Szukam pracy

poza dwoma kółkami
gibon83
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 07.10.2011, 11:23
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Legionowo

Szukam pracy

Post autor: gibon83 »

Witajcie moi Drodzy,
na wstępie chciałbym życzyć Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, wszelkiej pomyślności i oczywiście spełnienia marzeń.
Wracając do tematu. Mój kumpel, dla którego rok nie zaczął się jakoś rewelacyjnie, ponieważ na dwa dni przed sylwestrem dowiedział się, że od 01.01.2012 roku będzie bezrobotny, poszukuje pracy. Właśnie dlatego piszę do Was, że gdybyście coś, gdzieś, kiedyś słyszeli lub wiedzieli o wolnych etatach (w Łodzi lub Warszawie) to dajcie mi jakąś cynę. Może dzięki Waszej pomocy uda się coś upolować dla kolegi :smile: Doskonale zdaję sobie sprawę, że teraz nie jest łatwo o pracę, ale zawsze trzeba mieć jakąś nadzieję.
Z góry wielkie dzięki za pomoc.
Z Trampkowym pozdrowieniem :dupa: :dupa: :dupa:
Klapki na górskich szlakach nie dodają splendoru!
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Szukam pracy

Post autor: mirkoslawski »

Kolego - współczuję bo na takie informacje nigdy nie ma odpowiedniej pory...
Żeby zwiększyć szansę na odzew - proponuję zawęzić krąg - w jakiej branży kolega szuka pracy? Im więcej szczegółów tym pewnie większa szansa na sukces :thumbsup:
gibon83
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 07.10.2011, 11:23
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Legionowo

Re: Szukam pracy

Post autor: gibon83 »

Zrobię z Nim wywiad i postaram się uszczegółowić tą kwestię. Ale myślę, że fakt posiadania jakiejkolwiek pracy będzie dla Niego większym szczęściem niż stanie w kolejce w pośredniaku.
Klapki na górskich szlakach nie dodają splendoru!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości