Nowa wersja forum

Coś nie działa? Zawartość strony dziwnie wygląda? Daj znać.
Awatar użytkownika
leslaw
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 04.04.2010, 21:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: WROCLAW (okolice)

Re: Nowa wersja forum

Post autor: leslaw »

Sprawdziłem . Wpisując słowo "kask" też tak miałem ale jeśli się wpisze "kaski " uzyskasz znacznie więcej wyników. A kaski to w dziale " części i akcesoria "
pzdr.
Drwal
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 92
Rejestracja: 13.06.2010, 08:51
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Drwal »

Zgadza się , pojawiło sie więcej postów. Ale mi też nie o to chodzi. Nie potrafię znaleźć tematów typu: "opinie o kaskach" czy też temat "transalp a V-strom". Jak tego wyszukać w tej wyszukiwarce- ( tak nawiasem mówiąc nie jest ona idealna), jak szukać zagadnień poprzez wyszukiwarkę?
Chociaż wiara czyni cuda, jak nie ruszysz dupy nie licz ,że sie uda
Awatar użytkownika
leslaw
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 543
Rejestracja: 04.04.2010, 21:22
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: WROCLAW (okolice)

Re: Nowa wersja forum

Post autor: leslaw »

Ja też tego nie potrafię. Chyba się nie da.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowa wersja forum

Post autor: maju »

Drwal pisze: jak szukać zagadnień poprzez wyszukiwarkę?
http://www.forum.transalpclub.pl/faq.php
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Rolo »

Próbowałem zagłosować w którejkolwiek ankiecie zrobionej ostatni prze Maja i za każdym razem wyskakuje mi takie coś:
Wysłany formularz był nieprawidłowy. Proszę spróbować ponownie.
Próbowałem na dwóch różnych kompach i dupa, coś poradzicie?
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
nix
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 12.10.2008, 15:21
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nowa wersja forum

Post autor: nix »

W swoich preferencjach forum ustaw styl forum na któryś z "prosilver" przynajmniej na czas głosowania w ankiecie.
Zarządzaj profilem >> Preferencje forum >> Edytuj globalne ustawienia >> Mój styl forum >> i tu wybór z rozwijanej listy
Był TA '92 jest NAT '16
_______________________________________________
...We Are Marines - We Follow Orders...
...........We Go Where We're Told..........
.....and We Win When We Get There.....

245 Years & Still Kicking Ass
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Korzen »

Do Administrantów!!!

Proszę zablokować dział sprzedam aż do kwietnia 2011.
To co się dzieje woła o pomstę do nieba.
Wchodzę na forum, klikam pokaż nowe tematy, a tam cała strona sprzedam 650 650 650 600 650 600 600 650

WRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRr :boks: :boks: :boks: :boks:

Odbiło Wam? :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
miroslaw123
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 3622
Rejestracja: 14.06.2009, 13:28
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Kraków

Re: Nowa wersja forum

Post autor: miroslaw123 »

Korzen, zmieniają na 700 :crossy:
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Korzen »

WTF?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Vocatio
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 360
Rejestracja: 11.03.2010, 10:51
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Vocatio »

mam taki skromny wniosek, czy nie można by ustawić otwierania linków zewnętrznych w nowej karcie/oknie? z mojego punktu widzenia byłoby to wygodniejsze
_____________
XL 600VN '92r (kiedyś)
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Nowa wersja forum

Post autor: B3stia »

maju pisze:Kilka rzeczy nadal mnie denerwuje w tej wersji forum, więc jest szansa że nastąpią zmiany...
Na pewno mamy na forum specjalistów, więc jak ktoś wie gdzie dodać target="blank" aby url otwierało się w nowym oknie, niech da znać. Nie będę musiał szukać we wszystkich plikach, no i będzie szybciej zrobione.
Pomoc chętnie zostanie przyjęta ;)
WOLF pisze:Malkontenci, krytykanci, frustraci :haha: nowe zawsze jest lepsze :ok: to punkt pierwszy.
punkt drugi. jeśli masz wątpliwości patrz punkt pierwszy.
wg Maju jesteśmy zacofani, nie lubimy postepu i nowości i najlepiej jakbyśmy zniknęli :lol:
Proponuję odpuścić- z siłą wyższą nie wygramy.Jak nie pasuje, możemy sp...ć (spadać) :lol:
Jego racja- jest - jegszą racją :tongue:
Ps. do dzisiaj nie usłyszałem przepraszam, miałeś rację, dziękuję za wskazanie błędów nowego forum- chociaż dobre, że błędy wskazane zostały :thanks: poprawione :ok:
dlatego - luuuzzz. za jakiś rok, poprawi się, bo M..u z własnej inicjatywy poprawi to o czym piszecie :lol: :thanks:
:sex: to :smile6:
Po prostu gałęzie opadają czasem jak to się czyta. Każdy kto zauważy coś co chciałby zmienić zgłasza to i może uda się to poprawić. Czy oni też powinni otrzymać przeprosiny za nie działającą funkcję ?
Kiedy zgłaszałeś problem z aktywnymi tematami działał on poprawnie ale nie dawał wyników jakie by satysfakcjonowało Cię.
Zostało poprawione pod twoje potrzeby a nie naprawiona niedziałająca funkcja. Więc teraz ja proszę o zmianę twojego nastawienia aby współgrało i nie szkodziło w funkcjonowaniu forum. peace
exuser

Re: Nowa wersja forum

Post autor: exuser »

B3stia, popatrz na daty i wcześniejsze wpisy, nie tylko moje. Może zauważysz, że nie tylko ja pisałem o wadach. Jak zauważyłeś odpuściłem w pewnym momencie z wielu powodów.
Nie będę odgrzewał starego sporu i udowadniał gdzie i kto przesadził. Natomiast nie ja w sposób mało grzeczny zacząłem insynuować zacofanie umysłowe itd itp. Dlatego oczekiwałem jednego małego słowa, dlatego w ironicznej formie napisałem cytowanego przez Ciebie posta. Możemy różnić się oczekiwaniami, poglądami ale nie powinniśmy używać wobec siebie nawzajem języka obraźliwego. Nie sądzisz, że wszyscy na forum powinniśmy o to dbać?
Tym bardziej Admini, Mody.
Jeśli założyliście taki dział i tematy, to my użytkownicy oprócz zachwytów i pochwał piszemy również to, co nam nie pasuje. To chyba nie przestępstwo ani powód do mieszania z błotem. Luz. Dla mnie koniec tematu był już w listopadzie. Jest luty i wracasz do historii w takiej formie. W jakim celu tego nie wiem.
Fajnie, że już wróciłeś po dłuższej nieobecności. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasach. Hej
Awatar użytkownika
Vocatio
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 360
Rejestracja: 11.03.2010, 10:51
Mój motocykl: nie mam motocykla
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Vocatio »

B3stia pisze:
maju pisze:Kilka rzeczy nadal mnie denerwuje w tej wersji forum, więc jest szansa że nastąpią zmiany...
Na pewno mamy na forum specjalistów, więc jak ktoś wie gdzie dodać target="blank" aby url otwierało się w nowym oknie, niech da znać. Nie będę musiał szukać we wszystkich plikach, no i będzie szybciej zrobione.
Pomoc chętnie zostanie przyjęta ;)
pomoc idzie do maja
_____________
XL 600VN '92r (kiedyś)
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowa wersja forum

Post autor: maju »

Vocatio pisze:
maju pisze:, więc jak ktoś wie gdzie dodać target="blank" aby url otwierało się w nowym oknie, niech da znać. Nie będę musiał szukać we wszystkich plikach, no i będzie szybciej zrobione.
pomoc idzie do maja
Z gotowych plików nie skorzystam, ale sama ich nazwa wskazała mi gdzie szukać, czyli tak jak chciałem.
Dopisałem co trzeba i działa, czyli jak ktoś zaznaczył linka w ramy [url] to otworzy się w nowym oknie.
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Korzen »

Hej, a da sie w wyszukiwarce dodac opcje szukania po miejscowosci......?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowa wersja forum

Post autor: maju »

Korzen pisze: da sie w wyszukiwarce dodac opcje szukania po miejscowosci......?
Wyszukiwarka jest głównie do szukania postów i to ich treść jest przeszukiwana, jeśli więc wpiszesz jako szukane słowo nazwę miasta to znajdzie jeśli będzie w treści/temacie.
A szukanie osoby z danego miasta to najlepiej zrealizować przez listę użytkowników i kliknąć na sortowanie wg miejscowości.
Inną sprawą jest, ze dużo ludzi nie podaje miasta lub wpisuje własną wersję tej nazwy, więc już ich nie znajdziesz...
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Korzen »

źle zadałem pytanie ale dobrą uzyskałem odpowiedź ;-)

Dzieki
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Korzen »

Proponuje do regulaminu wprowadzić zakaz stosowania podpisów wyższych jak.....
Podpis kolegi Fresh trochę męczy.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
maju
Admin
Admin
Posty: 1374
Rejestracja: 01.06.2008, 16:13
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Nowa wersja forum

Post autor: maju »

Korzen pisze:Proponuje do regulaminu wprowadzić zakaz stosowania podpisów wyższych jak.....
Podpis kolegi Fresh trochę męczy.
W ustawieniach forum wyświetlanie obrazków i obiektów flash w podpisach są wyłączone, właśnie po to aby nie było takich sytuacji.
Jakiś czas temu została udostępniona funkcja youtube i jak widać została ona zaadaptowana do podpisu.
Nie takie było jej przeznaczenie.

Każdy rodzaj długiego, intensywnego czy też przykuwającego uwagę podpisu jest na dłuższą metę męczący.
Pozostaje zaapelować do użytkowników o rozsądek i nie przesadzanie.

W razie braku umiaru trzeba będzie zareagować odgórnie...
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Nowa wersja forum

Post autor: Korzen »

Godzina na forum jest nie aktualna...
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości