[S] Transalp 600 89 rok zdecydowanie

Awatar użytkownika
bosi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 04.04.2012, 00:06
Lokalizacja: Kraków

[S] Transalp 600 89 rok zdecydowanie

Post autor: bosi »

Cześć,

Zdecydowanie sprzedam mojego trampka 600 z 89 roku. Przesiadłem się na lżejsze sprzęty i za bardzo mi się rozrósł garaż.

Transalp w bardzo ładnym kolorze, 13 lat u mnie, ma swoje lata ale wszystko działa, prawie nowy akumulator i hamulce przód, wałek nie spawany w dobrym stanie, pali na rys. Plastiki wymagają trochę pracy ale można jeździć bez problemu z takimi jak są. Nigdy mnie nie zawiódł.

Cena 6000 do dogadania dla zdecydowanego. Lokalizacja Kraków. Bardzo ładny biało-czerowny kolor, wysoki stopień oryginalności.

Fotki tutaj https://www.facebook.com/share/1AiGTmMi2h/
'89 TA, '86 1VJ, '06 XT660R, '96 TT600R (są), '93 TT250R, '96 DR650SE, '86 XT350 (były)
Awatar użytkownika
bosi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 04.04.2012, 00:06
Lokalizacja: Kraków

Re: [S] Transalp 600 89 rok zdecydowanie

Post autor: bosi »

Świeży przegląd z wczoraj, nowa cena 5500, zapraszam
'89 TA, '86 1VJ, '06 XT660R, '96 TT600R (są), '93 TT250R, '96 DR650SE, '86 XT350 (były)
Awatar użytkownika
bosi
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 04.04.2012, 00:06
Lokalizacja: Kraków

Re: [S] Transalp 600 89 rok zdecydowanie

Post autor: bosi »

Nieaktualne, do zamknięcia
'89 TA, '86 1VJ, '06 XT660R, '96 TT600R (są), '93 TT250R, '96 DR650SE, '86 XT350 (były)
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości