Rally Finland 31/7 - 2/8/09

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
javor
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2009, 10:16
Lokalizacja: Piaseczno

Rally Finland 31/7 - 2/8/09

Post autor: javor »

Witam,
Czy ktoś się może wybiera na Rajd Finlandii? (http://www.nesteoilrallyfinland.fi)
Ja rozważam wyjazd ale w grupie weselej.

Pozdrawiam
Maciek
werem
Czytacz
Czytacz
Posty: 4
Rejestracja: 01.02.2009, 18:04
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rally Finland 31/7 - 2/8/09

Post autor: werem »

Chętnie bym pojechał ale nie wiem czy urlop dostanę, Masz jakiś plan przejazdu.
javor
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 15.07.2009, 10:16
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Rally Finland 31/7 - 2/8/09

Post autor: javor »

Szczegółowego planu nie mam
ogólny plan jest taki:
1. Wyjazd środę rano (ja wyruszam z Piaseczna pod wawą) do Talina prawie 1000 więc niezły hard core jak na jeden dzień przynajmniej jak dla mnie :)
2. wieczorem prom z Talina do Helsinek "nocleg" na promie (o ile sobie przypominam płynie jakieś 4h)
3. podróż na północ do Jyväskylä jakieś 270 km znalezienie miejsca na namiot (albo jakiegoś domku ale o tej porze raczej wszystko zajęte pewnie będę się starał coś zarezerwować) zakup przepustki na odcinki i przy odrobinie szczęścia obejrzenie pierwszego super specjalnego odcinka Killeri o 19:00
4. Piątek na odcinkach, nie mam jeszcze konkretnej taktyki ale z reguły staram się jechać na co drugi tak żeby zobaczyć jak najwięcej
5. sobota to samo być może w trybie nomadycznym :) z noclegiem codziennie w innym miejscu
6. niedziela to samo i po południu do helsinek prom w nocy i do domu.

Plan może niezbyt przemyślany ... ale co tam
luk2asz
szorujący kolanami
szorujący kolanami
Posty: 1642
Rejestracja: 15.05.2009, 11:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Kraków

Re: Rally Finland 31/7 - 2/8/09

Post autor: luk2asz »

no to nieźle, ja planuję ale na przyszły rok (zazdroszczę)
plan ambitny, namiot mozesz rozbić koło skoczni narciarskiej w Jyvaskyla, robią tam zawsze takie pole namiotowe. Co do spania w innym miejscu to możesz sie rozbijać w lesie gdzie popadnie. Z doświadczenia samochodem mozna zobaczyć nawed do 4 os dziennie (dawniej tak bylo, teraz jest mniej osow). Jezeli wczesniej na Super os nie zajmiesz sobie miejsca to odpuść.
Jest taki prom z :Silja Line czy coś takiego , płynie 1,3 i jest nie drogi.
szerokiej drogi i moze za rok się stykniemy
kubazak
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 23.07.2009, 21:24

Re: Rally Finland 31/7 - 2/8/09

Post autor: kubazak »

Javor, zazdroszczę i uznanie dla Ciebie, to kawal drogi.Ja od 15 lat jestem fanem tego sportu i praktycznie nic nie odpuszczam w polsce , czasem czechy barum lub lausitz.Jak bedziesz się wybierał w kraju to prosze dac znać ;)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości