Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Irko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 11.03.2012, 16:29
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bytom

Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: Irko »

Witam Wszystkich

Poszukuję zadbanego trampka w cenie ok 6-7 tyś.
Będzie to Mój pierwszy motocykl , dlatego głównie zależy mi na dobrym stanie technicznym.

Więc jeśli ktoś chce oddać swojego trampka w dobre ręce, to jest okazja :)

Pochodzę z woj. śląskiego

Pozdrawiam
Irek
Janek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 07.04.2011, 19:25
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: Janek »

Cześć, znajomy ma Trampka z 98go na 2 tarczach z przebiegiem ok 60 - 70 tys - ceny nie znam. Jak jesteś zainteresowany to daj znać - 609 630 297 Janek.
Awatar użytkownika
eneron
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 11.05.2010, 20:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: eneron »

Kilka fotek kolegi transalpa, cena do oddania to 7,5 tys zł. http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 88#p152388 Więcej fotek mogę wysłać na maila
był: XL 600V '97 ---> XL 650V '06 ---> XL 1000VA TRAVEL '06 --> zdrada z Suzuki :)
Irko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 11.03.2012, 16:29
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bytom

Re: Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: Irko »

eneron pisze:Kilka fotek kolegi transalpa, cena do oddania to 7,5 tys zł. http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 88#p152388 Więcej fotek mogę wysłać na maila
Trampek fajny, szkoda że tak daleko ... wyprawa na cały dzień.
Awatar użytkownika
eneron
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 11.05.2010, 20:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: eneron »

Irko pisze:
eneron pisze:Kilka fotek kolegi transalpa, cena do oddania to 7,5 tys zł. http://forum.transalpclub.pl/viewtopic. ... 88#p152388 Więcej fotek mogę wysłać na maila
Trampek fajny, szkoda że tak daleko ... wyprawa na cały dzień.
Nie pisze tego aby "nabajerować" czy poświrować pawiana ale znam 3 właścicieli tego Transalpa, wszyscy pochodzą z Hajnówki, pierwszy (policjant) to człowiek o mikrej posturze, stopami do ziemi dostawał z duszą na ramieniu, moto użytkował tylko na czarnym (z powodu wzrostu) :grin: (obecnie ma TA 650 z obniżoną kanapą), drugi właściciel natomiast to przeciwieństwo pierwszego, chłopina 2 metry wzrostu, założył podwyższenie kierownicy, nowy napę DID, mimo to na trampku wyglądał jak na skuterze, miał go 1 sezon i stwierdził, że jest za mały i za słaby no i bagna i błota go nie interesowały (teraz ma pięknego XX z 04r), więc sprzedał go za moim pośrednictwem mojemu znajomemu, który to pośmigał trochę trampkiem, później moim viadrem i zachorował na viadro :grin: i trampka już nie chce, jest na sprzedaż lub zamieni na Varadero SD01 na gaźnikach z dopłatą z jego strony do 10 tys zł

To tak po krótce opisałem historię tego trampka, możecie wierzyć lub nie, jest ona prawdziwa.

pozdr
był: XL 600V '97 ---> XL 650V '06 ---> XL 1000VA TRAVEL '06 --> zdrada z Suzuki :)
Irko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 11.03.2012, 16:29
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bytom

Re: Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: Irko »

Kolego eneron , absolutnie nie twierdze że coś jest nie tak z motocyklem, wierzę w to co napisałeś.
Niestety organizacyjnie nie jestem w stanie poświęcić całego dnia aby jechać po motocykl, praca dom rodzina , znajomy który zna się na motocyklach - też chciałbym aby go zobaczył.

Mogę zaproponować wycieczkę na śląsk, może kolega w okolicy znajdzie poszukiwane Varadero SD01 i nim już wróci .
A trampek zostanie już u Mnie :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 10.05.2012, 22:51 przez Wolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: ort
Awatar użytkownika
eneron
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 11.05.2010, 20:24
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Hajnówka

Re: Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: eneron »

przekażę koledze Twoją sugestię :)
był: XL 600V '97 ---> XL 650V '06 ---> XL 1000VA TRAVEL '06 --> zdrada z Suzuki :)
Irko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 11.03.2012, 16:29
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bytom

Re: Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: Irko »

Witam

Nadal poszukuję trampka , budżet do 8 tys.
Jestem woj. śląskiego

Pozdrawiam
Irko
Irko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 11.03.2012, 16:29
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bytom

Re: Kupię Transalpa w cenie do 7tyś.

Post autor: Irko »

Zakupiłem inne moto
Także temat nieaktualny.
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość