[S] BMW F650 Funduro 1997 custom, uczciwie serwisowane

Awatar użytkownika
Hawk1985
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 21.09.2015, 10:31
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Jaworzno

[S] BMW F650 Funduro 1997 custom, uczciwie serwisowane

Post autor: Hawk1985 »

Sprzedam BMW F650 Funduro 1997 rok
Jestem właścicielem od stycznia 2021 miał wtedy coś ponad 50800 km, aktualnie ma 53190.
Miał być uczciwie serwisowany, ale tak nie było, stąd włożyłem w niego ogromną ilość pracy i pieniędzy.
Aktualnie do zrobienia jest wymiana oleju i klocków z przodu

Wyposażenie i modyfikacje.
- gmole
- regulowana szyba (AP 3D Custom - 129 Euro)
- składane lusterka
- handbary
- grzane manetki
- oryginalny kufer BMW (wspólny kluczyk do stacyjki i kufra)
- podwyższona kanapa (wyższa i wygodniejsza od seryjnej)
- gumowe osłony na lagi
- rozdzielacz napięcia (4 linie po zapłonie)
- gniazdo USB z woltomierzem
- przerywacz kierunkowskazów JMP, białe klosze, żarówki kierunków led (dużo lepiej widoczne)
- przednia lampa led (nabita homologacja)
- tylna lampa led
- halogeny do jazdy dziennej - doskonale widoczne w ciągu dnia
- uchwyt RAM Quick Grip XL
- przerobiłem wypełnienie zegarów z wersji przedliftowej wkładając tam zegarek z wersji poliftowej, oraz zamontowałem owiewkę z wersji przedliftowej (dużo bardziej podobały mi się zabudowane kierunkowskazy)

Serwisowo odsyłam do listwy wraz z zdjęciami ale z kosztowniejszych rzeczy:
- maj 2022 51124 km (2066km temu) kompleksowa naprawa i regeneracja gaźników, synchronizacja przepustnic, luzy zaworowe,
- czerwiec 2023 52375 (815km temu) nowe opony TKC80 i dętki wzmocnione, naprawa instalacji elektrycznej, regulator napięcia JMT

Zdjęcia w pełnej rozdzielczości, zdjęcia z serwisów od mechanika, oraz zdjęcia moich napraw i modyfikacji dostępne tutaj
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Cena 12 000 zł

https://www.otomoto.pl/motocykle-i-quad ... GotGI.html

Obrazek

Czemu sprzedaje? Bo na asfalcie gorsza od DLa, a w teren jeśli bym coś kupił do jakąś lekka 250
Obrazek
Jawa 20 -> ... -> KSL 125 -> XL650V -> DL650 -> XF650 -> DL650 -> Fuoco 500 -> F650+VX800 -> DL650+F650
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość