Mój nowy nabytek :-) (XL700VA)

poza dwoma kółkami
mirkoslawski
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2269
Rejestracja: 28.08.2009, 11:16
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kielce

Re: Mój nowy nabytek :-) (XL700VA)

Post autor: mirkoslawski »

zimny pisze:
bartekk pisze:
zimny pisze:.....zmień gumy bo jak zaczynasz z trampem przygodę to możesz lekkie przerażenie na mokrym asfalcie przeżyć :wink: ...
Rozwiń prosze myśl - właśnie poluje na takiego trampka :ysz:

Opony kostki (z wyjątkiem TKC80) na mokrym asfalcie są śliiiiiskie...baaardzo śliskie.... A jeśli to są mitasy e09 to tym bardziej. Natomiast w każdych innych warunkach - bardzo fajne :thumbsup:
Jedyną naprawdę uniwersalną gumą jest TKC80.

Pozdrawiam
zimny
Wiem, że to nie w temacie (a może jednak trochę) ale nie mogłem się powstrzymać - mi właśnie TKC (nówka na przodzie) z nawiniętym na nią około 1k km zanotowała parę uślizgów na mokrym (ale bez katastrofy i tylko przy ostrym hamowaniu) a e09 dakar na tyle w ogóle więc po raz kolejny - wszystko zależy od kierownika i od jego rozwagi i ciężkości łapy. Ja założyłem kostki i ich nie zdejmę już pomimo iż 1k km wcześniej jeździłem tylko na szosówkach :thumbsup: ale co do moto - gratulejszyn - jedyny słuszny kolor i w ogóle na kostkach wygląda rasowo :pob:
Ostatnio zmieniony 05.12.2011, 10:38 przez mirkoslawski, łącznie zmieniany 1 raz.
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: Mój nowy nabytek :-) (XL700VA)

Post autor: TROJAN »

falco pisze:Siema,
wiem jak się sam cieszyłem z zakupu a tu jeszcze piękna 700 (a nie jakaś tam złota - phi!!) :tongue:
Gratuluję i dużo przyczepności życzę!! :crossy:
:lanie:
Awatar użytkownika
zimny
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2901
Rejestracja: 28.08.2010, 08:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Garwolin

Re: Mój nowy nabytek :-) (XL700VA)

Post autor: zimny »

mirkoslawski pisze:
zimny pisze:
bartekk pisze:
zimny pisze:.....zmień gumy bo jak zaczynasz z trampem przygodę to możesz lekkie przerażenie na mokrym asfalcie przeżyć :wink: ...
Rozwiń prosze myśl - właśnie poluje na takiego trampka :ysz:

Opony kostki (z wyjątkiem TKC80) na mokrym asfalcie są śliiiiiskie...baaardzo śliskie.... A jeśli to są mitasy e09 to tym bardziej. Natomiast w każdych innych warunkach - bardzo fajne :thumbsup:
Jedyną naprawdę uniwersalną gumą jest TKC80.

Pozdrawiam
zimny
Wiem, że to nie w temacie (a może jednak trochę) ale nie mogłem się powstrzymać - mi właśnie TKC (nówka na przodzie) z nawiniętym na nią około 1k km zanotowała parę uślizgów na mokrym (ale bez katastrofy i tylko przy ostrym hamowaniu) a e09 dakar na tyle w ogóle więc po raz kolejny - wszystko zależy od kierownika i od jego rozwagi i ciężkości łapy. Ja założyłem kostki i ich nie zdejmę już pomimo iż 1k km wcześniej jeździłem tylko na szosówkach :thumbsup: ale co do moto - gratulejszyn - jedyny słuszny kolor i w ogóle na kostkach wygląda rasowo :pob:
Przejeździłem na różnych gumach około 45kkm. Oczywiście że TKC nigdy nie będzie tak przyczepna jak szosówka, zawsze trzeba pamiętać o łagodniejszym uzytkowaniu hebla z przodu. I jak fantazja poniesie to o uślizg łatwo. Ale w mojej ocenie jeśli coś uniwersalnego to właśnie TKC. To taka szosówka wycięta w kostkę :smile:

Z szosowych gum moje ulubione to anakee2 na tył i Sirac z przodu. Nigdy nie było problemów na asfalcie. Jak na typowy teren, założyłbym mitasy e09... A jak coś pomiędzy to właśnie TKC.

W sumie...najlepiej samemu wypróbować, co osoba to opinia inna. O tkc też słyszałem że są do :dupa:

Tak czy inaczej zgodzę się z jednym...Trampek zajebiście wygląda na takich gumach :thumbsup:

Pozdrawiam
Marcin
Trampkarz emeryt.
DL1000 AL8
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: Mój nowy nabytek :-) (XL700VA)

Post autor: bartekk »

Wracając do tematu. Fajowe sprzęciacho. Niechaj służy!!
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: Mój nowy nabytek :-) (XL700VA)

Post autor: Neno »

Samych pozytywnych wrażeń życzę. Niech zawsze dowozi do celu i przywozi z powrotem, szczęśliwie !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości