Poznam dziewczycznę na motocyklu

motocyklowo
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: wilczek »

Ant6 ... Bądź precyzyjny... Ten kolega, wraca ze zlotu, kózka przeca już używana była, widać , że rogów nie ma ... :lol:
czarekszo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.07.2015, 15:09
Mój motocykl: XL650V

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: czarekszo »

Awatar użytkownika
maras67
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 937
Rejestracja: 24.03.2010, 12:55
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: maras67 »

Po 1. Doskonale rozumiem kolegę Ignucego: zagaił przyjaźnie i grzecznie a dostał kubeł pomyj na ryja. Jesteście obrzydliwi... :D :dupa:

Po 2. Ignucy: poluzuj troszkę. Nikt nie chciał Cię tu obrazić na wejście. Haku ujął to bardzo trafnie:
haku pisze:Coż zrobić...kolega dostał skondensowane żarty klubowo/forumowe na 3 stronach...to się przestraszył.
Jak się odważy przyjechać na zlot to zrozumie kontekst każdego wpisu...maras będzie musiał zacząć od przedstawienia kozy :grin:, a potem nic już nie będzie takie samo :mouthshut:
Po 3. Przyjedź koniecznie na zlot TCP. Zapraszam. Napijemy się wódeczki, pogadamy, pojeździmy... Wtedy nas poznasz. Teraz nic jeszcze o nas nie wiesz.
Jazda motocyklem to najprzyjemniejsza rzecz jaką się robi w ubraniu... :)
http://forum.transalpclub.pl/gallery/im ... ge_id=2026
Awatar użytkownika
HarryLey4x4
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 712
Rejestracja: 29.01.2015, 22:45
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: spod Poznania

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: HarryLey4x4 »

Maras, Twoich żartów nikt nie przeżyje. Ostatnio mi wątroba podeszła pod uszy.
Miły
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 241
Rejestracja: 07.09.2013, 12:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Myślibórz

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: Miły »

mirkoslawski pisze:Ignucy - trafiłeś w sedno! Trampkarze to ch...je i ci...y, na zlotach oglądają swoje dooopy i doopy kooozy, klną i piją alkohol. Przepychają rury w trampkach i (o ZGROZO) w innych motorach. Mało tego - używają lateksów a niektórzy z Nich nie noszą bielizny! Wypisz się z listy forumowiczów i na zloty nie przyjeżdżaj, bo tam jest grzesznie!

:haha:

A tak na serio - ja poznam dwie dziewczyny na jednym motórze, które pojadą ze mną tam, gdzie ja sam bym nie pojechał. Mam 20 lat, nie mam nałogów, w tym roku planuję wyprawę do sąsiedniej gminy a więc jest trochę czasu na przygotowania. Warunek - dziewczyny mają mieć błysk w oku, dobrze rozwinięte płuca (wymóg kondycyjny) i umięśnione pośladki (długa trasa - co najmniej 30 km do pokonania na raz!) aaa - i muszą nosić bieliznę!
Hahahahahaha :haha: :haha:
Awatar użytkownika
joker
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 189
Rejestracja: 10.08.2008, 15:59
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław, Radwanice

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: joker »

Co Wy się biednego Marasa czepiacie , to jest swój gość , stary zboczony alkoholik ale swój !!!!!! a tak na poważnie to nie można brać tu niczego za bardzo poważnie zwłaszcza jak się ich nie zna osobiście bo ogólnie to tu są fajni ludzie , każdy walnięty na swój sposób ale nie groźnie a i jak trzeba to i kozą się podzielą :smile: także kolego nie przejmuj się nimi . pamiętaj że to nasi bracia a brata się nie wybiera, trzeba go kochać nawet jak jest ułomny !!!! Pozdrawiam i nie przejmuj się będzie dobrze !!!
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: wilczek »

ponurak niech s...lalalala, nie będzie NASZYCH koleżanek bałamucił :wink: :haha: jeszcze pisze, ze spędów bydła ( to niby o Nas) nie lubi.... Więc nawet nie przyjedzie i własnej dupy nie pokaże a z forum chce Kobiałki tu wyrywać :haha: fakt wulgarnych obelg nie zostanie mu zapomniany...pod innym nickiem się nie schowa, bo znamy prawdziwe dane ...
czarekszo
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 23.07.2015, 15:09
Mój motocykl: XL650V

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: czarekszo »

wilczek pisze:ponurak niech s...lalalala, nie będzie NASZYCH koleżanek bałamucił :wink: :haha: jeszcze pisze, ze spędów bydła ( to niby o Nas) nie lubi.... Więc nawet nie przyjedzie i własnej dupy nie pokaże a z forum chce Kobiałki tu wyrywać :haha: fakt wulgarnych obelg nie zostanie mu zapomniany...pod innym nickiem się nie schowa, bo znamy prawdziwe dane ...
:thumbsup:
Awatar użytkownika
Krzycho
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 279
Rejestracja: 14.09.2008, 19:46
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kaszebe

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: Krzycho »

wilczek pisze:ponurak niech s...lalalala, nie będzie NASZYCH koleżanek bałamucił :wink: :haha: jeszcze pisze, ze spędów bydła ( to niby o Nas) nie lubi.... Więc nawet nie przyjedzie i własnej dupy nie pokaże a z forum chce Kobiałki tu wyrywać :haha: fakt wulgarnych obelg nie zostanie mu zapomniany...pod innym nickiem się nie schowa, bo znamy prawdziwe dane ...
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Witam wszystkich trampkarzy.......... :crossy:
w tym wątku piszę pierwszy raz .
Moim zdaniem.
Człowiek który ma nick jakoś ignacek ............
nie jest moim kolegą i nigdy tak nie będę się zwracał do tego człowieka o ile jest człowiekiem .........
Jestem Trampkarzem od wielu lat i pierwszy raz ktoś tak mnie obraził .
Po co tłumaczyć żarty takiej osobie , dla której jesteśmy tylko zboczeńcami.

Jego pierwszy post cyt:" rozsypała mi się ekipa"......może sam ją rozsypał swoim zachowaniem :lanie:
Awatar użytkownika
szymon.c
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 143
Rejestracja: 01.09.2015, 02:37
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tarnów

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: szymon.c »

Jestem nowy, napisze tak:

juz dawno sie tak nie usmialem jak w czasie czytania o kozie i kaloszach.
Reszty watku chyba szkoda konentowac ;-), a podsumowujac to za tydzien odbieram trampka i bede pelnoprawnym tramkowiczem :-].
pozdrawiam.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: wilq.bb »

szymon.c pisze:Jestem nowy, napisze tak:

juz dawno sie tak nie usmialem jak w czasie czytania o kozie i kaloszach.
Reszty watku chyba szkoda konentowac ;-), a podsumowujac to za tydzien odbieram trampka i bede pelnoprawnym tramkowiczem :-].
pozdrawiam.
Jak odbierzesz trampka i przyjedziesz na zlot to pogadamy :grin:
Poznasz kózkę :sex: wuja Marasa :tongue: i to co nie chcesz komantować okaże się prawdą.... będą :dupa: , będzie :whip: oraz :sex: - jak dobrze pójdzie :boks: z efektem :bija: ale ogólnie jesteśmy normalni :wacko:
Na temat :impreza: się nie wypowiadam, bo tu każdy ma swoje preferencje, ale jak nie lubisz "ogórkowej" to zostanie jakieś samogon, albo cytrynówka - poza tym to wpadaj na jesienny :thumbsup:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Wiedźma
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 29.08.2015, 22:10
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Puszcza Mariańska

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: Wiedźma »

Również jestem nowy na forum TA ale powiem Wam, że po przeczytaniu całości tematu stwierdzam, że mentalnie bardzo mi blisko do Trampkowej ekipy. Monitor w trakcie czytania oplułem ze śmiechu chyba ze trzy razy i zrobię wszystko żeby dojechać na zlot jesienny (może już Trampkiem). Autorowi wątku polecam odrobinę dystansu do samego siebie.
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3404
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: Qter »

Ha!

A ja znam kilka dziewczyn na motocyklach i powiem Ci, warto było je poznać! Nie poddawaj się :ok:

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
Awatar użytkownika
Brysiek
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 06.09.2015, 13:10
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: Brysiek »

Po przeczytaniu wątku stwierdzam że... ja tu pasuję...:) Na nieoficjalnym zdjęciu z Jeziorska tez pewnie jestem:)
Awatar użytkownika
ant6
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 849
Rejestracja: 17.03.2013, 20:10
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: ant6 »

forum się zmienia ...kiedyś ludzie tu lądowali bo interesowali się wszystkim co związane z motocyklami, TA itp., teraz ...bo lubią kozy :wink:
If nobody hates you, you're doing something wrong
Fizolof
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 358
Rejestracja: 25.06.2013, 22:39
Mój motocykl: XL600V

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: Fizolof »

Ja mogę sprzedać TA 600 na którego wyrwałem Zaczekaj :cool:
nemoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: 19.07.2013, 13:22
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: nemoo »

Fizolof pisze:Ja mogę sprzedać TA 600 na którego wyrwałem Zaczekaj :cool:
mówisz sprawdzone i działa... No to za tego TA 600 policzyć co najmniej dwa razy ponad cenę rynkową a w ogłoszeniu powinieneś dodać zdjęcie przed i po wyrwaniu Zaczekaj
Awatar użytkownika
uosiu
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 349
Rejestracja: 16.06.2014, 17:03
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: uosiu »

nemoo pisze:
Fizolof pisze:Ja mogę sprzedać TA 600 na którego wyrwałem Zaczekaj :cool:
mówisz sprawdzone i działa... No to za tego TA 600 policzyć co najmniej dwa razy ponad cenę rynkową a w ogłoszeniu powinieneś dodać zdjęcie przed i po wyrwaniu Zaczekaj
Różnica jest taka, że przed randką go wymył :haha:
Awatar użytkownika
wilczek
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1831
Rejestracja: 05.03.2012, 13:45
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: wilczek »

Znaczy się oprócz moto, jeszcze koza jest do sprzedania ... :lol: , no chyba , że zostaje na czarną godzinę.... :haha:
Awatar użytkownika
aanis71
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 275
Rejestracja: 29.02.2012, 15:47
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poznam dziewczycznę na motocyklu

Post autor: aanis71 »

Kurde taka okazja przeszła koło nosa.... a tu człowiek był offline w rumuni i nic z tego :P ehh znów będę musiała się z Wami erotomanami męczyć, jeżdzić i pić :grin: :ok: swoją drogą w końcu jakiś ciekawy wątek na forum :wink:
Żyje się tylko raz, ale jeśli robisz to właściwie, jeden raz wystarczy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość