BOTTELIN DUMOULIN kuferek za 20zł :D

Wszystko to, co nie pasuje do pozostałych działów.
Awatar użytkownika
PIANEK
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 77
Rejestracja: 16.01.2010, 23:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Mrągowo

BOTTELIN DUMOULIN kuferek za 20zł :D

Post autor: PIANEK »

A chciałem sie pochwalić jaki to dziś biznes zrobilem :zabawa: co wy na taki kuferek jak w aukcji tylko tyle za 20zł i z płytą aa i dostałem jeszcze nowy zamek meblowy zebym sobie wstawił jak cos . :grin: http://allegro.pl/item1023080915_rewela ... tanio.html Niestety brak kluczyków no ale może coś wykąbinuje . Nie wiecie ile może kosztować dorobienie kluczyka pod zamek? :ok:
Awatar użytkownika
E.T
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 258
Rejestracja: 04.02.2009, 00:05
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Słupsk

Re: BOTTELIN DUMOULIN kuferek za 20zł :D

Post autor: E.T »

Witaj ja dorabiałem kluczyk do moich kuferków i kosztowało to coś kolo 30 zł.

30 za pierwszy kluczyk ,następne chyba po 8 zł.
Awatar użytkownika
PIANEK
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 77
Rejestracja: 16.01.2010, 23:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Mrągowo

Re: BOTTELIN DUMOULIN kuferek za 20zł :D

Post autor: PIANEK »

Pytałem się u siebie ... powiedzieli ze zaczniemy od 50zł .... wiec nie wiem na ilu by sie skonczyło... w weekend wybieram się do Warszawy wiec tam znajdę może troszke tańsze drobienie,....

Co do dorobienia klucza ... Wcześniej zaniosłem cały zamek i koleś sie pyta od czego to ja mówię że od kufra motocyklowego i pytam ile to bedzie kosztowało a on na to " zaczniemy od 50zł " Dziś rozbroiłem zamek i ojciec zaniósł samą wkładkę. Typek pyta od czego to on na to że od szafki na ciuchy i że by chciał "surowy klucz" nie zrobiony on na to ze 11zł i ojciec powiedział ze sam dorobi a on na to ze a to za 20zł zrobię Panu ten kluczyk . Wiec cena wstępnego minimalnego 50zł zeszła na 20zł:) no to wziołem odrazu 2 klucze i za dwa mam zapłacić 31zł :D Wiec jak dajecie dorabiania to mówcie ze to kluczyk to jakiegos taniego malo waznego elementu :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość