BMW GS650 - znów singiel

Dzięki Transalpowi nabrałeś doświadczenia i chcesz zrobić następny krok w motocyklowej przygodzie?
Tu znajdziesz kącik poświęcony innym jednośladom.
Awatar użytkownika
Bugi
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3271
Rejestracja: 27.06.2009, 09:23
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

BMW GS650 - znów singiel

Post autor: Bugi »

http://www.scigacz.pl/BMW,G650GS,2011,p ... 14025.html

szkoda ze dali koła z alu.. i jakies takie nieduze to przednie..
Pozdrawiam
Bugi
jak cos działa, nie ruszaj bo spier...
był.. Pomarańczowy dzik :)
http://www.youtube.com/user/bugi275
marek79
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 464
Rejestracja: 29.06.2010, 11:05
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: BMW GS650 - znów singiel

Post autor: marek79 »

fajne ma spalanie , ale stare GS DAKAR też takie spalanie miały
Awatar użytkownika
CUinHell
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 426
Rejestracja: 01.09.2009, 22:04
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa- Wesoła

Re: BMW GS650 - znów singiel

Post autor: CUinHell »

Chętni na zdławioną wersję, hehe ja jestem chętny i dzisaj zadławie się pół litra gorzkiej
Teraz Africa Twin RD04 HRC, KTM 990 Adventure
Awatar użytkownika
Thorin
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 677
Rejestracja: 31.10.2008, 11:16
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Przeworsk

Re: BMW GS650 - znów singiel

Post autor: Thorin »

Ale przód ma ochydny...
Cave me domine ab amico, ab inimico vero me ipse cavebo
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: BMW GS650 - znów singiel

Post autor: wojtekk »

A cokolwiek wiadomo o cenie?
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
sajmooon
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 15.02.2010, 20:21
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: BMW GS650 - znów singiel

Post autor: sajmooon »

Panowie, motocykle spod znaku wirującego śmigła można lubić lub nie, ale pewnym faktom zaprzeczyć się nie da. Chyba miłośnicy żadnej innej marki nie mają takiego wyboru w wyborze sprzętu danej marki, co właśnie fani BMW. W segmencie enduro i turystyczne enduro klienci mogą wybierać począwszy od modelu G650 (Xcountry i Xchallenge), który można wręcz podciągać pod wyczynowy, GS singielek (przedstawiony w tym poście i wcale bym się nie zdziwił, jakby niedługo dorobili też wersję Dakar), modele F650GS i F800GS (chociaż obydwa są 800 :grin: ), R 1200GS szosowy i adventure, a na HP2 Enduro kończąc :wacko: .
A nasza najukochańsza Honda co robi w tym czasie? Po prostu śpi, zaniedbując swoich wiernych klientów, których jest już coraz mniej, bo wiara wielu ludzi w markę osłabła i jako niewierni :wink: odeszli do konkurencji.
Osobiście bardzo lubię swojego trampka i cieszę się, że jeszcze trochę pojeździ, bo wybór pomiędzy trampkiem 700 lub viaderkiem, to dla mnie żaden wybór :egh: . Wkrótce Honda ma zaprezentować dwa albo trzy modele mające nadrobić zaległości. Ale są i tacy, którzy już do Hondy nie wrócą...
Tak więc pomimo sympatii lub antypatii do marki BMW, możemy jedynie pozazdrościć szerokiego wyboru ich klientom :sad: .
sajmooon
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 70
Rejestracja: 15.02.2010, 20:21
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: BMW GS650 - znów singiel

Post autor: sajmooon »

Thorin pisze:Ale HP2 już nie produkują dość długo
Fakt, produkcję zakończyli z końcem roku 2007, a w 2008 jeszcze był w ofercie, bo wyprzedawali te co naklepali. Roczniki są w miarę świeże, ale cena kosmicznie zaporowa - tak dla przykładu u naszych zachodnich sąsiadów w 2008 roku KTM 990 Adv kosztował 13 200 Eur, BMW 1200GSA -14 262 Eur, a HP2 - jedyne 17 592 Eur. Sprzęt raczej dla koneserów i to w dodatku dla tych bez problemów finansowych :grin: .
Awatar użytkownika
jeszua
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 255
Rejestracja: 11.12.2009, 11:22
Lokalizacja: ck krakoff
Kontakt:

Re: BMW GS650 - znów singiel

Post autor: jeszua »

;) motocykle z linii hp2 mają w zasadzie tylko pokazać "co da się zrobić", stanowią poletko doświadczalne i plac zabaw inżynierów. co ciekawe, chociaż hp2 enduro (bo o nim wyżej była mowa) nie jest produkowany, to nadal w ofercie są inne modele hp2 - megamoto i sport

natomiast "stary" f650gs, gdyby ktoś cierpiał na jego brak, jest (miał być) nadal produkowany bodajże w brazylii
jsz
kanapa, kibelek i paskud
relacje publikuję na motogen.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość