śruby do peugeota

poza dwoma kółkami
wichur
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 265
Rejestracja: 13.04.2009, 22:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: śrem

śruby do peugeota

Post autor: wichur »

Witam, mam problem kupiłem alufelgi do peugeota 306 i nigdzie nie mogę znaleźc śrub do nich, gdyby ktoś wiedział jakie muszą byc albo gdzie można kupic proszę o pomoc felgi oryginalne .
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: śruby do peugeota

Post autor: wojtekk »

Ie wiem czy jeszcze jest w branży ale jeden z lepszych ludzi od pugow +48 691 666 771
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
wichur
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 265
Rejestracja: 13.04.2009, 22:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: śrem

Re: śruby do peugeota

Post autor: wichur »

jutro zadzwonię bo u nas objechałem wszystkich oponiarzy i nic nie mieli i nic nie wiedzieli , w końcu będę musiał jechac do serwisu gdzie mi wykasują tyle co dałem za alusy dzięki za telefon.
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: śruby do peugeota

Post autor: Fryzjer »

wichur pisze:Witam, mam problem kupiłem alufelgi do peugeota 306 i nigdzie nie mogę znaleźc śrub do nich, gdyby ktoś wiedział jakie muszą byc albo gdzie można kupic proszę o pomoc felgi oryginalne .
do tego modelu oryg. do alusów są dedykowane specjalne wydłużone "szpilki". Zapytaj gościa od alu który Ci to sprzedał czy ma.
To wygląda jak zwykła śruba do kół z tym, że taka podwójna, tak jakby postawić jedną na drugiej..

coś takiego http://www.google.com/imgres?q=screw+ri ... x=64&ty=68

albo coś takiego
http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI. ... rid=229508
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
wichur
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 265
Rejestracja: 13.04.2009, 22:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: śrem

Re: śruby do peugeota

Post autor: wichur »

znalazłem na alegro pomierzyłem powinny pasowac http://moto.allegro.pl/sruby-do-org-fel ... 93060.html dzięki za pomoc .
wojs
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 657
Rejestracja: 15.06.2008, 19:45
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa/Gdansk

Re: śruby do peugeota

Post autor: wojs »

Gdzies kolo Ronda Wiatraczna jest sklep ze srubami ... kolega kupowal sobie drugi komplet do aluskow do Nissana.
--
pozdrawiam
Wojtek

BYL : TA XL600V
JEST : Triumph Tiger 955i
wichur
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 265
Rejestracja: 13.04.2009, 22:07
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: śrem

Re: śruby do peugeota

Post autor: wichur »

no i klapa kupiłem śruby z allegro i nie pasują , długość ok ale otwór w feldze jest 14 a śruba na zgrubieniu ma 13 , w feldze jest też stożek, wiec nie wiem czy śruba nie powinna być z ruchomym stożkiem, felgi raczej nie były od 306 pewnie od jakiegoś innego peugeota , szukam nadal dobrze że kupiłem tylko 4 śruby w serwisie zawołali mi 14 zł za śrubę ale nie mieli nawet na wzór a więc szukam nadal .
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości