Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Moderator: haku

Awatar użytkownika
szparag
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 06.11.2010, 18:34
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: szparag »

Mroq pisze:czy ktoś coś może powiedzieć o stajni motocyklowej i o szparagu?
No i tu mamy problem :), na dolnym śląsku mieszkam od roku :). Wcześniej mieszkałem i zajmowałem się czymś innym, ale o tym przy piwie.
Mam propozycję. Dla pierwszej osoby z forum zdecydowanej na przegląd w mojej firmie rabat na robociznę 100%, czyli, wymiana oleju, regulacja zaworów, czyszczenie oraz regulacja gaźników i ogólne sprawdzenie stanu technicznego motocykla.
Ewentualny zdecydowany pokrywa jedynie koszt materiałów.

Jako, że nie narzekam na brak zajęć termin sztywny czyli ( jak wrócę z Elephanta ) 1-4 luty. Umawiamy się do czwartku 26 stycznia. Kto pierwszy ten lepszy.

Prosił bym bardzo by właściciel motocykla uczestniczył, tzn był obecny, przy serwisie jego motocykla.
W zamian oczekuję krótkiej rzetelnej opinii na forum.

Pozdrawiam
Dzymy
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 12.02.2011, 00:47
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Dzymy »

Witam wszystkich,chciałbym się pochwalić,odwiedziłem ostatnio STAJNIE MOTOCYKLOWĄ u SZPARAGA i mogę śmiało powiedzieć,że do innych serwisów nie mam zamiaru jeździć. Jest naprawdę godny polecenia dla osób które się zastanawiają. Jak się czegoś nie da zrobić skontaktuj się ze SZPARAGIEM krótko mówiąc jeden chodzący mózg jeśli chodzi o motocykle . Najistotniejsze dla mnie jest to, że wszystko zaczyna i kończy sam po trzykrotnym sprawdzeniu,nie było palenia papieroska picia kawusi i 05h przerwy żeby się uleżało,chłopak nawet obiadu nie ruszył dopóki nie skończył. Uwierzcie mi byłem w paru serwisach,ale takiej wiedzy nie otrzymałem nigdzie indziej jak u SZPARAGA,powiedział gdzie co dokręcić jak i czego pilnować w danym czasie a wcale nie musiał. Sprawdził dosłownie wszystko: zawory gaźniki-synchronizacja olej+filtry,powietrza ,paliwa ,czujnik luzu odratował,ślimak od napędu też odratował,zaciski hamulców czyszczenie+smarowanie. O wielu rzeczach nie napisałem,jeśli już ktoś się zdecyduje to na pewno nie pożałuje. Kawał rzetelnej i ambitnej roboty. Miało być krótko wyszło jak wyszło,nie mam zamiaru nikogo namawiać to jest moje zdanie i takie są moje odczucia,jestem po prostu zadowolony z całej roboty DZIĘKI SZPARAG
Ps. obiadek tuż przy STAJNI na zakręcie pierwszy sort:] wszystko smaczne i świeże jak u mamy.
Pozdrawiam Dzymy
Jabłuszenko
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 191
Rejestracja: 12.12.2009, 23:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław od 7 - 16

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Jabłuszenko »

Rozumiem, że obiad stawiał Szparag :grin:
TA XL650V
- Nikt Wam nie da tego, co My obiecamy........
Awatar użytkownika
Lungo1
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 313
Rejestracja: 15.06.2008, 21:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Lungo1 »

Temat ma być info dla nas czy reklamą, bo nie ogarniam :pob: ?
Dzymy
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 12.02.2011, 00:47
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Dzymy »

Obiad we własnym zakresie;p
Reklama,nie to jest moje zdanie.Pozdrawiam Dzymy
Awatar użytkownika
Pingwin
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 561
Rejestracja: 06.12.2008, 00:10
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Nysa/Reykjavik

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Pingwin »

O Szparagu powiem tak : Nie znam człowieka,ale i tu i na afrykańskim forum nie przeczytałem o Nim ani jednego złego słowa,a wręcz przeciwnie.To dobra wróżba dla niezdecydowanych do skorzystania z jego usług." Nie lękajcie się" jak to powiedział JPII ,i wedzę i fachowość Szparaga pwenie łatwo na miejscu zweryfikować....no i ta darmowa kawa - prawie jak tu na Islandii !! SZPARAG :thumbsup:
Dawniej gdziala
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Agathon »

gdziala pisze:" Nie lękajcie się" jak to powiedział JPII
taa tymi slowami to mnie na pewno przekonales do skorzystania z jakiegokolwiek warsztatu :D

Lungo - wyobraz sobie Iwana z kluczem do dokrecenia glowki ramy z haslem - "Nie lekajcie sie" :lol:

Dla mnie podstawa, to zeby moto bylo porzadnie przeserwisowane rowniez wtedy, gdy nie stoje na mechanikiem, bo z reguly nie mam czasu na spedzanie dnia w warsztacie i picie kawy. :smile:
U Szparaga nie bylem, wiec nie wiem - to tylko takie dygresje na boku.

PS Dzymy - tak z ciekawosci - czym jezdzisz, ze masz filtr paliwa? TA maja tylko odstojnik - chyba, ze ktos zalozyl na przewodzie...
Jabłuszenko
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 191
Rejestracja: 12.12.2009, 23:08
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław od 7 - 16

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Jabłuszenko »

Agathon pisze:PS Dzymy - tak z ciekawosci - czym jezdzisz, ze masz filtr paliwa? TA maja tylko odstojnik - chyba, ze ktos zalozyl na przewodzie...
Dzymy napisał w powitalni :
"CZEŚ WSZYSTKIM , na tym forum jestem pierwszy raz TRAMPKA jeszcze nie mam,ale mam Królową rd 04.Mam nadzieję że zostanę tu na dłużej pozdrawiam Dzymy"

tak więc masz odpowiedź :cool:


Trzeba po prostu na wiosnę zrobić nalot do Szparaga i wypić mu ta kawę :grin: :cool:
TA XL650V
- Nikt Wam nie da tego, co My obiecamy........
Dzymy
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 12.02.2011, 00:47
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Dzymy »

Africzke ujeżdżam więc filtr paliwa posiadam;p do Szparaga wybieram się nie długo jak słońce w końcu wylezie i będzie na plusie,parę klamotów trzeba jeszcze zrobić,do maja jeszcze tylko 4 pełnie księżyca i DZIDA...
Awatar użytkownika
Daniel 87
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 874
Rejestracja: 19.06.2008, 13:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Daniel 87 »

ja bym mógł polecić jeszcze forumowego kolegę Toola
Dla przyjaciół Buli

Sklep Motocyklowy "Twój Motocykl"- Zapraszam
Konstantynów Łódzki

886 474 474 od 10-18 tej.


obecnie BMW R100 Cafe Racer zbudowany na bazie R100RS 1980r
Junak M10 1961r
MZ ES250/2 1969
Jawa 353 1961r
Dzymy
Czytacz
Czytacz
Posty: 8
Rejestracja: 12.02.2011, 00:47
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Dzymy »

Wyobraźcie sobie,że jakiś czas temu byłem w serwisie nie jednokrotnie zachwalanym przez kolegów na tym forum i się zdziwiłem jak po tygodniu zauważyłem,że tylny zacisk jest niedokręcony,śrubki zaślepiającej od klocków też wsiorbało :/ takie małe przeoczenie.Każdemu się może zdarzyć jesteśmy tylko ludźmi,ale zniechęciło mnie to na dalszy serwis.Widocznie trafiłem na dzień bez kawy;p Pozdrawiam Dzymy
Awatar użytkownika
Tool
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 03.12.2010, 20:00
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Tool »

Daniel 87 pisze:ja bym mógł polecić jeszcze forumowego kolegę Toola
Daniel proszę nie reklamuj bo strach będzie wyjść na miasto - jeszcze kosą pod żebra dostanę ;P

A tak na serio - jeśli Stajnia jest dobrym serwisem (wierzę, że tak) to sama się obroni. Z doświadczenia wiem (nawet na forum TA), że internet a w szczególności open-fora są złym źródłem reklamy - zbyt łatwo każdemu przypiąć łatkę..
pozdrawiam
tool

www.motoracer.pl
Awatar użytkownika
Tool
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 64
Rejestracja: 03.12.2010, 20:00
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Tool »

Dzymy pisze:Wyobraźcie sobie,że jakiś czas temu byłem w serwisie nie jednokrotnie zachwalanym przez kolegów na tym forum i się zdziwiłem jak po tygodniu zauważyłem,że tylny zacisk jest niedokręcony,śrubki zaślepiającej od klocków też wsiorbało :/ takie małe przeoczenie.Każdemu się może zdarzyć jesteśmy tylko ludźmi,ale zniechęciło mnie to na dalszy serwis.Widocznie trafiłem na dzień bez kawy;p Pozdrawiam Dzymy
ale sam widzisz - a to mnie maksymalnie denerwuje - czemu nie poszedłeś wyjaśnić tego z warsztatem? być może chłopaki zaoferują coś więcej w ramach gwarancji.. lub nawet zwrócą pieniążek.

..tylko żalisz się na forum..
pozdrawiam
tool

www.motoracer.pl
Awatar użytkownika
szparag
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 06.11.2010, 18:34
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: szparag »

Tool pisze: A tak na serio - jeśli Stajnia jest dobrym serwisem (wierzę, że tak) to sama się obroni.
Nie bardzo mam się przed czym bronić.
Po prostu staramy się robić to co do nas należy i tyle.
Jabłuszenko pisze:
Trzeba po prostu na wiosnę zrobić nalot do Szparaga i wypić mu ta kawę :grin: :cool:
Śmiało możecie wpadać kawy nie braknie, Gorzej może być z mlekiem, bo ostatnia krowa na wsi zdechła :):):)

Pozdrawiam i zapraszam.
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Agathon »

Dzymy pisze:Africzke ujeżdżam więc filtr paliwa posiadam;p
noo taaaak, krolowej trzeba dolozyc filterek co by sie pompka nie udusila :wink:
Awatar użytkownika
Mroq
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 16.06.2008, 09:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Mroq »

czy tą krowę serwisował Szparag?
AT RD 07a
Awatar użytkownika
szparag
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 06.11.2010, 18:34
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: szparag »

Mroq pisze:czy tą krowę serwisował Szparag?
Dokładnie tak. Krowa zdechła, ze względu na złe ustawienie luzów gębowo odbytniczych, oraz nakarmienie złą trawą. Krowa wcześniej żarła tylko trawę z Mściwojowa, a ja nakarmiłem ją trawą z Przybyłowic o większej zawartości ołowiu. W wyniku czego doszło do złapania panewki biodrowej w trzeciej giczy co z kolei spowodowało wyjście kopyta przodem. Dlatego porzuciłem weterynarię i zająłem się mechaniką. :):)
Pozdrawiam
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Agathon »

szparag pisze:
Mroq pisze:czy tą krowę serwisował Szparag?
Dokładnie tak. Krowa zdechła, ze względu na złe ustawienie luzów gębowo odbytniczych, oraz nakarmienie złą trawą. Krowa wcześniej żarła tylko trawę z Mściwojowa, a ja nakarmiłem ją trawą z Przybyłowic o większej zawartości ołowiu. W wyniku czego doszło do złapania panewki biodrowej w trzeciej giczy co z kolei spowodowało wyjście kopyta przodem. Dlatego porzuciłem weterynarię i zająłem się mechaniką. :):)
Pozdrawiam
trzeba bylo uzyc diabelskiej pietruszki, ktora krew czysci, zyly prosci i wygania chorobe z kosci :grin:
Awatar użytkownika
Mariuha
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 56
Rejestracja: 16.06.2010, 00:29
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Mariuha »

I dwie wódki...
Agathon
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 20.06.2008, 16:30
Lokalizacja: Festung Breslau

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Agathon »

Mariuha pisze:I dwie wódki...
i owca... :whip:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości