Wiosenny Zlot - pytania

11 - 13. 06. 2010
Awatar użytkownika
lyko
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 114
Rejestracja: 25.05.2009, 19:36
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Poznań

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: lyko »

Grzechu pisze: Jeżeli uważacie mnie za osobe niegodną zaufania to rezygnuję z organizacji Zlotu.
Chciałbym tylko dodać, że nie robię tego dla splendoru i chwały tylko jako alternatywa dla proponowanego Zlotu w Żywcu który nie zyskał aprobaty.

Jeżeli oczekiwania będą takie abym odpuścił jako osoba niewiarygodna to rezygnuję.
Wszystkie informacje dotyczące organizacji Zlotu które zgromadziłem chętnie przekażę osobie która się tego podejmnie (może wykorzystać to anonimowo żeby nie być utożsamianą ze mną).
Tyle.
Ty chłopie jeśli taki przejmujący jesteś to się w życiu wykończysz... Ja mam np. taką robotę że obojętnie co bym nie zrobił zawsze się komuś nie podoba. Trzeba się przyzwyczaić do krytyki. Rób swoje, zgodnie z własnym sumieniem. Pamiętaj że choćby zlot, żarcie i to niedoszłe szkolenie było za darmo, to znajdzie się ktoś kto będzie narzekał na towarzystwo z namiotu obok, zbyt słoną zupę albo brak papieru w kiblu. Ostatecznie na pogodę. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Jak ktoś się chce spotkać to przyjedzie - i na takich powinno zarówno Tobie jak i innym zależeć. Zazdroszczę Wam, bo też bym chętnie pojechał gdyby nie to że z Poznania trochę daleko na weekend... Każdy już wie, że szkolenia nie będzie - przed wpłatą, tak więc niech nie marudzi że nagle zmieniły się warunki. Niech nie wpłaca i tyle. A z tymi oponami rzeczywiście głupio wyszło. Ale teraz już nic nie zrobisz. Może dogadasz się z gościem na zlocie, wypijecie flaszkę i będzie ok? Twardym trza być, nie miętkim.
Awatar użytkownika
mad.dog
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 25.01.2009, 12:53
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: mad.dog »

Grzechu,

jak zobaczyłem temat poczułem się ucieszony niemalże jak Wąski. Świetną propozycję wysunąłeś i tak trzymać! Zrobię wszystko, żeby tam z Wami być.

Pozdro600 :thumbsup:
one life. live it.

Tiger T709 '01
exuser

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: exuser »

Forum jest niemalże anonimowe.Osobiście poznałem kilka osób i nie widzę problemu, każdy jest inny.
Grzechu, nie znam Ciebie (mam nadzieję poznać) a ponieważ zobaczyłem niestety niezbyt fajny wpis dotyczący Ciebie, wyraziłem głośno swoje wątpliwości. Nigdzie nie napisałem osądu Twojej osoby. Przytoczyłem coś co spowodowało, że zapaliło się żółte światło. Sam napisałeś, że konsekwencje będziesz musiał przełknąć. Teraz się obrażasz? o co?
Program, cena itd są mi obojętne. Na zlot przyjechać chcę, aby poznać kolejne osoby. Ale nie chciałbym niespodzianki,mocno odbiegającej poziomem od określonej propozycji.
Zabawne jest spostrzeżenie o niby odgrywaniu się przeze mnie za niedoszły zlot żywiecki :haha: .
Nieporozumienia się zdarzają, szczególnie w wirtualnym klubie. Zloty powinny pomóc w poznaniu się. Ale nie oznacza ,że nie można mieć wątpliwości i że nie wolno ich wyrazić.
Pozdrawiam :impreza:
Ps. jak widzisz nie wycofałem się z listy zlotu.nawet jak coś nie wyjdzie przeżyję :lol: POWODZENIA!
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: pat13 »

Wolfsburg - Grzechu jest wporzo. :thumbsup: EOT.
Grzechu - za podjęcie tematu zlotu :resp:
A że zmiana programu? Zauważcie, że Grzechu uczciwie przyznał jak jest - a mógł zrobić makijaż i Błażusiaka udawać ... :yaho:
Wujek
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 281
Rejestracja: 19.06.2008, 20:23
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Wujek »

Grzechu popieram zadanie Dandana - Róbmy swoje!
Wujek
Wujek.
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: jacenty »

Grzechu nie zwracaj uwagi na tzw "krytyków". Rób swoje i tyle :thumbsup:
Taka to już nasza Polska mentalność, że zawsze musimy na coś narzekać.
Jak znam Grzecha to wiem na 100%, że przygotuje ZAJEBISTĄ impreze :thumbsup:
Żałuję bardzo, że nie będę mógł dojechać z Oleszką (niestety praca) :swieczki: :banghead:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
Rysiek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 221
Rejestracja: 14.06.2008, 09:01
Mój motocykl: BMW GS
Lokalizacja: Stalowa Wola

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Rysiek »

Grzechu pisze: Jeżeli oczekiwania będą takie abym odpuścił jako osoba niewiarygodna to rezygnuję.
Nawet o tym nie myśl :banghead:
Awatar użytkownika
Belkot
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 250
Rejestracja: 13.06.2008, 07:41
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Makówka

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Belkot »

Dobrze, że jest plan B a do tego cena mniejsza :grin:

Jeżeli, ktoś czuje się oszukany z osób zapisanych na zlot (pierwszych 27 z listy), że nie będzie szkolenia, proszę o informację, zwrócę kasę :smile:
Można również zrezygnować ze zlotu, to również zwrócę kasę i moża w ten sposób nawet na tym zarobić :ok:
Na koniec Świata i jeszcze dalej ...
http://picasaweb.google.com/bodgan.adamiec
maryś
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 446
Rejestracja: 15.06.2008, 18:13
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Brodźce

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: maryś »

Grześ a będą jakieś PIACHY :grin: :grin:
Jadę jadę na motorze, wiater mi owiewa twarz...

TA 600 '96 / 990 ADV 2010
Rafal
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 72
Rejestracja: 08.07.2009, 11:40
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Rafal »

Czy dla chętnych pod namiot jest jakaś opcja łazienki/kibelka/ prysznica czy miskę mam brać :)?
CB450S->XL600->VT750->XT660R
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

maryś pisze:Grześ a będą jakieś PIACHY :grin: :grin:
Trwają prace nad wyznaczeniem "w miarę" legalnej trasy off, zawierającej również PIACHY :smile:
Trasa ta będzie alternatywą dla objazdowej (tej przez Kazimierz), spotkamy się wszyscy na obiedzie w okolicach Ryk i wspólnie wrócimy na wieczorne ognisko.
Rafal pisze:Czy dla chętnych pod namiot jest jakaś opcja łazienki/kibelka/ prysznica czy miskę mam brać :)?
W ramach opłaty za namiot jest dostęp do ogólnej łazienki z pełnym węzłem.
pat13 pisze:Zajebioza :zabawa:
Grzechu - jakbyś potrzebował subtelnej pomocy - dzwoń.
W odpowiednim momencie napewno Cię pognębię :grin: niekoniecznie subtelnie.
Ostatnio zmieniony 30.03.2010, 23:11 przez Grzechu, łącznie zmieniany 1 raz.
DRZ
robertwwl
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 246
Rejestracja: 10.05.2009, 20:50
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wołomin

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: robertwwl »

Grzechu pisze: Trwają prace nad wyznaczeniem "w miarę" legalnej trasy off, zawierającej również PIACHY :smile:
Trasa ta będzie alternatywą dla objazdowej (tej przez Kazimierz), spotkamy się wszyscy na obiedzie w okolicach Ryk i wspólnie wrócimy na wieczorne ognisko.

W ramach opłaty za namiot jest dostęp do ogólnej łazienki z pełnym węzłem.
UUFFF. Znaczy, zlot się odbędzie :zabawa: :yaho:
Grzechu, dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy...................... :thanks: :thanks:
A teraz :mouthshut: nie drażnić lwa :smile:
sky
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 734
Rejestracja: 14.06.2008, 08:39
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Józefów k. Otwocka

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: sky »

robertwwl pisze:LUDZIE! O co jeszcze chodzi?. To co, Grzechu ma was wszystkich w :dupa: pocałować żebyście dali mu spokój? Sprawę jasno wyjaśnił, przeprosił, uderzył się w pierś, mało jeszcze?
Wrzućcie na luz i dajcie Mu w spokoju dopracować szczegóły zlotu, a jeżeli ktoś boi się zostać oszukanym przez Grzecha, to nie musi brać udziału w "Jego" imprezie.
Dobrze gada! Dać Mu wódki!
Marcin 'sky' Przybylski
--
Czterdzieści lat na karku, często zachowuję się jak nastolatek, jeżdżę motocyklem... Czy to w końcu kryzys wieku średniego?
Michal
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 49
Rejestracja: 01.06.2009, 17:43
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Michal »

Do kiedy trzeba się zdecydowac?
Awatar użytkownika
Gregory
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 22.07.2009, 00:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Grantham UK

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Gregory »

no chyba w glownym watku jest napisane do kiedy trza wplacic szmalec to znaczy jak wplacisz to sie zdecydowales....no chyba dobrze rozumuje....(jesli nie to bardzo prosze o wyprostowanie mnie :lanie: ). pozdrawiam.
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

Gregory pisze:no chyba w glownym watku jest napisane do kiedy trza wplacic szmalec to znaczy jak wplacisz to sie zdecydowales....no chyba dobrze rozumuje.....
Bardzo dobre rozumowanie :thumbsup:
DRZ
Awatar użytkownika
Gregory
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 67
Rejestracja: 22.07.2009, 00:24
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Grantham UK

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Gregory »

no dzieki Grzechu ...spodziewalem sie ze lanie dostane :smile: ...zrobie wszystko zeby byc na zlocie (choc mam do przejechania ponad 2000km)... :zabawa: . Pozdrawiam...
Ostatnio zmieniony 12.04.2010, 21:47 przez Gregory, łącznie zmieniany 1 raz.
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Korzen »

Witam, gratuluje dobrego pomysłu :thumbsup: :thumbsup:
Bardzo chciałbym pojawić się na zlocie, nie wiem tylko czy dam radę czasowo... :niewiem:
Proponuję, aby każdy uczestnik dostał duży identyfikator z dużym nickiem z forum, łatwiej będzie się wtedy poznać.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
borowek
romeciarz
romeciarz
Posty: 26
Rejestracja: 11.09.2009, 00:11
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: borowek »

Dzisiaj przeczytałem o zlocie i załamka, wychowałem się w tamtych okolicach Firlej, Kozłówka a nie będę mógł was poznać w tym terminie (mam już zaklepaną łódkę na mazurach).
Mogę za to podpowiedzieć z piachem. Tamtejsze tereny to same piaski więc gdzie nie pójdziecie w bok od asfaltu zawsze będzie piach nawet bardzo męczący. Od Kozłówki (nawet od kamionki) do Lubartowa ciągną się lasy kozłowieckie (które schodziłem pieszo zjeździłem rowerem i motorynką jawką i wueską w każdą stronę), można polatać wzdłuż lasu. W miarę możliwości dla chętnych mogę pomóc w opracowaniu chociaż kawałka trasy (o ile sprostam). Las raczej odpada ze względu na naleśników, choć wiem że i takie pozwolenia wydają.

No i przypomniałem sobie między Lubartowem a Firlejem jest pare opuszczonych kopalni piaku. Są nieczynne ale z relacji moich braci młodzież tamtejsza tam szaleje.
Pozdrawiam i 3mam kciuki za powodzenie projektu. :ok: :ok: :ok:
B3stia
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1142
Rejestracja: 01.06.2008, 23:11
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Leszno

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: B3stia »

dandan pisze:Grzechu, jeszcze się taki nie urodził coby wszystkim dogodził. Niestety na forum jest trochę marudnych mordek, które muszą się wypróżnić gdzieś poza rzeczywistym światem, ale może z czasem im to przejdzie.

Róbmy swoje!
:thumbsup:


Jeśli nie uda mi się przyjechać na imprezę, to przynajmniej do Was zajrzę na chwilę.
Jak nie przyjedziesz to Cię znajdę i drugą nogę złamię :grin:
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości