ZĘBATKA PRZEDNIA POMÓŻCIE PROSZĘ BARDZO DZIĘKI PAWEŁ

Montaż, demontaż i modyfikacje zawieszenia przedniego i tylnego, łańcucha, zębatek, centralki i bocznej stopki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje napędów, podnóżki, półki.
pawelpol
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 27.08.2008, 16:46
Lokalizacja: WROCłAW

ZĘBATKA PRZEDNIA POMÓŻCIE PROSZĘ BARDZO DZIĘKI PAWEŁ

Post autor: pawelpol »

witam jak można odkręcić przednią zębatkę napędową na wałku zdawczym: mam trampka 600v w którym jest na wałku zębatka i jakaś podkładka z miejscem mocowania na 2x śruby 6mm do żębatki - odręciłem to ale żebatka nie chce zejść - podkładka lata luźno po wygrawerowanym miejscu na wałku zdawczymi zębatka trzyma się dalej na wałku wieloklinowym tak trochę lata na boki ale nie chce zejść i nie wiem czy to jest prawidłowe czy nie czy mam tak dalej jeździć jak to skręce czy nie bo jak i tak skręcę na stałe to są luzy zębatka nie trzyma się sztywno ma boczne luzy. jak ktoś wie o co chodzi to bardzo prosze o pomoc dziękuje paweł z wrocławia 501601836
Awatar użytkownika
mazi
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 310
Rejestracja: 22.06.2008, 18:33
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZĘBATKA PRZEDNIA POMÓŻCIE PROSZĘ BARDZO DZIĘKI PAWEŁ

Post autor: mazi »

Warunkiem uzyskania pomocy jest precyzyjne sformulowanie problemu, a co za tym idzie, poprawne poslugiwanie sie jezykiem polskim :grin:
Awatar użytkownika
simi81
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 123
Rejestracja: 22.06.2008, 21:18
Lokalizacja: białystok

Re: ZĘBATKA PRZEDNIA POMÓŻCIE PROSZĘ BARDZO DZIĘKI PAWEŁ

Post autor: simi81 »

601806050- zadzwoń i damy radę :grin:
forhend
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 292
Rejestracja: 13.06.2008, 20:28
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: ZĘBATKA PRZEDNIA POMÓŻCIE PROSZĘ BARDZO DZIĘKI PAWEŁ

Post autor: forhend »

zebatka lata w moiejscu pracy,ma malenki luz ,w miejscach w których nie pracuje ciezko chodzi,jak kupisz nową zebatke tez jej nie włozysz palcami,a bedziesz musiał lekko dobic młotkiem,najlepiej zorganizowac sobie mały sciagacz do łożysk ,albo tego typu urządzenie i spróbowac tym,nie polecam dwóch srubokretów,pic polega na tym ,zeby równoczesnie ciągło z dwóch stron równi i zeby zebatka sie nie klinowała.pozdro.
pawelpol
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 27.08.2008, 16:46
Lokalizacja: WROCłAW

Re: ZĘBATKA PRZEDNIA POMÓŻCIE PROSZĘ BARDZO DZIĘKI PAWEŁ

Post autor: pawelpol »

WITAM MIAŁEM KŁOPOT Z TYM PATENTEM ALE JAKOŚ SIĘ UDAŁO TAK JAK PISAŁEŚ "forhend" I UDAŁO SIĘ PODWAŻYŁEM DELIKATNIE I ZESKOCZYŁA DZIĘKI SERDECZNIE
POZDRAWIAM.
forhend
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 292
Rejestracja: 13.06.2008, 20:28
Lokalizacja: Konin
Kontakt:

Re: ZĘBATKA PRZEDNIA POMÓŻCIE PROSZĘ BARDZO DZIĘKI PAWEŁ

Post autor: forhend »

miło ,ze pomogłem.pozdro.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości