Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Moderator: haku

Awatar użytkownika
haku
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 681
Rejestracja: 25.03.2010, 23:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Smolec

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: haku »

To zależy co chcesz zrobić. Najlepiej zadzwonić albo maila napisać. Obicie kanapy o ile pamiętam 200-500 zł
Awatar użytkownika
radzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 06.06.2012, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław, DW

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: radzik »

Dobra, już trochę trampka rozebrałem to jutro wezmę kanapę i podjadę tam spytam.

Chce załatać dziurę w obiciu (bądź wymienić je) i może wkładki, żeby było wygodniej, a przede wszystkim, coś taki "garb" pomiędzy siedziskiem pasażera, a moim dorobić, żeby mi na plecy nie zjeżdżała przy ostrych zjazdach :wink:

Obrazek - coś takiego...

Dzięki wielkie za namiary :smile:
Awatar użytkownika
arthec
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 117
Rejestracja: 17.02.2012, 17:14
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Krakow

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: arthec »

szparag pisze: Zainteresowanych zimowym serwisem pragnę poinformować iż planujemy pojawić się w grudniu we Wrocławiu w celu zebrania
A Krakow? Krakow tez sie znajdzie na trasie?
Awatar użytkownika
Skalpel
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 260
Rejestracja: 24.01.2010, 21:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Skalpel »

Gdzie we Wrocku można dobrze pospawać plastiki ??

Poleććie coś proszę... :)
Freedom is what is hiding behind the next curve...
Awatar użytkownika
radzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 06.06.2012, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław, DW

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: radzik »

Skalpel pisze:Gdzie we Wrocku można dobrze pospawać plastiki ??

Poleććie coś proszę... :)
Kilkanaście postów wcześniej była dyskusja czy dobrze, czy nie dobrze - ale ponownie napiszę - http://www.autospaw.wroclaw.pl/ - spawałem u tego gościa, póki co nie narzekam - wszystko trzyma.
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Fryzjer »

Skalpel bądz wymagający przy oddawaniu/odbiorze tych plastików, jak po narzekasz na wykonanie to się postarają może tak jak kiedyś :)
Każdą byle niedoróbkę wskazuj a w konsekwencji może nie będziesz musiał tam ponownie jechać na poprawki bo coś pęknie na łączeniu przy montażu, itp..
Polecam też poruszać/wyginać delikatnie te spawane elementy co by spr czy jest to poprawnie zrobione i trzyma a nie tylko maskuje. Ja mogę im zarzucić bardzo małą dokładnośc ostatnich klejeń. Wiem, że wymaga to trochę pracy i dokładności a mam wrażenie, że za bardzo idą w ilość teraz.
AA i jeszcze jedno.. co do tworzyw to oni w samochodowych są ok ale owiewki w TA są z innymi dodatkami a materiał używany do napawania u nich jest o innym składzie co czyni go mało elastycznym.
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wymiana opon - gdzie?

Post autor: Rolo »

Ktos tu kiedyś Cumiane polecał ale ja się na nich sparzyłem, 60 zł za opnkę, trwało to i trwało i jak widziałem jak oni to robili to mam wrażenie, że przy mnie się ucza jak to się robi w motrach. Na koniec nie odpowietrzyli mi hamulców wiec hamowałem nogami żeby się nie wtoczyć na główna drogę jak od nich wyjeżadzałem (nauka na przyszłość żeby sprawdzić!).
Kto mi coś innego poleci? Najlepiej gdzieś na południu Wrocka (Krzyki, Nowy Dwór itp).
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
radzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 06.06.2012, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław, DW

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: radzik »

Do opon we Wro to chyba najlepiej jednak się do motogumy na Ks. Witolda przejechać.

Wymiana z wyważeniem 50zł, a jak przywieziesz koło to 35zł. No i specjalizują się stricte w motocyklowych gumach.
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Fryzjer »

Drogi Rolo zadzwoń do Szparaga, gdzieś przy Karmelkowej on zlecał wymianę gum. 50zł koło. Gdzie dokładnie niestety podam.
Jest coś takiego tam jak Gumiarnia, czy jakoś tak i blisko do Ciebie.
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Awatar użytkownika
Reindeer
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1139
Rejestracja: 11.11.2011, 16:48
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław (czasem Krosno)

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Reindeer »

Fryzjer pisze:Drogi Rolo zadzwoń do Szparaga, gdzieś przy Karmelkowej on zlecał wymianę gum. 50zł koło. Gdzie dokładnie niestety podam.
Jest coś takiego tam jak Gumiarnia, czy jakoś tak i blisko do Ciebie.
To jest właśnie Cumiana. Mieści się na Karmelkowej 70.
Rolo
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 726
Rejestracja: 26.07.2010, 15:19
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Rolo »

Dokładnie Szparag w Cumianie wymieniał ale głównie chyba dlatego że miał przez płot a nie zeby ich tam jakoś szczególnie chwailł, nie pamietam też o co dokłanie chodziło ale Misiek w Olce też kiedyś na nich narzekał. Ja tam też muszę wymieniać gumki w służbowym katamaranie i też mam wrażenie, że robiłem to już w fajniejszych miejscach.

Radzik ty masz jakiegoś interneta do tej motogumy? Bo mi jakiś producent wycieraczek wyskakuje.
Motocyklistę jest w stanie zrozumieć tylko pies wystawiający pysk za okno jadącego samochodu
TA XL 650 '01 => AT XRV 750 '02
Awatar użytkownika
Skippy
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 343
Rejestracja: 27.02.2011, 21:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Skippy »

http://motoguma.pl/ - byłem tam kilka razy i wygląda tam dobrze. Trwa to szybko i zawsze wyglądali, jakby wiedzieli, co robią ;)
Awatar użytkownika
airwolf
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1521
Rejestracja: 29.04.2011, 00:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: airwolf »

tez polece, zalozylem sam ale bylem u nich wywarzac
XL600v -> XRV 750 RD04 -> CRF1000
parafrazujac mój ulubiony cytat:
"jazda na moto jest jak pudełko czekoladek,
nigdy nie wiesz na co trafisz"
Awatar użytkownika
szparag
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 479
Rejestracja: 06.11.2010, 18:34
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: szparag »

Ja im woziłem zdjęte koła i sobie radzili, ale nie radzili sobie ze zdejmowaniem :).
Pozdr.
Awatar użytkownika
baloo
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 87
Rejestracja: 05.07.2011, 21:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: baloo »

Poleci ktoś gdzie można kupić aku do xl600v? Bo chciałem polatać wczoraj i mi prądu brakło :(
WFM > Ogar 205 > ETZ 250 > VF500F > TA :D

"Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzionąć ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo."
Awatar użytkownika
radzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 06.06.2012, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław, DW

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: radzik »

baloo pisze:Poleci ktoś gdzie można kupić aku do xl600v? Bo chciałem polatać wczoraj i mi prądu brakło :(
Jak kumplowi padło aku w Dr-ce to go wysłałem TUTAJ i dostał, ale obiecać nic nie mogę. Jak masz po drodze/niedaleko nie zaszkodzi zahaczyć/sprawdzić.
Fryzjer
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 789
Rejestracja: 16.06.2008, 23:43
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Fryzjer »

Zagłębie Akku we Wro to Skrzyżowanie Trzebnickiej/ Św. Wicentego.. jest tam kilka sklepów. Ludzie polecają je.
Capo RR "Wyzwanie jest dla tych, którzy wyruszają w drogę. Marzenia są dla tych, którzy zostają z tyłu" T.Sabine
Awatar użytkownika
baloo
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 87
Rejestracja: 05.07.2011, 21:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: baloo »

Już kupiłem:) byłem właśnie na Pięknej, bo mam rzut beretem... Tam są dwa sklepy z aku - w jednym (Bosch chyba - ten bliżej kościoła) mi krzyknął 180 pln za jakiegoś no-name'a.
W Amirze (ten bliżej Nyskiej) nie miał, ale wysłał mnie na Karmelkową (też do Amira) i kupiłem Vartę za 93 pln :cool:
Więc Amira gorąco polecam!
Tym samym wczoraj rozpocząłem sezon :crossy:
WFM > Ogar 205 > ETZ 250 > VF500F > TA :D

"Stanowczo zamierzam, gdy przyjdzie na mnie czas, wyzionąć ducha przy jak najmniejszej pomocy ze strony medyków, a póki co - hulaj moja niegodziwa duszo."
Awatar użytkownika
radzik
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 428
Rejestracja: 06.06.2012, 10:51
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław, DW

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: radzik »

baloo pisze:Już kupiłem:) byłem właśnie na Pięknej, bo mam rzut beretem... Tam są dwa sklepy z aku - w jednym (Bosch chyba - ten bliżej kościoła) mi krzyknął 180 pln za jakiegoś no-name'a.
W Amirze (ten bliżej Nyskiej) nie miał, ale wysłał mnie na Karmelkową (też do Amira) i kupiłem Vartę za 93 pln :cool:
Więc Amira gorąco polecam!
Tym samym wczoraj rozpocząłem sezon :crossy:
No ja tam do puszki kupowałem to też bardzo fajne ceny miał i potem jeszcze sprawdził mi ładowanie itd. czy wszystko gra.

Za to odradzam gestora z małachowskiego. Drogo i kiepska obsługa próbująca wmówić, że kiepski przepłacony akumulator jest super.
Awatar użytkownika
Skalpel
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 260
Rejestracja: 24.01.2010, 21:03
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wymiana opon - gdzie?

Post autor: Skalpel »

Rolo pisze:Ktos tu kiedyś Cumiane polecał ale ja się na nich sparzyłem, 60 zł za opnkę, trwało to i trwało i jak widziałem jak oni to robili to mam wrażenie, że przy mnie się ucza jak to się robi w motrach. Na koniec nie odpowietrzyli mi hamulców wiec hamowałem nogami żeby się nie wtoczyć na główna drogę jak od nich wyjeżadzałem (nauka na przyszłość żeby sprawdzić!).
Kto mi coś innego poleci? Najlepiej gdzieś na południu Wrocka (Krzyki, Nowy Dwór itp).
Ja też wymieniałem w www.motoguma.pl i polecam. Szybko sprawnie i faktycznie wygladali jakby wiedzieli co robia... :grin:
Freedom is what is hiding behind the next curve...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości