Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
JAN24
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 16.10.2011, 18:06
Mój motocykl: mam inne moto...

Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: JAN24 »

Witam jak w temacie od paru dni mam styczność z Ducati Multistrada 1200 S .Ciekawi mnie dość to rozwiązanie jakie proponują nam Włochy 4 motocykle w jednym hm.....ciekawe jak to sie ma naprawdę .Sam jestem zdania ze jak coś jest do wszystkiego to jest do dup... ale może się to zmieni.Co wy o tym dziwnym motocyklu myślicie ??? może ktoś miał styczność jeździł próbował ?? może i Honda wymyśli coś podobnego!!!!
Ostatnio zmieniony 18.10.2011, 21:22 przez Wolo, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: przetłumaczyłem na polski
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: wojtekk »

Jan24 - przepraszam, że w tym wątku. Sadzisz byków od groma. Każdy z nas to robi. Używaj proszę edytora tekstu, automatycznej korekty w przeglądarkach etc. Korzystaj proszę ze znaków interpunkcyjnych, ok? :thumbsup:
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
maciej117
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 275
Rejestracja: 09.01.2011, 11:02
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szamocin

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: maciej117 »

JAN24 pisze:? moze i honda wymysli cos podobnego!!!!
Oczywiście już to wymyślili w Hondzie, i bardzo dokładnie masz to opisane na tym forum :)
JAN24
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 16.10.2011, 18:06
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: JAN24 »

witam.
strasznie mnie denerwuje u ludzi na forum zwracanie uwagi ludziom piszacym na forum ze robia bledy ortograficzne i stylistyczne.jestesmy na forum piszemy szybko,niekiedy mamy dyslekcje ,dysgrafie itd,a nie kiedy specjalnie robi sie blad zeby wyroznic sie z tematem.wkurza mnie to madrowanie sie typu zanim cos napiszesz ,napisz w wordzie wklej/skopiuj i tego typu uwagi.to nie jest forum literackie.to jest forum gdzie kazdy pisze co chce i jask chce .
wyluzujcie z tymi uwagami bo inni znawcy tematu powiedzieli by wam ze niegrzeczne jest zwracanie komus uwagi .jeden dobry jest w pisaniu i otografi ,drugi w czyms innym.
wiec ludziska powiadam wam piszcie co chceta i jak chceta.byleby bylo co czytac.
pozdrawiam :0
Awatar użytkownika
Remi
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1073
Rejestracja: 19.09.2008, 17:46
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: Remi »

Jan...zainstaluj firefoxa i po kłopocie
to nie boli ;) myślisz że ja bylem orłem z polskiego?
ale szanujmy swój język i zachowajmy chociaż odrobinę zasad
JAN24
romeciarz
romeciarz
Posty: 27
Rejestracja: 16.10.2011, 18:06
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: JAN24 »

zapomnialeś o" . "na koncu.
Awatar użytkownika
Wacek
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 287
Rejestracja: 15.03.2009, 12:27
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: za miedzą Warszawa

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: Wacek »

JAN24 pisze:zapomnialeś o" . "na koncu.
"końcu".
JAN24 pisze:to jest forum gdzie kazdy pisze co chce i jask chce .
Czy takie wrażenie odniosłeś, czytając nasze forum?. Mnie zawsze wydawało się, że to jest forum, na którym obowiązuje pewne minimum dbałości o treść i formę swojej wypowiedzi.
był: XL 600V '96
jest: RD04 '92
maciej117
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 275
Rejestracja: 09.01.2011, 11:02
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szamocin

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: maciej117 »

Jak mawia jeden z moich profesor "Kiepska forma jest zniewagą dla treści" :tongue:
Awatar użytkownika
kko
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 640
Rejestracja: 03.05.2010, 10:46
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kłodzko

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: kko »

JAN24 pisze:witam.
strasznie mnie denerwuje u ludzi na forum zwracanie uwagi ludziom piszacym na forum ze robia bledy ortograficzne i stylistyczne.
Takie są tu zasady i trzeba je szanować. Skoro ktoś zwraca Ci na to uwagę - nie złośliwie - to zastanów się czy dobrze zrozumiałeś zasady forum.
JAN24 pisze: to nie jest forum literackie.to jest forum gdzie kazdy pisze co chce i jask chce .
Nie zgadzam się. W pewnym sensie jest to forum literackie i patriotyczne skoro nalega się tu na poprawną polszczyznę. Są też moderatorzy i regulamin, więc - nie każdy co chce i gdzie chce.
JAN24 pisze: wyluzujcie z tymi uwagami bo inni znawcy tematu powiedzieli by wam ze niegrzeczne jest zwracanie komus uwagi .
Patrz punkt pierwszy. "Znawcy tematu" ? ho ho ho :lol: Wyluzuj. Zresztą nikt tu nikogo siłą nie trzyma i jeśli tak bardzo przeszkadza Ci poprawna pisownia i kultura...
"Nie trzeba być cynikiem, wystarczy, że rozumie się ludzi" - T.P.

XL 1000V SD02
Awatar użytkownika
marcinfmx
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 109
Rejestracja: 01.08.2011, 00:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: marcinfmx »

JAN24 pisze:witam.
strasznie mnie denerwuje u ludzi na forum zwracanie uwagi ludziom piszacym na forum ze robia bledy ortograficzne i stylistyczne.
Nie chodzi wyłącznie o zwracanie komuś uwagi - po prostu poprawnie napisane lepiej się czyta :-)
Real men don't eat honey, they chew bees
Awatar użytkownika
Leo
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1815
Rejestracja: 27.09.2011, 16:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: Leo »

A specyficzne trudności w nauce czytania i pisania to nie dyslekcja tylko dysleksja :)

Przepraszam - nie mogłam się oprzeć :) Jestem w końcu nauczycielką :)
Ostatnio zmieniony 19.10.2011, 10:06 przez Leo, łącznie zmieniany 1 raz.
Serwus... Jestem nerwus :D

http://www.onetemuwinne.wordpress.com

Był Trampek 600 i KTM LC4 640 ADV, jest Afryka RD07a
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: tomekpe »

JAN24 pisze:witam.
strasznie mnie denerwuje u ludzi na forum zwracanie uwagi ludziom piszacym na forum ze robia bledy ortograficzne i stylistyczne.jestesmy na forum piszemy szybko,niekiedy mamy dyslekcje ,dysgrafie itd,a nie kiedy specjalnie robi sie blad zeby wyroznic sie z tematem.wkurza mnie to madrowanie sie typu zanim cos napiszesz ,napisz w wordzie wklej/skopiuj i tego typu uwagi.to nie jest forum literackie.to jest forum gdzie kazdy pisze co chce i jask chce .
wyluzujcie z tymi uwagami bo inni znawcy tematu powiedzieli by wam ze niegrzeczne jest zwracanie komus uwagi .jeden dobry jest w pisaniu i otografi ,drugi w czyms innym.
wiec ludziska powiadam wam piszcie co chceta i jak chceta.byleby bylo co czytac.
pozdrawiam :0
Jan, a przeczytaj spokojnie swój tekst. To się źle czyta, poza tym takie "szybkie" pisanie to oznaka braku szacunku do innych uczestników. Jak chcesz coś innym powiedzieć, poświęć temu odrobinę uwagi. Naklepanie w klawiaturę kilkudziesięciu znaków - to nie tu, takie rzeczy to na czacie onetu.
Poza tym - spójrz w stare wątki, tam jest porządek i dzięki temu będziesz mógł odnaleźć informacje, które Cię będą interesowały. Te zasady służa wszystkim, nie są po to, żeby Ci dokuczyć :)
gibon83
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 07.10.2011, 11:23
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Legionowo

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: gibon83 »

Napisałem ten komentarz w innym temacie, ale wklejam go też tutaj: "Nie chodzi o to, że ktoś kogoś chce urazić, obśmiać za poprawność komentarza (mam na myśli ortografię a nie merytorykę). Chodzi o szacunek do naszego języka ojczystego. Ja doskonale rozumiem, że w dobie komputerów i ogólnie dostępnego Internetu, który to daje poczucie wolności, można pisać co się chce i jak się chce. Ale moim zdaniem, nawet w "sieci" trzeba szanować swój język, bo to pośrednio wiąże się z okazywaniem szacunku czytelnikom. Chcieć to móc. DUPA TO DUPA :dupa: , NIE DÓPA :tongue:
p.s. Nie jestem znawcą języka polskiego i też robię błędy, ale się staram. :wink: "
Klapki na górskich szlakach nie dodają splendoru!
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: miroslaw123 »

Wracając do tematu, nie jeździłem ale pooglądałem sobie ją w salonie, piękna zabawka za 80 tysiaków :omg:
Ps. Opera też ma słownik PL :thumbsup:
Awatar użytkownika
graphia
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 655
Rejestracja: 18.06.2008, 23:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: graphia »

Kilka widziałem w tym roku na południu europy. Nie wygląda na 80 tys złotych :)
Awatar użytkownika
bogdan79
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 436
Rejestracja: 30.03.2011, 17:24
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: bogdan79 »

JAN24 pisze:Witam jak w temacie od paru dni mam styczność z Ducati Multistrada 1200 S
Z tego co napisałeś wynika, że to ty powinieneś napisać opinię n/t tego moto :smile: Puki co, mało jest opinii użytkowników multistrady, więc każde zdanie się liczy.
graphia pisze:Kilka widziałem w tym roku na południu europy. Nie wygląda na 80 tys złotych :)
A jak powinien wyglądać motocykl 80 tys zł? Ma się świecić, bardziej błyszczeć? Skąd taka opinia?
Raczej ważne jak się jeździ i czy sprawdza się system 4 w 1, a nie jak wygląda :grin:
Silnik, dwa koła i mina wesoła…
Awatar użytkownika
graphia
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 655
Rejestracja: 18.06.2008, 23:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: graphia »

no... duży GS wygląda na te pieniądze, Ducati nie. Oznacza to tylko że Ducati jest naszpikowany bardziej ukrytą gdzieś elektroniką... Ot tyle. nic więcej i proszę nie drążyć i nie niuchać :)
Awatar użytkownika
marcinfmx
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 109
Rejestracja: 01.08.2011, 00:10
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: marcinfmx »

graphia pisze:no... duży GS wygląda na te pieniądze, Ducati nie.
:-) :-) :-) nigdy tak na to nie patrzyłem, ale rzeczywiście coś w tym jest.
Real men don't eat honey, they chew bees
darius
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 164
Rejestracja: 09.07.2008, 23:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: darius »

W tym roku jeździłem Multistradą 1200 dwa razy i muszę powiedzieć że prowadzi się, hamuje, przyśpiesza fenomenalnie.

Kolega, który ma GSA 1200 kupionego z salonu po testach Multistrady tylko potwierdzi, że nie ma o czym rozmawiać, to jak porównanie roweru i motocykla. Multi wszystko robi fenomenalnie, a GSA co najwyżej poprawnie :-)

Niestety cena...


Pozdrowienia,
D
Awatar użytkownika
Baran
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 12.01.2010, 19:46
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ducati Multistrada 1200 S cztery w jednym?

Post autor: Baran »

darius pisze:Niestety cena...
Na szczęście używane Dukaty szybko z niej schodzą. :thumbsup:

A wogóle, to pomijając zapewne niezłe parametry, to cała linia Multistrada to IMHO najpaskudniejsze motocykle, jakie stworzył człowiek. Obrazek

Tak, to pisałem ja, fan Ducati. ;)
__
... >> Transalp XL650V >> Triumph Tiger 955i + bzyk-smrodziuch (Honda Pantheon 150 2T)
Startujemy z polskim forum Triumph Tiger - http://www.tigerforum.pl/
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości