Cześć,
Zdecydowanie sprzedam mojego trampka 600 z 89 roku. Przesiadłem się na lżejsze sprzęty i za bardzo mi się rozrósł garaż.
Transalp w bardzo ładnym kolorze, 13 lat u mnie, ma swoje lata ale wszystko działa, prawie nowy akumulator i hamulce przód, wałek nie spawany w dobrym stanie, pali na rys. Plastiki wymagają trochę pracy ale można jeździć bez problemu z takimi jak są. Nigdy mnie nie zawiódł.
Cena 6000 do dogadania dla zdecydowanego. Lokalizacja Kraków. Bardzo ładny biało-czerowny kolor, wysoki stopień oryginalności.
Fotki tutaj https://www.facebook.com/share/1AiGTmMi2h/
[S] Transalp 600 89 rok zdecydowanie
[S] Transalp 600 89 rok zdecydowanie
'89 TA, '86 1VJ, '06 XT660R, '96 TT600R (są), '93 TT250R, '96 DR650SE, '86 XT350 (były)
Re: [S] Transalp 600 89 rok zdecydowanie
Świeży przegląd z wczoraj, nowa cena 5500, zapraszam
'89 TA, '86 1VJ, '06 XT660R, '96 TT600R (są), '93 TT250R, '96 DR650SE, '86 XT350 (były)
Re: [S] Transalp 600 89 rok zdecydowanie
Nieaktualne, do zamknięcia
'89 TA, '86 1VJ, '06 XT660R, '96 TT600R (są), '93 TT250R, '96 DR650SE, '86 XT350 (były)
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
