Dokładniejsze opisywanie linków

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Dokładniejsze opisywanie linków

Post autor: Reindeer »

Przy okazji szukania opinii o ciuchach i sprzęcie, zauważyłem że wiele osób pisze posty w stylu "co sądzicie o tym [tu link np. do allegro]". Tymczasem w momencie gdy taki link znika (np. aukcja trafia do archiwum, sklep zmienia stronę) nie bardzo wiadomo o czym była dana dyskusja. By ułatwić życie użytkownikom, można by wklejać linki w formacie nazwa towaru, lub obok linka wkleić info czego on dotyczy. Możliwe, że dzięki temu uda się uniknąć powtarzania dyskusji na temat tych samych produktów.

Wiem, że jako nowy użyszkodnik nie powinienem od razu się rządzić :lanie: , ale nie mogłem się powstrzymać.
Awatar użytkownika
robii23
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 02.11.2010, 22:42
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Dokładniejsze opisywanie linków

Post autor: robii23 »

Było już poruszane i to całkiem niedawno.
Wg. nowej "spec ustawy" :tongue: właśnie tak należy opisywać linki, aby po ich wygaśnięciu można było rozpoznać towar.
I dzięki za zaangażowanie.
Awatar użytkownika
Cambriel
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 914
Rejestracja: 29.03.2012, 20:37
Mój motocykl: XL600V

Re: Dokładniejsze opisywanie linków

Post autor: Cambriel »

To jest dobry przykład jak pisać , brakuje tylko ceny no i może zdjęcia, ale jest mały opis pierwszych wrażeń z użytkowania. :tongue:

Re: Karimata czy mata samopompująca?
przez robii23 » 24.04.2012, 21:42
robii23 napisał(a):
kupiłem KARIMATA typu MUMIA - Samopompująca Miltec:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2110864926
Wiem że to żaden szał, mam nadzieję że 2 sezony wytrzyma. W jej przypadku widzę dwa duże plusy:
+ składa się na pół czy jest malutka 28x15
+ na stronie jest błąd na pewno nie waży 1500g, waży zdecydowanie poniżej 1kg. Ważyłem wagą łazienkową i wychodzi coś pomiędzy 600-800g.
Resztę będę mógł napisać po sezonie bo jeszcze nie testowana w terenie.

Wróciłem ze zlotu węgierskiego i napiszę kilka słów o mojej macie.
W sumie to mnie zaskoczyła i to bardzo pozytywnie. W zasadzie o niej zapomniałem, tzn. zapomniałem o niej jak kładłem się spać. Sypiam na dość twardych materacach i dlatego poczułem się jak w domu. Wygodna, dobrze izoluje. Nad ranem temperatura spadała do około 6C i nic. Żadnego chłodu od ziemi. Za tą cenę jestem zadowolony. Reszta po sezonie.
Test: Cambriel


Nie sztuką jest bycie jednym z 72, sztuką jest bycie jednym z 12, mistrz może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
Kristobal
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1181
Rejestracja: 19.06.2011, 15:48
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: WKZ/WR
Kontakt:

Re: Dokładniejsze opisywanie linków

Post autor: Kristobal »

Są archwizery allegrosza http://www.allegro.archiver.pl/ http://www.allegromat.pl/ albo robimy skrinszota i na imageshacka wrzucamy, wtedy się aukcje ostają ew. linki do karty użytkownika allegro i choćby nazwa przedmiotu.
Trochę trudu ale będzie ogółowi to służyć dłużej.
Honda XL350R'85/ Yamaha XJR1200'95/ Kawasaki KLE650'09
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości