Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Awatar użytkownika
thedoctor
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 04.11.2012, 10:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: thedoctor »

nie wiem czy tu ale pisze.mam problem i nie wiem co to- trampek nie ma mocy na małych obrotach gdy odkręcam manetkę do końca, dopiero po jakimś czasie wchodzi na obroty po prostu czarna dziura.po odpaleniu obroty sa jakieś dziwne jednego dnia na 1000 następnego 1250 (tak powinno być 1250) a następnego 1500.tydzień temu zatopiłem go (fajnie było) nie chciał odpalić ale po wysuszeniu filtra powietrza palił normalnie.Dzisiaj pobawiłem się i na przykład po wyciągnięciu filtra i odkręceniu manetki do końca gasł obroty na 900 nagle podkręciłem obroty na 1250 założyłem filtr i jak nowy.guziec pokrecił w gaznikach w niedziele i było lepiej ale to nie to.(nie mogłem ich do gonić w niedziele a to nie możliwe) :tongue:
ari77
Czytacz
Czytacz
Posty: 6
Rejestracja: 06.04.2012, 21:40
Mój motocykl: XL650V

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: ari77 »

ari77 napisał(a):
Koledzy czy możecie polecić jakiś warsztat z Gdyni gdzie zmienia w moim Trampku olej i zrobią przegląd?
Z góry dziekuję


Witamy w trójmiejskim gronie !

Nie szukaj warsztatu żeby olej zmienić przeglądu również nikt lepszego ci nie zrobi niż posiadacz innego trampka

Kontroluj dział "wypady i spotkania" i przyjedz do nas, zabierz ze sobą olej i filtr oleju to znając życie na pewno będziemy się chcieli "pobrudzić" co do przeglądu to zrobimy rundkę i będzie wiadomo czy jest coś co trzeba ruszyć (trampki tak mają że jak chodzą dobrze to lepiej nie ruszać niczego bo może być tylko gorzej)
Dziękuję za miłe przyjęcie. Bardzo chętnie poznam trójmiejską ekipę i chętnie skorzystam z zaproponowanej pomocy. Jak uda mi się jakieś wolne u małżonki załatwić, a Wy będziecie akurat coś planować to się podłączę.
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: modern25 »

ari77 @ olej to ja ci moge wymienić :) Oglądnąć trampka też moge :P
ps. Doctror .. Juz uporałeś sie z obrotami ?
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
thedoctor
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 04.11.2012, 10:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: thedoctor »

chyba tak ale juz sam nie wiem.przedchwila wruciłem z przejazdzki i dalej nie to jak podkrece do około 2000 tys. to jest ok
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Terrorr »

thedoctor pisze:chyba tak ale juz sam nie wiem.przedchwila wruciłem z przejazdzki i dalej nie to jak podkrece do około 2000 tys. to jest ok
zwiększ wolne obroty do 2000 i będzie zawsze express ;-) a tak na serio to staraj się przyśpieszać trampkiem od 3,5-4tyś wzwyż, mniejsze obroty to wibracji kupa i dynamika gorsza (nie mówiąc że to dla silnika mało zdrowe), trampke to jednak nie diesel :tongue:
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
Awatar użytkownika
jeivi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 17.09.2010, 09:57
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: jeivi »

W moim trampeczku cukiereczku Rosa zdiagnozował zaśniedziałą cześć w gaźniku odpowiedzialną za ssanie więc jeszcze przed zlotem wydatek... Ale muszę polecić i pochwalić ten serwis naprawdę profeska !!!! Drogo ale dobrze!!!! Aruka browar na zlocie za namiar ;-)
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Terrorr »

jeivi pisze:W moim trampeczku cukiereczku Rosa zdiagnozował zaśniedziałą cześć w gaźniku odpowiedzialną za ssanie więc jeszcze przed zlotem wydatek... Ale muszę polecić i pochwalić ten serwis naprawdę profeska !!!! Drogo ale dobrze!!!! Aruka browar na zlocie za namiar ;-)
co zaśniedziało ?
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
Awatar użytkownika
jeivi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 17.09.2010, 09:57
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: jeivi »

Terrorr pisze:
jeivi pisze:W moim trampeczku cukiereczku Rosa zdiagnozował zaśniedziałą cześć w gaźniku odpowiedzialną za ssanie więc jeszcze przed zlotem wydatek... Ale muszę polecić i pochwalić ten serwis naprawdę profeska !!!! Drogo ale dobrze!!!! Aruka browar na zlocie za namiar ;-)
co zaśniedziało ?
Podobno jakaś pierdoła odpowiedzialna za ssanie i ssanie na jednym garku było cały czas włączone(czarne świece i nagar) a na drugim idealnie wypalone kawa z mlekiem ;-)
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: modern25 »

czerne swiece to nie od ssania. od ssania będą białe. To za uboga mieszanka a nie za bogata . Ale ja sie nie znam.
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
lokers
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 53
Rejestracja: 12.01.2013, 22:15
Mój motocykl: XL650V

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: lokers »

Hej jak macie do wymiany opony lub inny serwis związany z ogumieniem polecam warsztat z Gdyni "Auto-Szef" na ul. Puckiej, szybko tanio profesjonalnie, dętki mają na miejscu.
Cena wymiany przedniej opony wraz z wyważeniem+nowa wzmacniana dętka 83 PLN.(opona oczywiście moja). :thumbsup:
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Terrorr »

modern25 pisze:czerne swiece to nie od ssania. od ssania będą białe. To za uboga mieszanka a nie za bogata . Ale ja sie nie znam.
ssanie wzbogaca mieszankę paliwową co czyni święcę ciemniejszą :tongue:
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: modern25 »

. No tak. Ssanie wzbogaca miedzanke to pisalem. Ale kolor swiec z bogata miesxanka jest..... Hmmm. Az sprawdxe jutro w ksiazce. :g smile:
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
Terrorr
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 690
Rejestracja: 10.07.2011, 14:13
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Terrorr »

modern25 pisze:. No tak. Ssanie wzbogaca miedzanke to pisalem. Ale kolor swiec z bogata miesxanka jest..... Hmmm. Az sprawdxe jutro w ksiazce. :g smile:
modern uruchom szare komórki a nie ściągasz z książek :tongue:
Stajnia gościła: XL600V + DRZ400E + NX250
Stajnia gości: KTM 640 ADV
modern25
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 942
Rejestracja: 07.12.2011, 17:03
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: modern25 »

Ho ho. Dlugo by szukac szarej masy w mojej glowie.
Ps. Sprawdzilem w ksiazce i masz racje. Bogata- to czarna . A cale zycie myslalem inaczej hehehe
Konto dezaktywowane na prośbę użytkownika
Awatar użytkownika
jeivi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 17.09.2010, 09:57
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: jeivi »

Moto odebrałem ;-)
Jeśli ktoś ma wątpliwości gdzie oddać moto do serwisu to polecam Rose!!! Trampek nabrał wigoru idealnie przeserwisowany pełna profeska!!! Jedyny mankament to że jest drogo, ale dobrze więc jest ok. teraz tylko :crossy:
Awatar użytkownika
thedoctor
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 04.11.2012, 10:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: thedoctor »

ja swojego odbieram w srode przed samym zlotem.
jak odbiorę to napisze czy warto czy nie,oddałem do polecanego warsztatu WISNIAMOTORS W GDYNI
Awatar użytkownika
thedoctor
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 04.11.2012, 10:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: thedoctor »

trampek odebrany koszt 530zl.
ale warsztat o :dupa: rozbić
słuchajcie tego : wysłałem SMS do gościa co ma zrobić !! odbieram go dzisiaj a on mówi ze wymiany oleju nie napisałem w SMS,uszczelka do wydechu nie doszła i ze w przyszłym tygodniu mam podjechać.A wyjezdzajac coś mnie tchnęło żeby zobaczyć olej , a tam pusto :thumbsdown: wiec musiałem kupić i dolać sam pol litra.
wiec już wiecie co myślę.warsztat i sprzęt fajny ale podejście do klienta :thumbsdown:
Awatar użytkownika
jeivi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 17.09.2010, 09:57
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: jeivi »

thedoctor pisze:trampek odebrany koszt 530zl.
ale warsztat o :dupa: rozbić
słuchajcie tego : wysłałem SMS do gościa co ma zrobić !! odbieram go dzisiaj a on mówi ze wymiany oleju nie napisałem w SMS,uszczelka do wydechu nie doszła i ze w przyszłym tygodniu mam podjechać.A wyjezdzajac coś mnie tchnęło żeby zobaczyć olej , a tam pusto :thumbsdown: wiec musiałem kupić i dolać sam pol litra.
wiec już wiecie co myślę.warsztat i sprzęt fajny ale podejście do klienta :thumbsdown:
hmmm......
Ja tam jestem mega zadowolony !!! Wszytko ładnie i czysto zrobione dodatkowo pomiar ciśnienia w cylindrach i gratisowo ustawił mi luz na klamce sprzęgła i naciąg łańcucha!!! Rożnica między tym jak oddałem trampka a tym jak odbierałem diametralna, lepiej się zbiera i spalanie w dół!
Awatar użytkownika
guziec
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 487
Rejestracja: 17.02.2013, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: guziec »

thedoctor pisze:trampek odebrany koszt 530zl.
ale warsztat o :dupa: rozbić
słuchajcie tego : wysłałem SMS do gościa co ma zrobić !! odbieram go dzisiaj a on mówi ze wymiany oleju nie napisałem w SMS,uszczelka do wydechu nie doszła i ze w przyszłym tygodniu mam podjechać.A wyjezdzajac coś mnie tchnęło żeby zobaczyć olej , a tam pusto :thumbsdown: wiec musiałem kupić i dolać sam pol litra.
wiec już wiecie co myślę.warsztat i sprzęt fajny ale podejście do klienta :thumbsdown:

za 250 mogłeś w paść ale w tedy kiedy ci mówiłem :smile:
Życie jest piękne ale za krótkie
Awatar użytkownika
jeivi
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 205
Rejestracja: 17.09.2010, 09:57
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Gdynia

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: jeivi »

Serwis u guźca to jest to ;-) Jednym śrubokrętem uzdrowił trampka ;-)
Teraz trampek czeka na jeszcze :lol:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości