Kamerka (rejestrator) samochodowa - adaptacja do Trampka

Akcesoria do motocykla, gmole, kufry, sakwy, grzane manetki, słowem dodatkowe wyposażenie.
Awatar użytkownika
sawmen
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 202
Rejestracja: 10.11.2013, 10:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzepin

Kamerka (rejestrator) samochodowa - adaptacja do Trampka

Post autor: sawmen »

Witam, czy może ktos probował jakos zamontowac w Tramku kamerke samochodowa ktora staje sie od dłuższego czasu coraz modniejsza i przydatniejsza w aucie.
Mowie o najprostszych i najtańszych po 80-90zl kamerek z allegro, czy macie jakis pomysł jak by to zamontować?? Na kierownice, do owiewki? Z możliwościa ściągania w razie deszczu i złodziejaszków. Z zasilaniem nie ma problemu, ciekawe jak by nagrywała, czy by nie trzęslo?
nie piszcie ze sa kamerki na kask bo taka kosztuje dużo więcej i nie podoba mi sie stercząca z głowy aparatura...
ni mototsikla ni devochki bez pol litra ne razberesh :)
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Kamerka (rejestrator) samochodowa - adaptacja do Trampka

Post autor: evoluzione »

Ja woziłem dla eksperymentu samochodowego MediaTecha (za 200zł) i mocowałem go blaszaną obejmka własnej konstrukcji do ramienia prawego lusterka. Z obejmki wystawała śruba 6 a w kamerce był gwint wewnetrzny na 6. Trzymało się to dość solidnie i mimo moich obaw obraz prawie w ogóle się nie trząsł (a przynajmniej ja oglądając nagrania nie zauważyłem). Myślę, że to zasługa zawieszenia Trampka - w szlifierce by się chyba bardziej trzęsło :grin:
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
kainek
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 62
Rejestracja: 11.11.2011, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Kamerka (rejestrator) samochodowa - adaptacja do Trampka

Post autor: kainek »

Daj sobie spokój z kamerką z allegro za 80-90 złotych bo będą to pieniądze wyrzucone w błoto. Jakość filmików z tych kamerek jest więcej niż niezadowalająca :thumbsdown:
ginter06
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 199
Rejestracja: 13.09.2013, 19:56
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

Re: Kamerka (rejestrator) samochodowa - adaptacja do Trampka

Post autor: ginter06 »

Odnośnie jak zamontować spójrz jak widać na tym bacie na bagażniku ładnie widać ja bym tak zrobił.

http://www.youtube.com/watch?v=uX1PCIDyncg
Najmilszych ludzi spotkasz na Hondzie :)
Honda szybsza niż wygląda!!!


Honda Transalp 600, Honda Varadero 1000.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość