nasze TA - zdjecia do danych technicznych

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

nasze TA - zdjecia do danych technicznych

Post autor: maju »

Chcę rozbudować nasze strony z danymi technicznymi TA, głównie te dotyczące malowania, wyglądu TA z poszczególnych roczników.
Ma to wyglądać tak:
Przesyłajcie mi ze swoich TA:
- zdjęcia całego motocykla z prawego boku, w miarę możliwości na jakimś jednolitym tle,
- zdjęcie deski rozdzielczej
- podajcie kod typu czyli np XL600VK - jest on na ramie pod siedzeniem (naklejka)
- kod koloru - na tej samej naklejce
- numery ramy i silnika (aby nie budziło to wątpliwości zamiast ostatnich powiedzmy 3 znaków wpisujcie xxx)
- rok produkcji - wyraźnie zaznaczcie czy jest ona pewna. Jeśli ktoś kupił TA w salonie to jest duża szansa że jest to prawdziwa wartość. To bardzo istotne, bo nie chce tworzyć bazy domysłów tylko faktów.
- napiszcie co na zdjęciu motocykla nie jest oryginalne w sensie nie jest wyposażeniem fabrycznym np stelaże, gmole itp ale podajcie równocześnie producentów tych gmoli, kufrów itp

Generalnie chodzi o to aby na zdjęciach było widać charakterystyczne szczegóły z danego rocznika czyli: kolor felg, siedzenia, osłony silnika, handbarów, kształt deski rozdzielczej i kolory jej elementów, kształt tłumika, szczegóły napisu Transalp na boku (wypukły czy naklejka)
Zdjęcia obowiązkowo dobrej jakości, bo tylko to gwarantuje pokazanie szczegółów.
Wszystkie te dane będą wykorzystane do rozbudowania części technicznej o TA. Jak dobrze pójdzie to będziemy mieli tak szczegółowe dane, że już więcej żaden "nowy" nie będzie pytał czy było takie malowanie i wyposażenie itp.
Uaktualni i rozbuduje się te strony:
http://www.transalpclub.pl/techMal1987.htm
http://www.transalpclub.pl/techRamy.htm

Wszystkie te dane przesyłajcie do mnie mailem, ale wszystkie razem! Jeden konkretny mail a nie kilka mniejszych bo się pogubię przy takiej ilości ludzi.
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: nasze TA - zdjecia do danych technicznych

Post autor: B3stia »

Zdjęcia dołożę jak tylko zrobię (nie później niż do końca roku)

- XL650V1, RD10
- kolor: srebrny NH-146,
- VIN ZDCRD10A01F038*** , NR SILNIKA RD10E-2104***
- 2001r
- dodatkowe wyposażenie: wysoka szyba HONDA, grzane manetki OXFORD, halogeny HELLA FF50, gmole GIVI, tłumik LEO VINCE, kufer HONDA, uchwyt na poprzeczkę RAM MOUNTS, dodatkowe tylne oświetlenie diodowe B3STIA, kierownica z poprzeczką B3STIA, awaryjne B3STIA, stopka centralna B3STIA,
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości