WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

20 - 22. 05. 2011
luk2asz
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1642
Rejestracja: 15.05.2009, 11:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: luk2asz »

sajmonwww pisze:Moje pytanie dosyć ważne...
....-sorki że się wogóle odzywam i z góry przepraszam jeśli kogoś zmusiłem do wysiłku... większego niż sobie sam założył...
ale odpowiedz na 4 dni przed zlotem powinna być już raczej z pamięci...
no to widzę że wycieczka do mnie, więc odpowiem.

Pytać zawsze można tylko w odpowiednich miejscach, co do wysiłku to myślę, że mój synek ma większy jak ma puścić bąka, nie mam zamiaru się nawet zrażać ale kilka takich więcej "wysiłków" i mam gdzieś taką organizację. Czy ktoś myśli, że my to robimy dla zarobku, dla kasy czy czego tam. Jak na razie to po to, żeby wszyscy z klubu i nie tylko mogli się spotkać pogadać itd, każdy z nas wkłada w robotę swój czas i nie tylko. Nikt tego nie ma zamiaru wypominać, bo gdyby miał to by się nie podjął organizacji. Więc chodzi tylko o uszanowanie czyjegoś czasu. Długo pracuję i jeszcze CHCĘ zrobić ze znajomymi coś dla Was. Robię to w trakcie, po, przed pracą i nie wiadomo kiedy. Więc luz.

BTW, wracając do pytania, jeżeli posiadasz nawigację sam ci wbiję fajną trasę, jeżeli nie masz to ci pokażę na mapie. Zawsze służę pomocą i nie widzę powodów żeby nie pomóc Tobie. Dróg jest dużo na pewno coś się wymyśli.
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: przeszczep »

miroslaw123 pisze:To są góry więc przygotujcie się na zmienną pogodę...
Pamiętajcie o kiełbasce na piątek! Grill przy muzyce :drinking:
http://www.pogodynka.pl/polska/16dni/ms ... zana-dolna
Tej, z tą pogodynką to wszystko w porządku? Tam u was w górach to zawsze macie takie ciśnienie?
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: sajmonwww »

przeszczep pisze:
miroslaw123 pisze:To są góry więc przygotujcie się na zmienną pogodę...
Pamiętajcie o kiełbasce na piątek! Grill przy muzyce :drinking:
http://www.pogodynka.pl/polska/16dni/ms ... zana-dolna
Tej, z tą pogodynką to wszystko w porządku? Tam u was w górach to zawsze macie takie ciśnienie?
to chyba ciśnienie absolutne nie przeliczone na poziom morza...
normalnie (w TV) ciśnienie podaje się w odniesieniu do poziomu morza więc trzeba by znać kilka detali
= przy założeniu że jest 700 mnpm
= że temp jest 20 st C
= i ciśnienie na poziomie 950 hpa

to zgodnie z Omeną ciśnienie będzie wynosiło 1030 hpa
Awatar użytkownika
Chili
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1649
Rejestracja: 12.10.2010, 18:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: Chili »

luk2asz pisze:
Chili pisze:
luk2asz pisze:ale nie po to żeby wszystko roztrząsać na forum , Chili już odpowiedź dostała.
Chili na odpowiedź od 28. kwietnia czeka i jeszcze się nie doczekała.
Ok, skoro mam na forum roztrząsać: itd.
Nie zdarzyło się jeszcze, żebyś odpowiedział na którekolwiek z moich pytań zanim się o to na forum nie upomniałam. Pytanie zadałam na pw i na pw oczekiwałam odpowiedzi, nie na forum.

Mimo wszystko dziękuję za pozytywne rozpatrzenie wniosku.
T.A.Suka rządzi! (cyt.falco)

jeśli czegoś nie wolno, ale bardzo się chce... to można ;)
Awatar użytkownika
Fresh
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 353
Rejestracja: 24.08.2008, 09:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Szczecin

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: Fresh »

Dla mnie rybka jaka pogoda jadę prawie 800km żeby spotkać się z ludźmi i pozwiedzać okolice. A ciśnienie to mam większe w zwojach. Głowa do góry i zaaaaaabieramy uśmiech ze sobą. Nie dąsać mi się i nie kombinować :lanie:
Wciąż jadę tędy, pierdolę czyjeś względy, przykro mi, lecz jestem z tych, którzy popełniają błędy .
Awatar użytkownika
przeszczep
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1616
Rejestracja: 23.04.2010, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: przeszczep »

Ja tam się pogodą nie przejmuję, ostatnio jechałem 6 godzin w deszczu ;) z koleżanką żoną :D Było całkiem ciekawie :P
Tak mnie tylko zastanowiło to ciśnienie ;)
Awatar użytkownika
sajmonwww
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 836
Rejestracja: 19.06.2010, 10:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Mysłowice

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: sajmonwww »

luk2asz pisze:
sajmonwww pisze:Moje pytanie dosyć ważne...
....-sorki że się wogóle odzywam i z góry przepraszam jeśli kogoś zmusiłem do wysiłku... większego niż sobie sam założył...
ale odpowiedz na 4 dni przed zlotem powinna być już raczej z pamięci...
no to widzę że wycieczka do mnie, więc odpowiem.

Pytać zawsze można tylko w odpowiednich miejscach, co do wysiłku to myślę, że mój synek ma większy jak ma puścić bąka, nie mam zamiaru się nawet zrażać ale kilka takich więcej "wysiłków" i mam gdzieś taką organizację. Czy ktoś myśli, że my to robimy dla zarobku, dla kasy czy czego tam. Jak na razie to po to, żeby wszyscy z klubu i nie tylko mogli się spotkać pogadać itd, każdy z nas wkłada w robotę swój czas i nie tylko. Nikt tego nie ma zamiaru wypominać, bo gdyby miał to by się nie podjął organizacji. Więc chodzi tylko o uszanowanie czyjegoś czasu. Długo pracuję i jeszcze CHCĘ zrobić ze znajomymi coś dla Was. Robię to w trakcie, po, przed pracą i nie wiadomo kiedy. Więc luz.

BTW, wracając do pytania, jeżeli posiadasz nawigację sam ci wbiję fajną trasę, jeżeli nie masz to ci pokażę na mapie. Zawsze służę pomocą i nie widzę powodów żeby nie pomóc Tobie. Dróg jest dużo na pewno coś się wymyśli.
ja tam nie zaglądam do niczyich bąków...kasy czy co byś jeszcze chciał wypłakać...
nie twierdzę że to prosta robota - ale nikt nie mówił że będzie... i nie wiem czemu traktujesz wszystkich jakby Ci coś zarzucali...
Moje wypociny w temacie "obiadowym" były związane jedynie z niewiedzą, którą dalej mam,
było miło ale już nie jest i nie będzie póki sam się nie wyluzujesz... i nie zaczniecie też nas trochę traktować poważnie... chyba że to zlot niespodzianka - to mówcie
Żonka weźmie do auta kistę piwa i tak mogę Ci jedynie pomóc w piątek wieczór :grin:
A póki co luz i dawaj wreszcie tą mapę!
Awatar użytkownika
ThOmAS
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 21.04.2010, 20:29

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: ThOmAS »

Mam pytanie są jeszcze jakieś wolne miejsca (dwie osoby) ? Jest możliwość opłaty na miejscu ? :impreza:
Awatar użytkownika
falco
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5544
Rejestracja: 06.04.2010, 16:06
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: K-J

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: falco »

Rzesz Ty w mordę... Wolf... ja przestanę pisać na Forum, bo... Ty mówisz/piszesz (szybciej) to co ja myślę... napisać...;)
Onanizatorów uprasza się o niegorączkowanie, bo co i rusz powtarzam(y), że doceniamy Wasz ogromny wkład!! :resp:
Jedynie chodzi o to, co bardzo celnie Wolf oraz kilka innych osób napisało, że nie każdy się zdecyduje na tak długa trasę, w tak wielkiej grupie, zwłaszcza, że wielu na pewno będzie miało procenty we łbie... :lanie: :lanie: :lanie:

Przejazd w Firleju miał sporo ponad 100km i to już było naprawdę dużo, dlatego ponownie dołączam się do prośby o podanie +- punktów trasy z miejscem postoju na obiad, itp., abyśmy mieli okazję spokojnie dojechać... ;)

Już przebieram nóżkami i nie mogę się doczekać kolejnej imprezy... :zabawa:
Pozdr! falco
...nie ma boga i Motóra...


Czas Diabła... oto Łezka...
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: wojtekk »

ThOmAS pisze:Mam pytanie są jeszcze jakieś wolne miejsca (dwie osoby) ? Jest możliwość opłaty na miejscu ? :impreza:
Poszukaj tu wyżej, albo w drugim wątku - kilka osób miało miejsca do odstąpienia.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: Driverd2 »

wojtekk pisze:
ThOmAS pisze:Mam pytanie są jeszcze jakieś wolne miejsca (dwie osoby) ? Jest możliwość opłaty na miejscu ? :impreza:
Poszukaj tu wyżej, albo w drugim wątku - kilka osób miało miejsca do odstąpienia.
Między innymi Biedron
Awatar użytkownika
Biedron
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 815
Rejestracja: 20.05.2010, 11:56
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Pruszków

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: Biedron »

Driverd2 pisze:
wojtekk pisze:
ThOmAS pisze:Mam pytanie są jeszcze jakieś wolne miejsca (dwie osoby) ? Jest możliwość opłaty na miejscu ? :impreza:
Poszukaj tu wyżej, albo w drugim wątku - kilka osób miało miejsca do odstąpienia.
Między innymi Biedron
Biedrona miejsce poszło jak świeża bułeczka :-)
Biedron
Domel
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 562
Rejestracja: 19.10.2010, 21:19
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Trzebież, Oxford
Kontakt:

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: Domel »

Fresh pisze::smile: W czwartek wpadam do Poręby Wielkiej 2km od ośrodka w Koninkach tam też mam załatwione noclegi. Kwater prywatnych i apartamentów pod dostatkiem od 30-40zł za dobę. Jakby ktoś chciał wcześniej pojechać to można się spotkać(pisać na mój priv)i powłóczyć się po okolicy. Mam nadzieję organizatorzy, że wstęp na teren ośrodka nie będzie zamknięty dla ,,innych" zloto-klubowiczów w trakcie imprezy :niewiem: ?
Pozdrawiam :ok:
Może ułatwi to coś....
Transalp - Impossible is nothing...
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: TROJAN »

Wolf skąd znasz "szfestera"?.............. :grin:

A co do trasy to bedzie piknie widokowo i tyle :cool: a kilometry przelecą tak szybko że nie będziecie wiedzieli nawet kiedy... :lol:

Pozdrawiam :dupa:
Awatar użytkownika
majki
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 14.05.2011, 08:45
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Warszawa

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: majki »

Walek pisze:Witaj Majki :wink: kolezko spiący na gałezi w pokoju tego obiezyświata Steav'a na zlocie AT.Nick zda sie mówić że to Ty.Tez bym sie wybrał na wycieczkę "bokami" z pominieciem Parków Narodowych i pól uprawnych oczywiscie .Coś pomyslimy,moze ktos bedzie znał fajne ściezki,pogadamy w piątek jak zdaze na wieczór,może sie zbierze fajna grupa.W Firleju na zlocie była calkiem debesciarska traska. Co nie chlopaki co jechali plus Domisia??? :ok:
Siema, siema.
Tak to byłem/jestem ja. :D
Mam jeszcze mapę z naszymi trasami z Borka, zobaczymy co organizatorzy nam pokarzą tutaj i się wieczorem w piątek pomyśli o trasce. ;)
TROJAN
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3276
Rejestracja: 28.10.2008, 23:26
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: KRAKóW

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: TROJAN »

WOLF pisze:Trojan, Twój Bruder :lol: zadbał o to aby każdy znał szchweeeessteeerrr :grin: :lol:
Wyboru w sumie nie było :lol: :dupa:
PS. Zboczeniec :wink: przyjeżdża?
No jasne obowiązki wzywają :grin:
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: maju »

ThOmAS pisze:Mam pytanie są jeszcze jakieś wolne miejsca (dwie osoby) ? Jest możliwość opłaty na miejscu ? :impreza:
Z tego co wiem to odpadła jedna para która miała mieszkać po sąsiedzku ze mną.
Więc pewnie jest miejsce.. podobno organizator coś o tym wie.
Awatar użytkownika
Trojan jr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 635
Rejestracja: 13.07.2009, 08:09
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: Trojan jr »

Wolf lepiej nie przyjeżdżaj :ok: znalazłem pare innych fajowych filmów :whip:
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: miroslaw123 »

junior, ty nie strasz bo nie będą chcieli w las z nami pojechać :wink:
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: WIOSENNY ZLOT 2011 - PYTANIA

Post autor: Rolo »

łoooo w morde :omg:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/idzie-fa ... omosc.html
BRAĆ OLEJKI DO OPALANIA ORAZ KAPELUSZE SŁOMKOWE!!!! :palm:
Panowie Krakusy, jak żeście zamawiali pogodę na zlot chyba zapomnieliście ustalic górny limit
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości