Odblaskowy anioł ze Szczecina

poza dwoma kółkami
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Odblaskowy anioł ze Szczecina

Post autor: Driverd2 »

Spotkałem dziś na orlenie w Guzowie chłopaka na rowerze z przyczepką, obklejony odblaskami światełkami itd, więc zagadałem zapytać gdzie się wybiera albo skąd wraca, pogadałem z nim trochę i gość z własnej inicjatywy rozdaje ludziom odblaski (pieszym, rowerzystom, dzieciakom) jeździ po Polsce od stycznia 2009 roku. Podrzuciłem go z Guzowa do Żyrardowa i tutaj na miejscu zapytał czy mogę mu pomóc i kupić mu chleb i majonez ale wkońcu jak chciałem żeby podszedł ze mną do sklepu stwierdził że poradzi sobie i pojechał w kierunku na Radom. Moim zdaniem chłopak prowadzi fajną akcję, z tego co wyczytałem nawet nie ma telefonu komórkowego bo jak by go miał to by sprzedał i kupił odblaski żeby rozdać dzieciakom. Znalazłem jego stronkę http://www.odblaskowyaniol.pl/?page_id=2 i widziałem że jest też zarejestrowany na facebook. http://www.mmlublin.pl/282285/2009/3/23 ... egory=pics
Awatar użytkownika
jeszua
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 11.12.2009, 11:22
Lokalizacja: ck krakoff
Kontakt:

Re: Odblaskowy anioł ze Szczecina

Post autor: jeszua »

ano. AFAIR już raz wrócił do domu przez szpitalną salę, potrącony przez jakiegoś ślepego cymbała
szkoda tylko, że jakoś ani po tej akcji, ani po telewizyjnych reklamach jakoś nie widać na drogach ludzi - albo przynajmniej dzieci - z odblaskami. można byłoby sporo spokojniej jeździć...
jsz
kanapa, kibelek i paskud
relacje publikuję na motogen.pl
Next22
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1224
Rejestracja: 24.08.2009, 15:35
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: POLICHNO

Re: Odblaskowy anioł ze Szczecina

Post autor: Next22 »

jeszua pisze:ano. AFAIR już raz wrócił do domu przez szpitalną salę, potrącony przez jakiegoś ślepego cymbała
jsz
Ty mało jeżdzisz autem ????
Czy TY widzisz czasem naszych rowerzystów podczs deszczu ,nocą i we mgle, ubranych na czarno ?

Tak tylko wspomnę w Szkocij jak mnie zobaczyli na rowerze bez kamizelki odblaskowej to się pukali w czoło a ja nie wiedziałem o co im chodzi .
Bo u Nas uczą że rowerzysta , pieszy święty a kierowca to be .Ale czasami trzeba samemu zadbać o własne bezpieczeństwo .
Wszystko dobre ale Trampek najlepszy :)
Awatar użytkownika
Thorin
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 677
Rejestracja: 31.10.2008, 11:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

Re: Odblaskowy anioł ze Szczecina

Post autor: Thorin »

Next22 pisze:
jeszua pisze:ano. AFAIR już raz wrócił do domu przez szpitalną salę, potrącony przez jakiegoś ślepego cymbała
jsz
Ty mało jeżdzisz autem ????
Czy TY widzisz czasem naszych rowerzystów podczs deszczu ,nocą i we mgle, ubranych na czarno ?

Tak tylko wspomnę w Szkocij jak mnie zobaczyli na rowerze bez kamizelki odblaskowej to się pukali w czoło a ja nie wiedziałem o co im chodzi .
Bo u Nas uczą że rowerzysta , pieszy święty a kierowca to be .Ale czasami trzeba samemu zadbać o własne bezpieczeństwo .
A u nas? Jadę samochodem, w ostatniej chwili widzę rower widmo kierowane przez jakiegoś nastolatka, więc otwieram szybę i mówię:
- w tesco komplet świateł kosztuje 15 zł
- o ci k***wa chodzi?!
- jak chcesz popełnić samobójstwo nie angażuj w to innych!
- sp********aj facet!!!
Ale takie akcje jak opisywana w tym wątku wracają mi wiarę w ludzi...
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
jeszua
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 11.12.2009, 11:22
Lokalizacja: ck krakoff
Kontakt:

Re: Odblaskowy anioł ze Szczecina

Post autor: jeszua »

Next22 pisze:[Czy TY widzisz czasem naszych rowerzystów podczs deszczu ,nocą i we mgle, ubranych na czarno ?
przeczytaj sobie jeszcze raz temat, jak to nie wystarczy do zrozumienia kontekstu mojej wypowiedzi, to proponuję zobaczyć jak wygląda osoba o której mowa... teraz jasne, dlaczego"ślepy cymbał"?
jak wyglądają u nas rowerzyści i piesi doskonale wiem - stąd krytyczne zdanie nt. skuteczności takich akcji
jsz
kanapa, kibelek i paskud
relacje publikuję na motogen.pl
marek79
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 464
Rejestracja: 29.06.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Odblaskowy anioł ze Szczecina

Post autor: marek79 »

Też spotkałem Odblaskowego Anioła .
Nie wiedziałem że ktoś Anioła potrącił to kara dla sprawcy powinna być podwójna .

https://picasaweb.google.com/1051617189 ... owyaniolPl#
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości