IZI Meeting 2011

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Motovoyager
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 26.12.2010, 19:44
Mój motocykl: mam inne moto...

IZI Meeting 2011

Post autor: Motovoyager »

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na imprezę Izi Meeting 2011. Impreza ma charakter charytatywny, jej celem jest upamiętnienie Roberta Gałki, który zginął na motocyklu w ub. roku podczas podróży w Azji. Dochód ze zlotu jest przeznaczony na potrzeby jego 12-letniego syna.
Zapraszamy osoby zainteresowane turystyka motocyklowa.

Termin imprezy: 13.05 - 15.05.2011
Miejsce: zamek Grodziec (okolice Bolesławca i Legnicy)
Szczegóły dotyczące lokalizacji: www.grodziec.com
Główne cele zlotu: upamiętnienie osoby Iziego, oraz zgromadzenie środków na sfinansowanie wakacji jego syna i zakup materiałów szkolnych dla niego
Koszt udziału w imprezie: 200 PLN (dla wpłat złotówkowych), a 55 Euro dla gości zagranicznych
Noclegi: planujemy ustawienie na terenie zamku odpowiedniej liczby kilkuosobowych namiotów harcerskich wyposażonych w kanadyjki. Oczywiście wszyscy, którzy zechcą spać we własnych namiotach będą mogli je rozbić w wyznaczonym miejscu.
Parkowanie motocykli: parking dla motocykli zostanie zorganizowany na jednym z zamkowych dziedzińców. Nad ich bezpieczeństwem będzie czuwać ochrona. Sorry, ale nie przewidujemy możliwości dziczenia po terenie zamku, ani stawiania sprzętów w dowolnych miejscach
Posiłki: oczywiście cena zlotu zawiera wyżywienie:). Popijać strawę będziecie mogli piwem, czerwonym winem, albo płynami bez procentów (lub wszystkim po trochu). Wierni naszej świeckiej tradycji zobowiązujemy się ponadto wszystkich przybywających witać banią czegoś dobrego na rozgrzewkę
Program zlotu:

Piątek 13 V.
Zamek otwarty dla zlotowiczów od godz. 12.00
Rejestracja, zakwaterowanie, podziwianie
Od godz. 19 - do północy kolacja (grill)
- od godz. 18 pokaz filmów motocyklowych ( będziemy przedstawiali ok. 10 filmów, to produkcje hm... niepolskie). Wszystkie seanse zostaną powtórzone w sobotę. Miejsce akcji - sala zamku
- od godz. 20 prezentacje fotograficzne z wypraw motocyklowych
od. godz. 20.00 zostaną rozpalone ogniska wokół zamku
od godz. 20.00 - muzyka live


Sobota 14. maja
7.30-9.30 śniadanie
Godz. 10 spotkanie na Rynku w Złotoryi - (Ustawiamy motocykle w napis IZI - fota z wieży kościelnej)
godz. 10.15 Start poszczególnych ekip w trasy
godz. 17 pokaz filmów motocyklowych (powtórka z piątku)
godz. 17 - 19 Warsztaty motocyklowe (prowadzi Szparag: naprawa opon, zerwanego łańcucha. Diagnostyka motocykla etc.)
godz. 18-20 konkursy, gry, zabawy
godz. 20 Muza na żywo
od 19 - kolacja (grill)
od 20 - ogniska

Niedziela 15. maja

8-10 śniadanie
10-15 dojrzewanie, afterparty, wyjazd



Ostatnim dniem w którym przyjmujemy zgłoszenia poparte wpłatą jest piątek 6 maja.




Dane do wpłat w PLN:
Marcin Woyna-Orlewicz
Ul. Obozowa 45/11
30-383 Kraków
nr konta: 50 1240 1444 1111 0010 3049 7699
Dane do wpłat w Euro:
nazwisko i adres jak wyżej
nr konta: 94 1240 1444 1978 0010 3718 0022
SWIFT: PKOPPLPW, oraz PKOPPLPWXXX
PayPal: orlewicz@hotmail.com

Osoby, które ZAPŁACIŁY proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego:


http://africatwin.com.pl/zlot/


W przypadku pytań / wątpliwości dzwońcie śmiało pod numer (601) 97 26 50 lub piszcie na priv.

I to na razie by było na tyle. Zapraszamy Was wszystkich serdecznie wszelkie rodzaje i marki motocykli są jednakowo mile widziane. Będzie ciepło, sucho i słonecznie i wierzymy, że uda nam się zrealizować cały przygotowany program w 100%.
Ostatnio zmieniony 08.05.2011, 09:45 przez Motovoyager, łącznie zmieniany 3 razy.
Motovoyager
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 26.12.2010, 19:44
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: Motovoyager »

Jeszcze jedna sprawa. Ten posta zamiescilem jako osoba prywatna, zorientowalem sie dopiero teraz, ze poszło to z Nickiem Motovoyager.
Nie jest to impreza w jakikolwiek sposob powiazana z Motovoyagerem. Organizatorami sa kumple Iziego.
Awatar użytkownika
Driverd2
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1673
Rejestracja: 16.12.2009, 17:30
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Żyrardów
Kontakt:

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: Driverd2 »

To ja od siebie daję trochę zeszytów w kratkę w cienkiej i w sztywnej okładce razem 21 szt 2 paczki w foli (może to i nie dużo ale zawsze coś), tylko ktoś będzie to musiał jadąc na zlot odemnie odebrać z tego względu że nie wyrobię na dwa spotkania bo chcę wybrać się na zlot tramkowy. Może być? Czy raczej chodzi o inną formę? Jeśli tak to czekam na kogoś kto to odbierze dla dzieciaka.
Motovoyager
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 26.12.2010, 19:44
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: Motovoyager »

Post został updatowany, rozpoczęto przyjmowanie wpłat.
Awatar użytkownika
florad
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 17.01.2011, 16:58
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bucuresti

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: florad »

Rumunia Club Transalp 28 lipca do 31, 2011 Wydarzenie! Lokalizacja nie jest jeszcze naprawiony, ale będą w lasach górskich, gdzie idziemy na drodze z domku i pole namiotowe dla osób poszukujących zakwaterowania. Czy post, kiedy decyduje lokalizacja!
Awatar użytkownika
PaU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 12.12.2010, 11:27
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kwidzyn (pomorskie)

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: PaU »

Czy wybiera się na IZI Meeting ktoś z północnych regionów kraju ? Mam na myśli pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie. Szukam ekipy na wyjazd. propofol@onet.eu
DOMI
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 430
Rejestracja: 17.03.2010, 14:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: B.B /Bydgoszcz. Hovden i Setesdal. Norge

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: DOMI »

PaU pisze:Czy wybiera się na IZI Meeting ktoś z północnych regionów kraju ? Mam na myśli pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie. Szukam ekipy na wyjazd. propofol@onet.eu
intensywnie myślę ale nic na 100% nie mogę ustalić za wcześnie jeszcze :wink:
Trampuś wiadomo...
Suzuki Jimny "kurczak"
Ford Focus "foczka"

Wiatr we włosach,w oczach łzy a na blacie cztery trzy
Awatar użytkownika
PaU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 12.12.2010, 11:27
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kwidzyn (pomorskie)

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: PaU »

Co tu myśleć kolego, trzeba się decydować. Ja bym jechał z Kwidzyna przez Grudziądz, Bydgoszcz, Gniezno i Rawicz (speedwayowe miasta) na Legnicę. Spotkalibyśmy się w trasie. Jakbyś się zdecydował, daj znać.
BTW - Lubisz żużel ?
DOMI
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 430
Rejestracja: 17.03.2010, 14:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: B.B /Bydgoszcz. Hovden i Setesdal. Norge

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: DOMI »

PaU pisze:Co tu myśleć kolego, trzeba się decydować. Ja bym jechał z Kwidzyna przez Grudziądz, Bydgoszcz, Gniezno i Rawicz (speedwayowe miasta) na Legnicę. Spotkalibyśmy się w trasie. Jakbyś się zdecydował, daj znać.
BTW - Lubisz żużel ?
Miasto speedweya jest u ciebie na trzecim miejscu :lanie: a powinno byś na pierwczym :smile:
z wypadem się pewnie dogadamy :wink:
Trampuś wiadomo...
Suzuki Jimny "kurczak"
Ford Focus "foczka"

Wiatr we włosach,w oczach łzy a na blacie cztery trzy
Awatar użytkownika
PaU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: 12.12.2010, 11:27
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Kwidzyn (pomorskie)

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: PaU »

Dla mnie jest jeszcze kilka miast speedwaya o których tu nie wspomniałem. Lubię jeździć na Wybrzeże Gdańsk. Mają tam fajny stadion i kilku ambitnych zawodników.Stachyra, Gafurow - kolesie spokojnie poradziliby sobie w Extralidze.
Bywam też w mieście posiadającym Motoarenę. Nazwy miasta specjalnie tu nie wymieniam, aby nie denerwować przypadkiem kolegi :wink:

Tak poza tym, w poniedziałek wpłacam kasę niezależnie czy znajdę kolesia na wyjazd czy nie. Później będę się ustawiać na drogę.
:thumbsup:
Motovoyager
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: 26.12.2010, 19:44
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: IZI Meeting 2011

Post autor: Motovoyager »

Zapdejtowałem pierwszego posta w tym watku. Zapisy trwaja jeszcze tydzień. Zapraszamy!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość