Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Moderatorzy: Skorpionka, Baran

Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Nadol »

Często można tam spotkać znajomego albo poznać kogoś nowego. No i Jest Hubert z MotoGum u którego można zrobić wszystko co związane z moto-laczkami albo po prostu pogadać o gumach... i nie tylko. Stajnia to miejsce kultowe.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
MADRAFi
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1382
Rejestracja: 27.07.2011, 19:06
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Warszawa (Ursus)

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: MADRAFi »

Jest tez Szulga Andrzej z Pitstop, ul Syreny. Korzystalem gdy jeszcze jezdzilem Ta 700. Polecam
Kiedys zajmowal sie tez Trampkami Maciek z Wesolej tel 785 923 540
Awatar użytkownika
Pilot
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 332
Rejestracja: 10.02.2013, 17:32
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Raszyn

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Pilot »

Super, wielkie serdecznie dzięki za te wszystkie informacje.
Artek, dziękuję za linka ... zapoznałem się bliżej z informacjami o stajni motocyklowej i szczerze powiedziawszy robi fajne pierwsze wrażenie.
Nawet w drugi weekend lutego organizują kurs z obsługi moto w trasie, muszę o tym pomyśleć :-)

Tak czy inaczej wielkie dzięki za pomoc :smile:
Old pilots never die, they just go on to a ... new plane.

Jawa 50 Mustang > ...... > Honda Transalp XL600V
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Serwis w Warszawie

Post autor: Adampio »

MADRAFi pisze:Kiedys zajmowal sie tez Trampkami Maciek z Wesolej tel 785 923 540
Jeszcze w październiku się zajmował z korzyścią dla mnie, bo ceny Szparagowe dla mnie mało przystępne :)
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Nadol »

MGarage
Maciej Goliszewski
Fabryczna 2a
Wesoła
785-923-540
mgaraz@gmail.com
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
wajdek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 206
Rejestracja: 15.09.2013, 22:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa/Ochota

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: wajdek »

A gdzieś bardziej południe/zachód W-wy (Ochota, Włochy, Raszyn, Pruszków)? Poleca coś ktoś? Z dojazdem z reguły nie ma problemu, problem gdy trzeba wrócić w ciuchach i butach na moto, z kaskiem pod pachą tzw. komunikacją zbiorową. :grin:
PZDRW!
"NIE ŁAM SIĘ"
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Adampio »

Ja do warsztau jeżdzę w butach i ochraniaczach. Potem ochraniacze i kask pakuje do kufra centralnego i wracam autobusem :grin:
Awatar użytkownika
CUinHell
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 426
Rejestracja: 01.09.2009, 22:04
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa- Wesoła

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: CUinHell »

Maciek nadal działa i zaprasza na wiosenny, przedsezonowy serwis, jak zwykle z dobrymi cenami dla TCP :grin:
Teraz Africa Twin RD04 HRC, KTM 990 Adventure
Awatar użytkownika
Janko
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 86
Rejestracja: 30.06.2013, 23:54
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Janko »

wajdek pisze:A gdzieś bardziej południe/zachód W-wy (Ochota, Włochy, Raszyn, Pruszków)? Poleca coś ktoś? Z dojazdem z reguły nie ma problemu, problem gdy trzeba wrócić w ciuchach i butach na moto, z kaskiem pod pachą tzw. komunikacją zbiorową. :grin:
PZDRW!
Ja swoje cudo robię na Bakalarskiej w MS Motors. Do centrum komunikacją miejską wrócisz bez problemów każdym tramwajem i podróż to max 15 minut. Poza tym serwis bardzo elegancki, nie zedrą z Ciebie ani nie będą namawiać na niepotrzebne naprawy. Dodatkowo prowadzą salon używek. Bardzo polecam super i niedrogo. Kupowałem u nich mojego Trampka i ciężko na nich jest narzekać.
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Nadol »

Janko pisze:
wajdek pisze:A gdzieś bardziej południe/zachód W-wy (Ochota, Włochy, Raszyn, Pruszków)? Poleca coś ktoś? Z dojazdem z reguły nie ma problemu, problem gdy trzeba wrócić w ciuchach i butach na moto, z kaskiem pod pachą tzw. komunikacją zbiorową. :grin:
PZDRW!
Ja swoje cudo robię na Bakalarskiej w MS Motors. Do centrum komunikacją miejską wrócisz bez problemów każdym tramwajem i podróż to max 15 minut. Poza tym serwis bardzo elegancki, nie zedrą z Ciebie ani nie będą namawiać na niepotrzebne naprawy. Dodatkowo prowadzą salon używek. Bardzo polecam super i niedrogo. Kupowałem u nich mojego Trampka i ciężko na nich jest narzekać.
A ja zdecydowanie nie polecam MS Motors (proponuję też poszukać opinii na innych forach). Zostawiłem moto aby zrobili przegląd i naprawili wszystko co znajdą albo poinformowali co trzeba/należałoby zrobić. Poza przetrzymaniem motocykla, wyplakowaniem i zmianą ramki rejestracji na taką ze swoim logo nic nie zrobili. Przełącznik kierunków nie działał, nie działa prędkościomierz oraz zegarek, czujnik stopu nie wyregulowany - nie włączał stopu przy hamowaniu, wężyk podciśnienia do "kranika" dziurawy. Po "rozmowach" zaproponowali, że przyjmą z powrotem - już nie zaryzykowałem.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Adampio »

nadol pisze:A ja zdecydowanie nie polecam MS Motors (proponuję też poszukać opinii na innych forach). Zostawiłem moto aby zrobili przegląd i naprawili wszystko co znajdą albo poinformowali co trzeba/należałoby zrobić. Poza przetrzymaniem motocykla, wyplakowaniem i zmianą ramki rejestracji na taką ze swoim logo nic nie zrobili. Przełącznik kierunków nie działał, nie działa prędkościomierz oraz zegarek, czujnik stopu nie wyregulowany - nie włączał stopu przy hamowaniu, wężyk podciśnienia do "kranika" dziurawy. Po "rozmowach" zaproponowali, że przyjmą z powrotem - już nie zaryzykowałem.
To w takim razie co zrobili i za ile? :omg:
Ja tam zawsze daję kartkę co trzeba zrobić i przy odbiorze rozliczam
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Nadol »

Adampio pisze:
nadol pisze:A ja zdecydowanie nie polecam MS Motors (proponuję też poszukać opinii na innych forach). Zostawiłem moto aby zrobili przegląd i naprawili wszystko co znajdą albo poinformowali co trzeba/należałoby zrobić. Poza przetrzymaniem motocykla, wyplakowaniem i zmianą ramki rejestracji na taką ze swoim logo nic nie zrobili. Przełącznik kierunków nie działał, nie działa prędkościomierz oraz zegarek, czujnik stopu nie wyregulowany - nie włączał stopu przy hamowaniu, wężyk podciśnienia do "kranika" dziurawy. Po "rozmowach" zaproponowali, że przyjmą z powrotem - już nie zaryzykowałem.
To w takim razie co zrobili i za ile? :omg:
Ja tam zawsze daję kartkę co trzeba zrobić i przy odbiorze rozliczam
Kupiłem u nich moto. Chciałem aby wszystko było na tip-top, więc umówiłem się na dokładny przegląd i przygotowanie motocykla tak abym nie musiał nic przy nim robić (nawet jeśli byłyby dodatkowe koszty - części). Wynegocjowałem to w ramach "obniżki ceny". W sumie moto stało w warsztacie ok 10 dni. Przy odbiorze usłyszałem "wszytko jest jak należy, przejrzane i poprawione". Także jeżeli jest to warsztat w okolicy to trzeba tak jak piszesz, nie ufać, robić listę i rozliczać przy odbiorze.
I jeszcze jedno teraz mi się przypomniało - olej był w ilości minimum. Linka prędkościomierza puszczona odwrotnie, jak również sam uchwyt linki odwrotnie przykręcony. Zaufałem im, niestety nie miałem nikogo ze znajomych kto by znał ten model i mógł pomóc przy sprawdzeniu.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
Janko
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 86
Rejestracja: 30.06.2013, 23:54
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Janko »

nadol pisze:
Adampio pisze:
nadol pisze:A ja zdecydowanie nie polecam MS Motors (proponuję też poszukać opinii na innych forach). Zostawiłem moto aby zrobili przegląd i naprawili wszystko co znajdą albo poinformowali co trzeba/należałoby zrobić. Poza przetrzymaniem motocykla, wyplakowaniem i zmianą ramki rejestracji na taką ze swoim logo nic nie zrobili. Przełącznik kierunków nie działał, nie działa prędkościomierz oraz zegarek, czujnik stopu nie wyregulowany - nie włączał stopu przy hamowaniu, wężyk podciśnienia do "kranika" dziurawy. Po "rozmowach" zaproponowali, że przyjmą z powrotem - już nie zaryzykowałem.
To w takim razie co zrobili i za ile? :omg:
Ja tam zawsze daję kartkę co trzeba zrobić i przy odbiorze rozliczam
Kupiłem u nich moto. Chciałem aby wszystko było na tip-top, więc umówiłem się na dokładny przegląd i przygotowanie motocykla tak abym nie musiał nic przy nim robić (nawet jeśli byłyby dodatkowe koszty - części). Wynegocjowałem to w ramach "obniżki ceny". W sumie moto stało w warsztacie ok 10 dni. Przy odbiorze usłyszałem "wszytko jest jak należy, przejrzane i poprawione". Także jeżeli jest to warsztat w okolicy to trzeba tak jak piszesz, nie ufać, robić listę i rozliczać przy odbiorze.
I jeszcze jedno teraz mi się przypomniało - olej był w ilości minimum. Linka prędkościomierza puszczona odwrotnie, jak również sam uchwyt linki odwrotnie przykręcony. Zaufałem im, niestety nie miałem nikogo ze znajomych kto by znał ten model i mógł pomóc przy sprawdzeniu.

Czy kupowałeś u nich 600, która stoi teraz na dziedzińcu? Jeśli tak to wzięli go od Ciebie w ramach gwarancji czyż nie? Nie chcę wywoływać kontrowersji ani kłutni, ale serio nie wyobrażam sobie żeby coś "specjalnie" spiepszyli, u nich robi też mój wujek 2 motocykle i także nie narzeka a wręcz chwali. Jeśli coś jest nie tak to się przyznają i robią w ramach gwarancji "coby nie zostawiać za sobą nieprzyjemnych wspomnień".
Awatar użytkownika
Janko
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 86
Rejestracja: 30.06.2013, 23:54
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Janko »

Z drugiej strony każdy z nas ma swoje osobiste doiświadczenia i trudno mi jest "podważać" doświadczenia innych. Ja moge powiedzieć że warsztat spoko (może nie idealny, ale na pewno solidny) i moge polecić tym bardziej, jeśli szukacie taki z w miarę łatwym dojazdem transportem publicznym.

@nadol
MAm nadzieję, że Twoje Trampkowe problemy szybko się rozwiążą i będziemy mogli na siebie wpaść kiedyś gdzieś na mieście przy okazji :drinking:

Miłego Trampkowania i szerokości :smile:
Awatar użytkownika
browar
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 371
Rejestracja: 04.08.2013, 21:38
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Pruszków

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: browar »

Jeżeli ktoś by szukał warsztatu na zachód od stolicy to polecam doktora-motora(na stronie jeszcze stary adres na Zdziarskiej,obecnie ul.Ożarowska 43 w Piastowie,wjazd od Toruńskiej,na przedłużeniu Al.Wojska Polskiego).Kupiłem tam swoją maszynę i tam rozwiązuje wszelakie problemy techniczne.Właściciel Grzesiek bardzo ok,przykłada się do tego,co robi.
Awatar użytkownika
Nadol
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3272
Rejestracja: 11.07.2011, 09:18
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Marki

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Nadol »

Janko pisze:Z drugiej strony każdy z nas ma swoje osobiste doiświadczenia i trudno mi jest "podważać" doświadczenia innych. Ja moge powiedzieć że warsztat spoko (może nie idealny, ale na pewno solidny) i moge polecić tym bardziej, jeśli szukacie taki z w miarę łatwym dojazdem transportem publicznym.

@nadol
MAm nadzieję, że Twoje Trampkowe problemy szybko się rozwiążą i będziemy mogli na siebie wpaść kiedyś gdzieś na mieście przy okazji :drinking:

Miłego Trampkowania i szerokości :smile:

Mam 650, kupiłem 2 late temu. Wszystko w moto porobiłem sam ale tylko i wyłącznie dzięki temu forum a właściwie dzięki ludziom, którzy forum tworzą i wypełniają wiedzą oraz swoimi doświadczeniami.
Nadol aka n4d01
srebrna 650, srebrny lub biały kask, WH....
Romet Ogar 200 -> MZ ETZ 150 -> ......... -> Honda XL 650 V

"Samochodem przemieszczasz ciało, motocyklem podróżuje dusza"
Awatar użytkownika
Polaszkino
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 105
Rejestracja: 16.01.2012, 18:33
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Polaszkino »

Ze swojej strony też mogę polecić Pana Macieja, w porównaniu z tamtym sezonem gdzie motocykl o kogo innego serwisowałem to jest niebo a ziemia.
Polecam. Od wesołej bezpośredni autobus jest do metra więc z powrotem nie ma problemu.
marekb
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 113
Rejestracja: 05.08.2010, 21:57
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Otwock

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: marekb »

Jakiś czas temu naprawiałem koło (prostowanie podbitej felgi, centrowanie) . Nikt nie chciał się tego podjąć :sad: . Dostałem namiar na warsztat w wawie ul. Szeroka 47.
Facet zajmuje się tylko kołami szprychowymi,i ma bardzo przystępne ceny. :thumbsup: Telefon do gościa 502 828 304.
Polecam
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Adampio »

Potwiedzam faceta. Co do cen to nie mam porównania bo pierwszy raz robiłem. Ulica Szeroka to taki gruntowy trakt rownolegly do Chełmżynskiej :smile:
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Adampio »

Popełnię pewnie "fopa" ale mimo to zapytam :grin:
Czy w bardzo szeroko rozumianej Warszawie i okolicach jest ktoś - poza Szparagiem - w miarę kumaty w gaźnikach do wczesnej 600-tki?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość