Stelaze Motostel

Montaż i instalacja akcesoriów dodatkowych, takich jak olejarki, stelaże, kufry, grzane manetki, gniazdka 12V, olejarki, halogeny itp.
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Stelaze Motostel

Post autor: krzysiek1 »

Witam
Mam pytanie.Czy ktoś miał styczność ze stelażami produkcji firmy Motostel?Będąc na motobazarze w Łodzi nabyłem swego czasu takowe do mojego Trampka(XL600V 2000r),ale nie miałem czasu toto zamontować.Nie bardzo mi to wszystko pasuje.Może ktoś ma podobne.Jakieś fotki bardzo by mi pomogły.Chodzi tylko o stelaże boczne.
Awatar użytkownika
Cumuulus
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 126
Rejestracja: 02.08.2009, 21:18
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żory

Re: Stelaze Motostel

Post autor: Cumuulus »

Cześć

Jeśli Motostel od Roberta to ja mam takowe. Montaż nie był najprostszy - trochę trzeba się było pogłowić, ale siedzą sztywno. Napisz czego nie wiesz - postaram się zrobić foty, żebyś mógł podejrzeć.
http://www.spodgichty.pl
Było TA jest Super Terefere 750
krzysiek1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 293
Rejestracja: 26.04.2009, 23:25
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Stelaze Motostel

Post autor: krzysiek1 »

Witam
Jeżeli można prosić o kilka fotek stelaży na moto.To powinno wystarczyć do montażu.Ostatnio złapałem trochę czasu i pokombinowałem z tym montażem na swoim motocyklu.Wydaje się,że powinno być dobrze,ale bardzo chętnie sprawdzę,czy miałem rację.
Pozdrawiam Krzysiek
Bartass
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 252
Rejestracja: 25.11.2009, 07:35

Re: Stelaze Motostel

Post autor: Bartass »

Miałem takie stelaże w Super Tenere z Motostelu. Mocowania nie pasowały, źle pospawane. W efekcie trzeba było ciąć samemu i przerabiać- na szczęście męczył się z tym poprzedni właściciel. Kumpel za to nabył stelaże i gmole z Motostelu. Na pasowaniu gmoli stracił cały dzień, w końcu zamontował je naciągając wszystko jak tylko mógł przy pomocy młotka, bo inaczej nie pasowało za cholerę. Podobnie miał ze stelażami, ale aż tak z nimi nie musiał się męczyć... :thumbsdown:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość