Wiosenny Zlot - pytania

11 - 13. 06. 2010
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

pablito pisze:...... Czekam jeszcze na info czy są miejsca
Pewnie że są.
Odpisałem Ci na priv.
DRZ
Awatar użytkownika
dominik
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 50
Rejestracja: 23.10.2008, 20:08
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Szczuczyn

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: dominik »

A czy znajdzie się w grupie rajdu jeszcze ktoś z podlaskiego w sumie na Firlej to nie daleko będę miał ale zgadać się by było można przy okazji?
Z tego co czytam to raczej z dołu Polski będziecie jechać.
Były: Honda Dominator 650, Honda Transalp XL 600, Triumph Tiger 955i
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

Przypominam grzecznie o wpłatach. Zostało 11 dni.
Ostateczny czas który podałem nie jest wzięty z sufitu, pieniądze następnie muszę przesłać do Ośrodka. Cena za osobę skalkulowana jest przy założeniu że będzie ok. 100 osób (mam nadzieję że tyle się zapisze i wpłaci w terminie) w przypadku dużo mniejszej grupy obawiam się że moga być kłopoty z utrzymaniem ceny.
DRZ
sum
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 201
Rejestracja: 03.08.2009, 11:54
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: sum »

Grzechu pisze:Przypominam grzecznie o wpłatach. Zostało 11 dni.
Ostateczny czas który podałem nie jest wzięty z sufitu, pieniądze następnie muszę przesłać do Ośrodka. Cena za osobę skalkulowana jest przy założeniu że będzie ok. 100 osób (mam nadzieję że tyle się zapisze i wpłaci w terminie) w przypadku dużo mniejszej grupy obawiam się że moga być kłopoty z utrzymaniem ceny.
z reguły jest tak, że ludzie płacą na ostatni możliwy termin [włącznie ze mną :lol: ]
w ostatnich dniach płatności spodziewaj się wielu przelewów - wcześniej bym nie liczył :smile:
Pozdrawiam Sławek

R1200GSA
http://www.okiemsuma.blox.pl
Awatar użytkownika
gibon
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 12.05.2010, 18:27
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: gibon »

Witam, jestem nowym użytkownikiem. Transalpa posiadam od zeszłego roku choć nie zrobiłem na nim jak dotąd większej trasy. Chciałbym wziąć udział w wiosennym zlocie. Jakie są warunki uczestnictwa, poza samą opłatą?
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

gibon pisze:Witam, jestem nowym użytkownikiem. Transalpa posiadam od zeszłego roku choć nie zrobiłem na nim jak dotąd większej trasy. Chciałbym wziąć udział w wiosennym zlocie. Jakie są warunki uczestnictwa, poza samą opłatą?
Przyjeżdżaj a się przekonasz :pob:
A tak na poważnie, to nie ma zadnych warunków, poprostu chęć poobcowania z innymi ludźmi wystarczy (oczywiście poza opłatą zlotową :grin: )
DRZ
Awatar użytkownika
gibon
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 215
Rejestracja: 12.05.2010, 18:27
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: gibon »

Grzechu pisze:
gibon pisze:Witam, jestem nowym użytkownikiem. Transalpa posiadam od zeszłego roku choć nie zrobiłem na nim jak dotąd większej trasy. Chciałbym wziąć udział w wiosennym zlocie. Jakie są warunki uczestnictwa, poza samą opłatą?
Przyjeżdżaj a się przekonasz :pob:
A tak na poważnie, to nie ma zadnych warunków, poprostu chęć poobcowania z innymi ludźmi wystarczy (oczywiście poza opłatą zlotową :grin: )
Cieszę się, że będzie okazja Was poznać. Będę jechał z okolic wawy, jeśli ktoś z tych okolic to chętnie się podłączę.
Awatar użytkownika
CUinHell
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 426
Rejestracja: 01.09.2009, 22:04
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa- Wesoła

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: CUinHell »

Gibon, na pewno za chwilę na lokalnym Warszawskim będziemy się ustawiać, zapraszam do działu lokalnego.
Teraz Africa Twin RD04 HRC, KTM 990 Adventure
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Korzen »

Grzechu pisze:Przypominam grzecznie o wpłatach. Zostało 11 dni.
Ostateczny czas który podałem nie jest wzięty z sufitu, pieniądze następnie muszę przesłać do Ośrodka. Cena za osobę skalkulowana jest przy założeniu że będzie ok. 100 osób (mam nadzieję że tyle się zapisze i wpłaci w terminie) w przypadku dużo mniejszej grupy obawiam się że moga być kłopoty z utrzymaniem ceny.
dzisiaj decyzja i dzisiaj przelew. pozdrawiam
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Raptor
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 16.05.2010, 15:40

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Raptor »

Chciałem się zapytać o możliwość wejścia na teren zlotu osób postronnych... czyli mnie :P Od jakiegoś czasu myślę nad przesiadką na Transalpa i z chęcią pooglądał bym sobie oraz porozmawiał z właścicielami tych zacnych maszyn.
Meex
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 17.05.2010, 01:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Meex »

cześć!
czy na ten zlot mogą się zlecieć też osoby spoza klubu i forum? czy jest to raczej coś typu zlot klubowiczów? w zasadzie chyba jeśli "zlot" to z definicji dla wszystkich chętnych posiadaczy - w tym wypadku - trampków, więc nie wiem czy moje pytanie jest na miejscu, ale jednak wolałbym się upewnić zanim wpłacę pieniądze :tongue:
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

Meex pisze:cześć!
czy na ten zlot mogą się zlecieć też osoby spoza klubu i forum? czy jest to raczej coś typu zlot klubowiczów? w zasadzie chyba jeśli "zlot" to z definicji dla wszystkich chętnych posiadaczy - w tym wypadku - trampków, więc nie wiem czy moje pytanie jest na miejscu, ale jednak wolałbym się upewnić zanim wpłacę pieniądze :tongue:
Zlot jest dla wszystkich chętnych którzy mają na taką formę spotkania ochotę oraz odpowiadają im przedstawione na wstępie warunki. :thumbsup:
DRZ
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

Raptor pisze:Chciałem się zapytać o możliwość wejścia na teren zlotu osób postronnych... czyli mnie :P Od jakiegoś czasu myślę nad przesiadką na Transalpa i z chęcią pooglądał bym sobie oraz porozmawiał z właścicielami tych zacnych maszyn.
Zlot ten nie jest imprezą zadufanych snobów izolujących się od reszty świata i nie mających ochoty na spotkania z innymi ludźmi lecz....
z różnych powodów jest to impreza o charakterze "zamkniętym", co nie znaczy że nikt "obcy" nie może tam przybyć. Oczywiście że może lecz po spełnieniu warunków jakie obowiązują wszystkich.
Nikt z Nas nie jest anonimowy i z powodów organizacyjnych, bezpieczeństwa i wielu innych chcielibyśmy uniknąć ewentualnych nieprzewidzianych sytuacji.
Nie odbieraj tego osobiście. Plan Zlotu podany jest w wątku, masz okazję spotkać się z nami na trasie, postoju, lub w Kazimierzu lub co najlepsze poprostu zarejestruj się na forum, zapisz sie na Zlot i przyjeżdżaj nawet samochodem :thumbsup:
Nie ma lepszej formy zapoznania się z tajnikami motocykli i uzytkownikami jak wieczorne ognisko...... :ok:
Chcemy uniknąć sytuacji w której z planowanego zlotu zrobi się wystawa motocykli.
To nie ten rodzaj imprezy.
Zrozum.....
DRZ
Awatar użytkownika
keczalop
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 78
Rejestracja: 07.09.2009, 12:50
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraków

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: keczalop »

Grzechu pisze:... co najlepsze poprostu zarejestruj się na forum, zapisz sie na Zlot i przyjeżdżaj nawet samochodem :thumbsup: ....
Nie wiem, czy regulamin forum dopuszcza wszystkich chętnych, czy tylko posiadaczy TA :egh: .
Osobiście nie mam nic przeciwko jak największej liczbie forumowiczów (być może chęć posiadania wystarczy), natomiast nie chciałbym, żeby się Meex rozczarował, jak nie zostanie przyjęty z przyczyn regulaminowych... Chyba, że spróbuje mimo wszystko - najwyżej się nie uda :).
Pozdrawiam
Jacek vel keczalop vel keczolab vel kepucz vel keczup :-D
Meex
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 17.05.2010, 01:12
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Meex »

ależ ja transalpa posiadam (od niedawna), dlatego właśnie mnie na ten zlot ciągnie :tongue: bo niby mam kilku znajomych na motocyklach, ale z żadnym z nich w teren pojechać się nie da. a taki zlot to chyba najlepsza okazja, żeby poznać paru ludzi i się ustawić na jakieś terenowe szaleństwa :smile: no chyba, że z innych przyczyn regulaminowych miałbym nie zostać przyjęty :niewiem:
exuser

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: exuser »

Meex, wpadaj na zlot :impreza: :thumbsup: Poczytaj też Lokalny wątek, bo Wrocek działa prężnie :ok: i tam na bank złapiesz :grin: kontakt na :witch: i :crossy: :crossy: na zlot
Awatar użytkownika
darkomax7
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 48
Rejestracja: 24.04.2010, 09:43
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: łódź/ksawerów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: darkomax7 »

kiedy jakieś konkrety w sprawie wyjazdu na zlot przez łódź :smile: , fajnie było by jechać jakąś grupą :crossy: :crossy: :crossy: ,chętnie bym się przyłączył jeśli ktoś jechał by z łodzi lub przez łódź :thanks:
Aktualnie Yamaha Tenere xt660z
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

Proponuję wszelkiego typu "ustawki" dojazdu na Zlot przenosić na Lokalne.
Unikniemy zaśmiecania wątku.
Dziekuję.
p.s.
Dodatkową atrakcją jaką udało się zorganizować to wypożyczalnia sprzętu wodnego.
Na terenie Ośrodka wynajmuje przystań Baza/Szkoła sprzętu wodnego.
Dysponują łódkami, kajakami, rowerami wodnymi i czymś tam jeszcze, przy sprzyjającej pogodzie w czas Naszego Zlotu będą pełnic dyżur.
Opcja do wykorzystania dla chętnych do poleniuchowania na miejscu i jako alternatywa dla tras Zlotowych.
Korzystanie z ich wszelkich dobrodziejstw jest odpłatne i nie jest uwzględnione w cenie wpisowego.
DRZ
Awatar użytkownika
Piku
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 104
Rejestracja: 16.06.2009, 23:52
Mój motocykl: XL700V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Piku »

Czy jak zapisze na zlot siebie i 3osoby(łącznie 4 motory) z wpłatami z tym że te 3 osoby nie są z forum TA tylko AT to da rade?Czy muszą się zalogować na forum?I czy dało by rade nas w czwórkę razem ulokować??
Transalp XL 700V ABS '08
Grzechu
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 185
Rejestracja: 14.06.2008, 01:30
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Celestynów

Re: Wiosenny Zlot - pytania

Post autor: Grzechu »

Piku pisze:Czy jak zapisze na zlot siebie i 3osoby(łącznie 4 motory) z wpłatami z tym że te 3 osoby nie są z forum TA tylko AT to da rade?Czy muszą się zalogować na forum?I czy dało by rade nas w czwórkę razem ulokować??
Nie popadajamy w obłęd.
Wystarczy że Ty jesteś zarejestrowany na Naszym forum więc siłą rzeczy raszta jest pod Twoją kuratelą :grin:
Ulokowani zostaniecie oczywiście razem z tym że, w domku drewnianym czyli 6-osobowym i być może będziecie mieli współtowarzyszy.
Domki murowane są wyposażone w wersalki więc z założenia dedykowane są dla par.
Co do opłaty to w tytule przelewu wpisujesz: PIKU 4 osoby domek.
Przybywajcie.
DRZ
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości