Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Awatar użytkownika
Ericco
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 01.01.2013, 16:44
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Ericco »

Nie mam jak na razie doświadczeń z serwisami więc nie chcę oceniać pochopnie. XTka kupiłem w październiku od gościa, który regularnie serwisował w motogp i był zadowolony, ale ja na pewnotam nie oddam Yadźki bo już kilku znajomych nie było zadowolonych a i widzę, że tutaj zdanie nie zbyt dobre. Najprawdopodobniej xtek będzie oddawany do Skóry, ale zastanawiam się też nad serwisem Monster Bike po drodze do Świdnika. Gość wydaje się symparyczny a i ceny pewnie nie wygórowane. Macie jakieś doświadczenie z tym serwisem???
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: sq8crx »

U Grześka parę razy zostawiałem trampka, kulega swoją słynną iksjotę. Mogę powiedzieć, że ceny przystępne, sympatycznie, miło szybko. Ale z moich obserwacji wynika, że trzeba po nim sprawdzać, dokręcać itp.
Generalnie wie co robi, serwisuje crosy i turystyki ale trochę roztargniony :wink: Do drobnych napraw jak najbardziej polecam, ale generalki bym nie zlecił.
MichałLJA
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 19.04.2009, 22:25
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lubelskie/Janów Lubelski

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: MichałLJA »

Ostry dzięki z oględziny maszyny trochę mnie sprowadziłeś na ziemię i pewne rzeczy wskazałeś - mam zamiar go kupić. Ps gdy by komuś stare manetki (gumki) się poniewierały to jestem zainteresowany). :smile:
LJA
X333
simplex-s1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 26.10.2012, 17:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: simplex-s1 »

Miał ktoś może jakieś doświadczenie z Robertem z Moto Ker Chlewiska koło Lubartowa. Mam zamiar odstawić tam swój motocykl. Proszę o jakąś opinie, słyszałem od 2 osób że przykłada się do roboty i ceny OK.

Natomiast jeśli ktoś szuka dobrego tapicera, to i ja śmiało mogę polecić firmę Magna z Zamościa. Niedawno odebrałem siodło do swojego Trampka. Zostało obniżone o 2 cm, wyprofilowane, nowe obicie, haft i to wszystko w cenie 300zł (sporo taniej niz np. w Mariomoto).
Magna Tapicerstwo
Agnieszka Stańczyk
Łapiguz 13 L
22-400 Zamość
tel 783-490-556
http://www.magna.cba.pl

Kilka fotek:
Obrazek Obrazek Obrazek
Zobacz całą galerię | Darmowe galerie Allegro
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: evoluzione »

simplex-s1 pisze: Natomiast jeśli ktoś szuka dobrego tapicera, to i ja śmiało mogę polecić firmę Magna z Zamościa. Niedawno odebrałem siodło do swojego Trampka. Zostało obniżone o 2 cm, wyprofilowane, nowe obicie, haft i to wszystko w cenie 300zł (sporo taniej niz np. w Mariomoto).
Magna Tapicerstwo
Agnieszka Stańczyk
Łapiguz 13 L
22-400 Zamość
tel 783-490-556
http://www.magna.cba.pl
Jeśli można to podpytam :wink: :

- ile czekałeś?,
- jak ze śliskością tego materiału w porównaniu z oryginalnym?
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: sq8crx »

Tak, już wielkrotnie polecałem Panią z Zamościa.
Minęły trzy lata i kanapka jak nowa, poza błotem i kurzem :grin: Ja wybierałem dwa z dówch rodzajów, bardziej śliski na "boczki" pod dupkę bardziej szorstki.
Orginału nie chcę już pamiętać :haha:
Czekałem jakieś dwa tygodnie, ale to w zimie było to sie nie dłużyło.
Mogę podjechac i pokazać :lol:
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: evoluzione »

sq8crx pisze: Mogę podjechac i pokazać :lol:
Jakbyś śmigał przez moje rejony to chętnie posadzę swoją :dupa: na twojej kanapie :wink:
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
simplex-s1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 26.10.2012, 17:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: simplex-s1 »

U mnie wydłużało się to do miesiąca - no ale w zimie się nie pali:) Jeśli chodzi o materiał to jest bardziej szorstki niż oryginał. Z trwałością - ciężko cokolwiek powiedzieć, mam nadzieje że tak jak u sq8crx będzie OK.
Jeśli ktoś będzie na Węglinie to zapraszam.
Awatar użytkownika
Woj Tek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 448
Rejestracja: 26.07.2011, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Woj Tek »

sq8crx pisze:Tak, już wielkrotnie polecałem Panią z Zamościa.
Minęły trzy lata i kanapka jak nowa, poza błotem i kurzem :grin: Ja wybierałem dwa z dówch rodzajów, bardziej śliski na "boczki" pod dupkę bardziej szorstki.
Orginału nie chcę już pamiętać :haha:
Czekałem jakieś dwa tygodnie, ale to w zimie było to sie nie dłużyło.
Mogę podjechac i pokazać :lol:
Krzycho siodło ma git.

Dżizasss, przypomniałem sobie "komfort" oryginalnego ... :omg:
Odwaga to nie brak strachu. To panowanie nad nim.
MichałLJA
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 19.04.2009, 22:25
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lubelskie/Janów Lubelski

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: MichałLJA »

Witam - mam pytanko czy ktoś dorabiał kluczyk do trampka (650) jeśli tak to gdzie i za ile?? :ysz:
LJA
X333
Awatar użytkownika
Woj Tek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 448
Rejestracja: 26.07.2011, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Woj Tek »

Nie wiem czy jest jakiś specjalista od trampkowych kluczy ale królem wytrychów jest niejaki Chrust.
budka obok Kerfura, na tyłach Makro.
Odwaga to nie brak strachu. To panowanie nad nim.
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: evoluzione »

Woj Tek pisze:Nie wiem czy jest jakiś specjalista od trampkowych kluczy ale królem wytrychów jest niejaki Chrust.
budka obok Kerfura, na tyłach Makro.

Dorabiałem u niego do stacyjki do XL600 i do kufra Givi (a podobno to problem). Poczekałem 10 minut i wszystko chodzi, także polecam :thumbsup:
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: sq8crx »

evoluzione pisze: Jakbyś śmigał przez moje rejony to chętnie posadzę swoją :dupa: na twojej kanapie :wink:
Spoko maroko, jak coś to będę się odzywał
Awatar użytkownika
kruku
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: 23.03.2012, 22:02
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Lublin

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: kruku »

simplex-s1 pisze:Miał ktoś może jakieś doświadczenie z Robertem z Moto Ker Chlewiska koło Lubartowa. Mam zamiar odstawić tam swój motocykl. Proszę o jakąś opinie, słyszałem od 2 osób że przykłada się do roboty i ceny OK.

cześć,
w czwartek odebrałem trampka od chłopaków z MOTO-KER, właśnie zalogowałem się aby zrobić im reklamę ale skoro pytasz to odpowiem.

-do roboty się przykładają i mimo sporej ilości serwisowanych motocykli idzie im to szybko. Wszystko dokładnie sprawdzone - nie wymieniają rzeczy niepotrzebnych - najpierw sprawdza czy się nie da dokręcić a więc bez naciągania klienta na kasę :)
- co do cen to tez ok. za wymianę łożyska główki ramy (+łożysko), wymiane filtra powierza (+filtr), wymianę opon komplet ( bez opon - gumy polecam kupić u Huberta w motogumy.pl), prostowanie zadupka, montaż zwyżki kierownicy, sprawdzenie łożysk i ogólnego stanu motocykla zapłaciłem 400 zł - myślę więc że cena ok. a przynajmniej dla mnie była ok.

mieszkam w lublinie więc logistyka trochę słaba - znaczy trzeba jakoś do Chlewisk dojechać ale nadrabia to atmosfera w warsztacie! I to że się wreszcie dowiedziałem się jaki jest stan moto i co będzie do roboty w następnej kolejności.

dodam że wcześniej serwisowałem NTV i Trampka w motoGP - byłem zadowolony - ale z MOTO-KER zadowolony jestem bardziej !!!

Polecam.

pozdro
MichałLJA
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 19.04.2009, 22:25
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lubelskie/Janów Lubelski

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: MichałLJA »

Dorabiałem u niego do stacyjki do XL600 i do kufra Givi (a podobno to problem). Poczekałem 10 minut i wszystko chodzi, także polecam :thumbsup:

Pamiętasz może cenę? z góry dzięki
LJA
X333
Awatar użytkownika
evoluzione
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 913
Rejestracja: 23.08.2012, 22:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kurów

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: evoluzione »

benek1 pisze:Dorabiałem u niego do stacyjki do XL600 i do kufra Givi (a podobno to problem). Poczekałem 10 minut i wszystko chodzi, także polecam :thumbsup:

Pamiętasz może cenę? z góry dzięki

Wiesz trochę mi z głowy uleciało, ale za oba chyba dałem 40zł albo coś koło tego. W każdym razie nie za dużo.
Są:
PD10 98 - w najszybszym kolorze :-), PD06 95 - żonki
Była:
XL 125 2001
Masz problem z CB Radiem? - pisz/dzwoń - spróbuję pomóc - http://forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?f=68&t=13016
SQ8MXQ
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: sq8crx »

Benek1 tylko pamiętaj o zaprogramowaniu HISS`a, bo w 600 na szczęscie tego ustrojstwa nie ma
MichałLJA
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 19.04.2009, 22:25
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Lubelskie/Janów Lubelski

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: MichałLJA »

Ok serdeczne dzięki za info. pozdrawiam :smile:
LJA
X333
simplex-s1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: 26.10.2012, 17:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: simplex-s1 »

kruku pisze:
simplex-s1 pisze:Miał ktoś może jakieś doświadczenie z Robertem z Moto Ker Chlewiska koło Lubartowa. Mam zamiar odstawić tam swój motocykl. Proszę o jakąś opinie, słyszałem od 2 osób że przykłada się do roboty i ceny OK.

cześć,
w czwartek odebrałem trampka od chłopaków z MOTO-KER, właśnie zalogowałem się aby zrobić im reklamę ale skoro pytasz to odpowiem.

-do roboty się przykładają i mimo sporej ilości serwisowanych motocykli idzie im to szybko. Wszystko dokładnie sprawdzone - nie wymieniają rzeczy niepotrzebnych - najpierw sprawdza czy się nie da dokręcić a więc bez naciągania klienta na kasę :)
- co do cen to tez ok. za wymianę łożyska główki ramy (+łożysko), wymiane filtra powierza (+filtr), wymianę opon komplet ( bez opon - gumy polecam kupić u Huberta w motogumy.pl), prostowanie zadupka, montaż zwyżki kierownicy, sprawdzenie łożysk i ogólnego stanu motocykla zapłaciłem 400 zł - myślę więc że cena ok. a przynajmniej dla mnie była ok.

mieszkam w lublinie więc logistyka trochę słaba - znaczy trzeba jakoś do Chlewisk dojechać ale nadrabia to atmosfera w warsztacie! I to że się wreszcie dowiedziałem się jaki jest stan moto i co będzie do roboty w następnej kolejności.

dodam że wcześniej serwisowałem NTV i Trampka w motoGP - byłem zadowolony - ale z MOTO-KER zadowolony jestem bardziej !!!

Polecam.

pozdro

Dzięki wielkie, już dzwoniłem do nich - termin 13 maj, ale widzę że warto poczekać
Awatar użytkownika
Woj Tek
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 448
Rejestracja: 26.07.2011, 20:40
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Warsztaty, sklepy (polecane lub nie)

Post autor: Woj Tek »

Helou.

Tak trochę off topic ale nie wiem gdzie to umieścić.

Jakby ktoś potrzebował miejsca na motór , teraz lub na zimowanie to dysponuję sporą ilością. Czechów, garaż podziemny, obiekt strzeżony, monitorowany.

Pisać na priv

Pozdrawiam
Odwaga to nie brak strachu. To panowanie nad nim.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości