3-6 czerwca

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
wodnikr
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 07.05.2010, 00:00

3-6 czerwca

Post autor: wodnikr »

Witam, czy planuje ktos jakis wyjazd w tym terminie z terenów wielkopolski lub dolnego ślaska najlepiej z okolic leszna. Miejsce nie ma znaczenia byle było tanio i ciekawie. Pozdrawiam
wodnikr
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 07.05.2010, 00:00

Re: 3-6 czerwca

Post autor: wodnikr »

Koledzy, czy nikt nie ma ochoty spakowac świeżej bielizny, śpiwora i jechac przed siebie?? taki jest mój plan, ale samemu to sie raczej nie chce. Czekam na propozycje, moze byc na jeden dzien albo dwa jak ktos zna jakies sympatyczne miejsca.
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: 3-6 czerwca

Post autor: Korzen »

Dawaj na mazury będzie paru chłopa :impreza:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
wodnikr
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 07.05.2010, 00:00

Re: 3-6 czerwca

Post autor: wodnikr »

nie ma problemu tylko nie chce takiego kawału drogi jechać sam. Fajnie gdyby znalazł sie ktos z tych rewirów
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: 3-6 czerwca

Post autor: Neno »

Rumunia interesuje ?
Pełen spontan, bez planu. Wylatuję z podlasia o 17, planowany nocny przelot.
Tanio ma być a jak będzie nie wiem ...
Resztę naprawdę nie wiem , ja nastawiam się na krajobrazy i foto, może wejście na Moldovanu ... a życie jak zwykle pokaże ;)
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: 3-6 czerwca

Post autor: Wolo »

wodnik, ja się zastanawiam, ale nic nie piszę, bo jak patrzę za okno, to mi się odechciewa gdziekolwiek jechać. A o zlocie czarnych w MRU myślałeś?
Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
wodnikr
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 07.05.2010, 00:00

Re: 3-6 czerwca

Post autor: wodnikr »

nie słysząłem o tym a gdzie i kiedy to jest?? mysłame o czyms dlej ale z kims by samemu nie jechac calej trasy, ta rumunia jest dobra, ale jednak do granicy poskiej bym jechal sam.
Awatar użytkownika
Wolo
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3484
Rejestracja: 05.11.2008, 15:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: 3-6 czerwca

Post autor: Wolo »

Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa.
wodnikr
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 07.05.2010, 00:00

Re: 3-6 czerwca

Post autor: wodnikr »

Ciekawe ciekawe ale mysłem o czyms dalej, np morze albo zagranice. jak nic nie wypali to moze sie na to skusze. wszystko zalezy od pogody :)
Awatar użytkownika
Neno
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2484
Rejestracja: 15.03.2010, 18:37
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Zambrów

Re: 3-6 czerwca

Post autor: Neno »

W Rumunii od czwartku słoneczko ;)

http://weather.yahoo.com/romania/;_ylt= ... M5_RgiYfME

Poprawię się bo się nie precyzyjnie wcześniej wyraziłem - wylot o 17 ale we środę ;) czyli jutro !
A do granicy sam nie musisz jechać - możesz przyjechać na 16 do Zambrowa lub na 17 do Białegostoku :D A tak na poważnie to w zależności jak dużo wcześniej chcesz się spotkać, można się umówić w Lublinie (ok.19.30) , Nisku czy Rzeszowie (ok.22)

Mam 2 przewodniki, mapę, kolega będzie walczył z navi ... wszystko ustalamy po drodze ;) Będzie z nami kolega pewnie jechał na GSXR1000 `09 i na każdym postoju będzie usilnie namawiał byśmy skręcili na Alpy :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość