Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

16 - 18. 10. 2009
exuser

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: exuser »

:ec: moją intencją nie jest presja na Henrego, rozumiem ból,rozbicie. To tylko prośba, bo podobnie jak kilku już zdeklarowanych Kolegów, również ja, jeśli już..., wolałbym aby nad moim grobem ktoś wypił browar i opowiedział dowcip, pamiętając mnie jako człowieka pełnego energii. Ale to oczywiście subiektywne, w każdym z nas inaczej siedzi i inaczej to przeżywamy. W chwilach przygnębienia, smutku i bólu każdy w pierwszym odruchu zamyka się w sobie i nie chce nikogo widzieć. Ale jeśli łączy się smutek wielu osób to przeżycie tego w grupie łagodzi żal i jednoczy nas. Dlatego podtrzymuję prośbę , tym bardziej, że kilku Kolegów wcześniej pisze podobnie.

sky nie obraź się ale jeśli wszyscy będą mieli Twoje podejście, że i tak się nie uda, to ..... na pewno się nie uda. Uważasz, że ten wysiłek jest nie wart podjęcia to ok.to Twoje zdanie i szanuję je, nie musisz się angażować skoro tego nie czujesz. Ale nie odmawiaj mnie i mam nadzieję jeszcze wielu Klubowiczom szansy na podjęcie tematu.Może akurat Nam się uda? Stanowiąc KLUB, zorganizowaną grupę łatwiej podjąć skuteczne działania niż walcząc w pojedynkę. Mam świadomość,że od razu nie uda się zrobić wszystkiego, jednak trzeba w ogóle zacząć, dać sobie samemu szansę na wzajemną edukację drogową. Prosta sprawa, paradoks. Wielu moto jak pytałem, nie wie którędy przeciskać się w korku. To skąd w puszkach mają wiedzieć, gdzie zostawiać dla nas miejsce, skoro każdy z Nas jeździ inaczej i powstaje chaos ( oczywiście to uogólnienie i zaraz oberwę kilka postów w stylu "ja wiem"). A przecież to funkcjonuje od lat w Europie -szeroko rozumiana kultura jazdy. Tam też kiedyś, ktoś podjął wysiłek. My zróbmy to u nas. Żegnając Kolegów, dla Nas,przez szacunek i pamięć dla Nich. Tak kochali :crossy: :crossy: :crossy:
:ec:
ps. czasami wystarczy zadbać odpowiednio wcześniej o powiadomienie mediów o planowanym zdarzeniu, aby nie byli zaskoczeni i zdążyli się zorganizować z przekazem(choć i wtedy możemy przegrać np.z nagłym huraganem). Nie twierdzę,że akurat uroczystości pogrzebowe trzeba im podawać, bo spokój i wola Rodziny są niepodważalne. Ale sam przejazd, akcję można. Patrz blokady bramek na hajłeju. Było w wielu ważnych mediach.
:ec:
Rafal
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 72
Rejestracja: 08.07.2009, 11:40
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Rafal »

Może by zrobić jakieś uczczenie śmierci Mario ? Może Częstochowa?
CB450S->XL600->VT750->XT660R
Awatar użytkownika
Piterek
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 242
Rejestracja: 25.09.2008, 16:49
Lokalizacja: Piotrków Tryb

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Piterek »

Czy ktoś może napisać konkretnie: czy jest klubowicz który podejmie się organizacji Zlotu jesiennego TCP, czy też zlot po prostu się nie odbędzie???
Henry czy Ty definitywnie zrezygnowałeś z podjęcia się organizacji Zlotu w Inowłodzu?
chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek.... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :shock: :shock:
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: jacenty »

Dajcie dosłownie chwilke Henremu bo właśnie jest w trakcie pisania co i jak. Ja powiem tylko tyle; ZLOT JESIENNY się odbędzie :smile:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
Nowy
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 415
Rejestracja: 07.05.2009, 07:12
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Łódź/Supraśl
Kontakt:

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Nowy »

moim zdaniem to dobrze że zlot się jednak odbędzie mimo przeciwności...
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: henry »

Dobra, jest nowy temat.
Na razie sprawy najważniejsze, czyli gdzie, kiedy i ile.
Szczegóły będziemy przekazywać na bieżąco, a na razie musimy mieć trochę czasu żeby wszystko pozałatwiać
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Krzyho
czyściciel nagaru
czyściciel nagaru
Posty: 563
Rejestracja: 13.11.2008, 18:19
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Siedlce

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Krzyho »

Henry bardzo się cieszę że mimo wszystko Jesienny Zlot dojdzie do skutku. Brawo dla Ciebie i współorganizatorów. Do zobaczyska. Głowa do góry
wiatrak26
romeciarz
romeciarz
Posty: 32
Rejestracja: 06.07.2009, 11:49
Lokalizacja: siedlce

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: wiatrak26 »

Jeszcze raz wielkie brava dla henrego. Do zobaczenia na zlocie.
Awatar użytkownika
pat13
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1211
Rejestracja: 15.04.2009, 17:09
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Warszawa i okolice

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: pat13 »

Henry - jesteś Wielki. :thumbsup:
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: jacenty »

Zlot jesienny organizuje razem z Henrym wiec napisze więcej szczegułów.
W kwocie zlotu jest:
- 2 noclegi, z piątku na sobote i z soboty na niedziele (pokoje 1,2,3 osobowe z łazienką)
- wyżywienie podczas pobytu tj. kolacja w piątek, śniadanie, obiad, kolacja w sobote, śniadanie w niedziele. Jak będzie pogoda to kolacja czyt. ognicho :)
Powyżej napisałem co jest napewno zawarte w opłacie za zlot możliwe, że uda nam się coś jeszcze zorganizować ale o tym troche później będziemy informować.
P.S.
Proszę żeby pytania dotyczące zlotu były zawarte w tym miejscu, a nie jak to uczynił Walek w temacie gdzie powinna się znajdować tylko i wyłącznie lista uczestników
Pzdr.
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
Awatar użytkownika
konbit
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 11.05.2009, 21:01
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: konbit »

A może ma ktoś wtyki w salonie Hondy i udało by się załatwić jakieś moto do testów ew. Quada.

Co wy na to?
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: henry »

Walek - wywal łaskawie swojego posta z listy uczestników zlotu, robisz zamieszanie. Tam ma być tylko czysta i przejrzysta lista.
Oczywiście, że wszyscy mają spanko w pokojach i domkach, ale dajcie nam trochę czasu, przecież to wszystko trzeba dograć.
Myślę, że szczegóły będą jutro a najpóżniej w poniedziałek.
Jeżeli chodzi o program, to oczywiście mamy już zarys i wydaje nam się, że akcja w rodzaju '' jazda testowa ''
była by możliwa jedynie przy małej liczbie uczestników zlotu. Jeżeli będzie nas trochę '' więcej '' będziemy mieć problem z czasem, tj. z brakiem czasu, tak więc, tej wersji raczej nie bieżemy pod uwagę.

Hej
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: henry »

W temacie zlotu, macie podany szczegółowy program.
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
Boner
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 51
Rejestracja: 18.09.2008, 19:02
Lokalizacja: Pietrzykowice Żywieckie

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Boner »

organizatorzy ten ośrodek wypoczynkowy FWP w Spale to jest to : http://www.fwp.spala.com.pl/index.php
Jak to jest ten ośrodek to mi się podoba :thumbsup:
Yamaha XT 600 1991r
Honda Transalp XL 600v 1994r
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: henry »

Trafiony :thumbsup: to jest to :ok:
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Awatar użytkownika
henry
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3092
Rejestracja: 12.06.2008, 23:12
Lokalizacja: INOWŁÓDZ

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: henry »

Balcer, jeśli jesteś sympatykiem a w przyszłości będziesz klubowiczem, to nie ma sprawy, zapraszamy.
Mam tylko jedną prośbę - tamten temat służy wyłącznie do tworzenia listy uczestników zlotu, więc wymaż tamten wpis i umieść tam swojego nicka pod kolejnym numerkiem.
Wszelkie dyskusje prowadzimy w tym dziale.

Hej
GMOLE DO XL 600 i XL 700 i Afryki ... robię
504894578
Balcer
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 07.09.2009, 10:17
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: Balcer »

przepraszam henry ale uczę się poruszać po forum...dzięki za wyważony ochrzan :smile: z każdym razem będzie lepiej ... obiecuję... a w weekend motobazar i może wtedy nastąpi ten wyczekiwany moment... i hope
Vigor 650 noooo też Honda...
Awatar użytkownika
mmax
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 13.08.2009, 21:56
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Łódź, Ujazd, Tomaszów...

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: mmax »

Mam kolegę który od niedawna jest mocno zainteresowany kupnem Transalpa. Aktualnie jeździ DR350 ale wyraża bardzo dużą chęć przyjechania na zlot, zapoznania się z ludźmi i maszynami. Czy mógł by przyjechać na swojej DR-ce? Bo chyba do tej pory nie kupi trampka.
...wymiana wałków zdawczych i wszystkie inne niewykonalne naprawy...
braFF
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 317
Rejestracja: 03.07.2008, 10:25
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Łódź

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: braFF »

Mmax myślę że nie będzie problemu, ale trza zapytać organizatorów (Henry i Jacenty). Telefony masz w profilach z tym że Henry jest teraz na Ukrainie (jest info w lokalnych).

Pzdr,


"Motocykl? Nie, to nie jest moje życie. To moja wolność."
Awatar użytkownika
jacenty
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 472
Rejestracja: 15.06.2008, 11:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kłonna k/Odrzywół

Re: Jesienny zlot TA 2009 ........ ?

Post autor: jacenty »

Nie ważne kto czym jeździ :crossy: jeżeli macie inne moto lub zamierzacie je mieć zapraszamy :smile:
Wpisujemy się na liste, wpłacamy kase i przyjeżdżamy :crossy: :drinking: :zabawa: :kolejka:
P.S.
Ja na pierwsze spotkanie z TRAMPKAMI przyjechałem skuterem, a Henry jawą TS 350 :wink:
Mój TRAMPECZEK to cukiereczek :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości