbsup:
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zmieniać ?

Post autor: gerard »

Wiedźma pisze:Gerard, jeżeli Skierniewice to dlaczego jeszcze nie jeździliśmy razem? :lol:
Bom 5 lat na angielskim zadupiu europy stracił :lol: Od września będe dostępny :cool: Może znów zlot w okolicy jakiś zrobić???
Wiedźma
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 29.08.2015, 22:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Puszcza Mariańska

Re: Zmieniać ?

Post autor: Wiedźma »

Jestem jak najbardziej za. Jeżeli nie zlot to chociaż regionalne spotkanie. Jest u nas w najbliższej okolicy parę ośrodków, które przyjmują jeszcze motocyklistów :lol: . Sam robiłem imprezę dla forum Drag Stara w Sosence na Budach Grabskich. Tam jest jeszcze jeden ośrodek, w którym były organizowane zloty...
Przepraszam bo chyba śmiecę komuś w temacie... :mouthshut: Jakby coś to na PW.
Awatar użytkownika
ostry
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3967
Rejestracja: 12.06.2008, 21:52
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Re: Zmieniać ?

Post autor: ostry »

Oczywiście że zmieniać! Zmieniać, zmieniać, zmieniać! Ja już zmieniłem i jestem mega zadowolony :ok: . Pierwszego Transalpa jak kasa była potrzebna to sprzedałem, wytrzymałem ze 3 mies. i kupiłem... Transalpa, którego to po paru sezonach gdy już wiedziałem czego oczekuję od motocykla i jaki będzie idealny na moje potrzeby to zmieniłem na ... Trampka, później dla odmiany przesiadłem się na Hondę Transalp - wiadomo Honda to Honda. Potem okazja się trafiła więc kupiłem Transalpa. Aż w pewnym momencie historia zatoczyła koło i gdy trafił się Transalp w super stanie i dokładnie w takim samym malowaniu jak mój pierwszy, sentyment nie pozwolił przejść obojętnie :lol: .
Żeby nie było takiej monotonii, to w międzyczasie zakupiłem protoplastę Transalpa i AT, czyli XLV 750R RD 01 od którego Japońce zaczęli przygodę z ciężkim adv .
Po prostu tam gdzie i jak jeżdżę TA po delikatnych modach "pod siebie" jest idealny.


PS. Gerard, fajnie że wracasz brachu! Mój pierwszy Transalp wylądował u Ciebie i też Cię zaraził :grin: .
PD 06,RD 01,PD 06,PD 06,RD 04,PD 06,PD 10,RD 10,RD 13,PD 06,T7 ...
Awatar użytkownika
Kiddo
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 30.01.2015, 17:15
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Stuttgart/ Gdańsk
Kontakt:

Re: Zmieniać ?

Post autor: Kiddo »

ostry pisze:Oczywiście że zmieniać! Zmieniać, zmieniać, zmieniać! Ja już zmieniłem i jestem mega zadowolony :ok: . Pierwszego Transalpa jak kasa była potrzebna to sprzedałem, wytrzymałem ze 3 mies. i kupiłem... Transalpa którego po paru sezonach gdy już wiedziałem czego oczekuję od motocykla i jaki będzie idealny na moje potrzeby to zmieniłem na ... Trampka, później dla odmiany przesiadłem się na Hondę Transalp - wiadomo Honda to Honda. Potem okazja się trafiła więc kupiłem Transalpa. Aż w pewnym momencie historia zatoczyła koło i gdy trafił się Transalp w super stanie i dokładnie w takim samym malowaniu jak mój pierwszy, sentyment nie pozwolił przejść obojętnie :lol: .
.
:ok: My boy :ok:
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2689
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Zmieniać ?

Post autor: grad74 »

Tak sobie czytam te nasze "wypociny" (i w innych tematach z resztą też) i... wiecie że to jest materiał na całkiem ziezlą rozprawę doktorską albo i przewód habilitacyjny :haha: . :yaho: :resp:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Zmieniać ?

Post autor: zimny »

ostry pisze:Oczywiście że zmieniać! Zmieniać, zmieniać, zmieniać! Ja już zmieniłem i jestem mega zadowolony :ok: . Pierwszego Transalpa jak kasa była potrzebna to sprzedałem, wytrzymałem ze 3 mies. i kupiłem... Transalpa którego po paru sezonach gdy już wiedziałem czego oczekuję od motocykla i jaki będzie idealny na moje potrzeby to zmieniłem na ... Trampka, później dla odmiany przesiadłem się na Hondę Transalp - wiadomo Honda to Honda. Potem okazja się trafiła więc kupiłem Transalpa. Aż w pewnym momencie historia zatoczyła koło i gdy trafił się Transalp w super stanie i dokładnie w takim samym malowaniu jak mój pierwszy, sentyment nie pozwolił przejść obojętnie :lol: . .
Nie jestem sam w tym zmienianiu Transalpów :thumbsup: :impreza:
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Zmieniać ?

Post autor: Cambriel »

grad74 pisze:Tak sobie czytam te nasze "wypociny"
Jakie wypociny, faktem jest, że się troszeczkę spinamy pisząc wolno, ale tylko dla tego, iż wiemy, że Ty leniwie czytasz. :tongue:

Obrazek
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
gerard
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 695
Rejestracja: 08.03.2009, 01:40
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Skierniewice

Re: Zmieniać ?

Post autor: gerard »

Ostry , też sie cieszę z powrotu. :smile: Kiedyś Cie lekko wkurzę i przyjadę ja albo obecny właściciel na zlot twoim, moim byłym, pierwszym TA. Dziś jest bardzo pieszczony przez kolegę i ma się dobrze :smile: .

Wychodzi nam powoli konkurs, " kto miał więcej TA w życiorysie" :lol: Ostry, chyba prowadzisz .
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: Zmieniać ?

Post autor: falco »

gerard pisze:...też sie cieszę z powrotu. :smile:
Zaraz, zaraz... nie śpiesz się, bo... kto mi będzie paczki z UK przesyłał...? :lol:

A co starych (wspólnych) zlotów, to może powtórka z Firleja i namiotowisko "podejdź, no do płota"...? :punk:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
toper
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 377
Rejestracja: 16.09.2012, 18:47
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: Zmieniać ?

Post autor: toper »

Dochodzę do wniosku, że chyba jednak zmienię...

...opony na wiosnę w swoim "osiołku".

Według mnie określenie "osiołek" jest bardzo adekwatne do TA, wiele cech się pokrywa, mój jest akurat bardzo uparty, szczególnie jak się położy, za h..a sam nie wstanie, można prosić :wink:
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Zmieniać ?

Post autor: Cambriel »

toper pisze:mój jest akurat bardzo uparty, szczególnie jak się położy, za h..a sam nie wstanie, można prosić
Twój problem wynika z tego, że mówisz do niego nie z tym "h", poproś i i użyj "ch...", to zapewniam Cię, wstanie. :wink:
:lol:
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Bosman78
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 15.01.2013, 14:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wa-wa Mokotow

Re: Zmieniać ?

Post autor: Bosman78 »

Nie wstanę! Tak będę leżał :lol:
DL650A
Awatar użytkownika
toper
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 377
Rejestracja: 16.09.2012, 18:47
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: Zmieniać ?

Post autor: toper »

Cambriel pisze:
toper pisze:mój jest akurat bardzo uparty, szczególnie jak się położy, za h..a sam nie wstanie, można prosić
Twój problem wynika z tego, że mówisz do niego nie z tym "h", poproś i i użyj "ch...", to zapewniam Cię, wstanie. :wink:
:lol:
Bosman78 pisze:Nie wstanę! Tak będę leżał :lol:
O, innym też nie wstaje :smile:
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Zmieniać ?

Post autor: Reindeer »

toper pisze:
Cambriel pisze:
toper pisze:mój jest akurat bardzo uparty, szczególnie jak się położy, za h..a sam nie wstanie, można prosić
Twój problem wynika z tego, że mówisz do niego nie z tym "h", poproś i i użyj "ch...", to zapewniam Cię, wstanie. :wink:
:lol:
Bosman78 pisze:Nie wstanę! Tak będę leżał :lol:
O, innym też nie wstaje :smile:
Obrazek

Może to pomoże?
Awatar użytkownika
toper
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 377
Rejestracja: 16.09.2012, 18:47
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: Zmieniać ?

Post autor: toper »

Reindeer pisze:
toper pisze:
Cambriel pisze:
toper pisze:mój jest akurat bardzo uparty, szczególnie jak się położy, za h..a sam nie wstanie, można prosić
Twój problem wynika z tego, że mówisz do niego nie z tym "h", poproś i i użyj "ch...", to zapewniam Cię, wstanie. :wink:
:lol:
Bosman78 pisze:Nie wstanę! Tak będę leżał :lol:
O, innym też nie wstaje :smile:
Obrazek

Może to pomoże?

Mój po jednej na pewno się nie podniesie :smile:

Ile cza tych dropsów na około 200 kg. ?
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Zmieniać ?

Post autor: Cambriel »

toper pisze:Mój po jednej na pewno się nie podniesie
Ile cza tych dropsów na około 200 kg. ?
Daj spokój, "chemioterapia", preferuj metody naturalne. Obrazek

Obrazek
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Zmieniać ?

Post autor: Reindeer »

Cambriel pisze:
toper pisze:Mój po jednej na pewno się nie podniesie
Ile cza tych dropsów na około 200 kg. ?
Daj spokój, "chemioterapia", preferuj metody naturalne. Obrazek

Obrazek
Czyli wzięcie się w garść?
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2689
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: Zmieniać ?

Post autor: grad74 »

Nie, Raczej oddanie sprzętu w dobre rece :mouthshut: - takie które leczą :haha:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
toper
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 377
Rejestracja: 16.09.2012, 18:47
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Re: Zmieniać ?

Post autor: toper »

Wiem, że w potrzebie zawsze ktoś z kolegów pomoże, bo ja zazwyczaj jeżdżę w grupie :thumbsup:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość