weekend w Lidlu

motocyklowo
Awatar użytkownika
tiarek
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 148
Rejestracja: 04.07.2011, 13:56
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Czeremcha/Warszawa

Re: weekend w Lidlu

Post autor: tiarek »

xena xena a czemu nie http://www.onguardlock.com/ ?
blablabla
Awatar użytkownika
kamilltee
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 184
Rejestracja: 09.03.2012, 11:02
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: weekend w Lidlu

Post autor: kamilltee »

i ja kupiem dodatkowo chiucha Crivit z Lidla, lezal na polce chyba od 2 tyg - bo kupilem okolo 26.04.

Jest OK !
jest XTZ 750 ST - Desert Rat - dla znajomych Paproch
Super Tenere - legenda Dakaru
http://passion4travel.pl/index.php/cate ... motocykle/
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: weekend w Lidlu

Post autor: skarp »

oferta Lidla od 11 października : http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-836 ... _30516.htm
kupuję pokrowiec na motocykl. Interesuje mnie opinia o prostowniku za 69 zeta
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: weekend w Lidlu

Post autor: skarp »

oferta Lidla od 11 października : http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-836 ... _30516.htm
kupuję pokrowiec na motocykl. Ktos testował prostownik automatyczny za 69 zeta?
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: weekend w Lidlu

Post autor: MADRAFi »

mam i polecam, dziala dobrze. nie poznalbym czy firmowy czy nie gdyby zamiast tego logo bylo np BOSH. Dobrze wykonany
Nie rozbieralem wiec nie wiem co w srodku i jaka tego jakosc ale jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: weekend w Lidlu

Post autor: tomekpe »

Też mam ten prostownik, świetne urządzenie i zero problemów.
Awatar użytkownika
skarp
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 220
Rejestracja: 18.07.2012, 06:54
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Parczew

Re: weekend w Lidlu

Post autor: skarp »

ok, dzięki za opinie, jutro nabywam prostownik i pokrowiec,

zakupy zrobione, wrażenia spoko,
Suzuki DR 650 SE 1997r. -> Honda XL 650 V 2000r. -> Suzuki DL 650 K7 - > BMW R 1200 GS K25 2005r. Desert Yellow.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: weekend w Lidlu

Post autor: wilq.bb »

Dzięki Wam pokrowiec na Hanie nabyty drogą kupna - za tydzień (jak dotrę do Bielska) dostanie nowe "ubranko"
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: weekend w Lidlu

Post autor: Terrorr »

tomekpe pisze:Też mam ten prostownik, świetne urządzenie i zero problemów.
podzielam pozytywną opinię :grin: u mnie prostownik ładuje już 2 lata akumulatory do silnika łodzi ! za szybki to może nie jest w ładowaniu, ale i akumulatory innej skali (~15-20kg). Polecam nawet jakby kosztował 100-200zł. (choć i tak wychodzę z założenia że ładowarka transformatorowa własnoręcznie zrobiona jest najjj :grin: problemem takiej jest tylko jej transportowanie :egh: )
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
Awatar użytkownika
Trol
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 965
Rejestracja: 12.09.2012, 20:32
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Poland

Re: weekend w Lidlu

Post autor: Trol »

Prostownik z Lidla nie ładuje całkowicie rozładowanego akumulatora :egh: .
Po prostu się nie wzbudza .
Jestem Trolem poprawnym .Staram się .Nierzadko .
Awatar użytkownika
mad.dog
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 25.01.2009, 12:53
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: weekend w Lidlu

Post autor: mad.dog »

Trol pisze:Prostownik z Lidla nie ładuje całkowicie rozładowanego akumulatora :egh: .
Po prostu się nie wzbudza .
Wzbudzić trzeba zwykłym prostownikiem, później ładowarką ładować.
one life. live it.

Tiger T709 '01
wichur
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 265
Rejestracja: 13.04.2009, 22:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: śrem

Re: weekend w Lidlu

Post autor: wichur »

jak nie chce ruszyć jak mam rozładowany akumulator, podłączam na sekundę inny akumulator do tego ładowanego i zaczyna ładować , mam dwa prostowniki z lidla podobny co teraz jest i mniejszy obydwa kilka lat i działają bez problemowo .
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: weekend w Lidlu

Post autor: falco »

Czy ktoś ma doświadczenia z elektronarzędziami Parkside? Dokładnie chodzi mi o szlifierkę kątową 1200W z płynną regulacją na tarcze 125mm, która będzie teraz w bardzo przystępnej cenie 119zł.

Obrazek

Z diaksem vel gumówką ;) u mnie jest tak, że może leżeć kilka długich tygodni nie dotykana a jak już, to jest używana raczej do sporadycznej pracy. Oczywiście zdarza się też mocniejsze cięcie elementów metalowych. Do tej pory używałem chyba najtańszej szlifierki no name z hipermarketu za kilka dych, która o dziwo wytrzymała kilka sezonów, póki głowica nie dostała totalnego luzu. Muszę jednak przyznać, że był okres naprawdę ciężkiego cięcia i krzesania iskier.

Opinie w sieci są oczywiście diametralnie różne i ciężko wyczuć kto tak naprawdę ocenia, więc pytam Was - kto posiada i używa (do czego, jak długo?) oraz jakie ma wyrobione zdanie?
Dzięki! :thumbsup:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: weekend w Lidlu

Post autor: Wolo »

Falco, nie miałem parkside, więc w sumie nie powinienem się wypowiadać... ale tak- znajomy ma jakieś urządzenia tej firmy i są ok, druga sprawa to gwarancja, trzecie to śmieszna cena...
Jeśli chodzi o narzędzia ręczne, używam raczej dobrych, ale elektronarzędzia kupuję tanie. Wraz z ojcem mamy na koncie kilka flexów i wiertarek z serii "Topex i spółka" i muszę powiedzieć, że byliśmy zadowoleni- gwarancja skutkowała wymianą, po skończonej robocie dostawaliśmy nowy egzemplarz i gra. A taka np wiertarka wytrzymała z 5 lat (choć udar straciła niedługo po kupnie).
Reasumując myślę, że spokojnie możesz kupić "lidl quality product", polata trochę, zwłaszcza że planujesz raczej okazjonalne użytkowanie.


Pozdro
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
Awatar użytkownika
mad.dog
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 25.01.2009, 12:53
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: weekend w Lidlu

Post autor: mad.dog »

Do sporadycznej pracy Parkside w zupełności wystarczy - jest lepszej jakości niż Topexy/Pegasusy/inne chinole, które mi starczają podobnie jak koledze Wolo.
Kumpel kupił takiego flexa lidlowego, wykończył mieszkanie i śmiga dalej. Później działałem tym flexem przy trabancie i jestem zadowolony. Bierz Falco bez obaw, a OIDP to lidlowe produkty mają 3 lata gwarancji!
one life. live it.

Tiger T709 '01
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: weekend w Lidlu

Post autor: pat13 »

Używam tej firmy do różnych hobbystycznych zabaw. Wprawdzie flexa akurat nie, ale kilka innych elektronarzędzi się zdarzyło. Jakość i trwałość naprawdę wporzo. I moim zdaniem - sporo lepsze od topexów, nutoolów itp. Uwzględniając cenę - powalają. :grin:
Ignorancja może być skorygowana przy pomocy książki. Głupota wymaga strzelby i szpadla.
Awatar użytkownika
darekw84
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 210
Rejestracja: 13.06.2012, 16:25
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Poznań

Re: weekend w Lidlu

Post autor: darekw84 »

Potwierdzam opinie przedmówców. Posiadam owa szlifierkę oraz młoto-wiertarę Parkside. Nie zarabiam na życie tymi narzędziami, ale do domowyego wykorzystania zdecydowanie wystarczy. W czwartek kolejna okazja- znów prostowniki w Lidlu :ok:
pozdr
Dariusz
darekw84
Awatar użytkownika
ryve
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 297
Rejestracja: 17.10.2010, 22:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: weekend w Lidlu

Post autor: ryve »

Nawiasem mówiąc do Lidla rzucają znowu ładowarki do akumulatorów. Jeśli ktoś nie ma a planuje zakup, to ponoć dobry wybór.
Podpis zastępczy. Wyrób sygnaturko-podobny.
Awatar użytkownika
Unzagi
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 77
Rejestracja: 23.08.2010, 11:36
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: weekend w Lidlu

Post autor: Unzagi »

falco pisze:Czy ktoś ma doświadczenia z elektronarzędziami Parkside? Dokładnie chodzi mi o szlifierkę kątową 1200W z płynną regulacją na tarcze 125mm, która będzie teraz w bardzo przystępnej cenie 119zł.
Czołem,
Tak się składa że mam tą szlifierkę i jak dla mnie za te pieniądze nie ma co wymagać. Używam jej nawet dość często, do tej pory oprócz standardowego cięcia metalu/blach przycinałem również pustaki z keramzytu i dało radę. Była też jedna malutka awaria - rozłączył się kabelek przy włączniku, naprawa 5 min. Jedynie co mnie w niej czasem denerwuje, to w zależności od wymaganego kąta jej trzymania trochę uciążliwe jest włączanie, najpierw zabezpieczenia i potem samej szlifierki. I trochę też waży, no ale... coś za coś :smile:

Oprócz tego mam małą wkrętarkę akumulatorową 10.8V (chyba taka) tego producenta. I powiem szczerze że z niej jestem bardzo zadowolony, nawet mój tato który w życiu miał dużo do czynienia z różnymi elektronarzędziami był pełen podziwu dla jej pracy.

Pozdrowienia!
Jeżeli wydaje Ci się, że co drugi Twój pomysł jest genialny - dopij wódkę i idź spać...
dżeki
Czytacz
Czytacz
Posty: 9
Rejestracja: 22.09.2012, 20:12
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wyszków

Re: weekend w Lidlu

Post autor: dżeki »

Uwaga,uwaga,
dla zwolenników Lidla od 11.03.br w ofercie artykuły dla motocyklistów.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości