Szerokość wahacza XL700V

Montaż, demontaż i modyfikacje zawieszenia przedniego i tylnego, łańcucha, zębatek, centralki i bocznej stopki, wahacza z ułożyskowaniem. Numery ram, kierownice, rodzaje napędów, podnóżki, półki.
kravietz81
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 27.10.2021, 01:04
Mój motocykl: nie mam motocykla

Szerokość wahacza XL700V

Post autor: kravietz81 »

Witam szanowne grono użytkowników trampka.

Chciałbym nieśmiało zapytać, czy wcisnę oponę 150kę, konkretnie Mitas DAKAR, w wahacz tylni XL700V.

Przymierzam się do zakupu i jeśli trafi mi się egzemplarz ze słabymi oponami to bym chciał takie właśnie założyć.

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki!!

Wysłane z mojego Power Armor 13 przy użyciu Tapatalka

Paweł 71
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 26.06.2021, 00:58
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Szerokość wahacza XL700V

Post autor: Paweł 71 »

Szerokość wahacza to jedno a szerokość do łańcucha to drugi punkt.Przerabiałem temat w innym moto.Zakupiłem zbyt szeroką oponę,którą założyłem na felgę następnie do wahacza i dupa blada.Rant opony (okazało się,że)tarł o łańcuch-i się dotarł bo zwrócić opony już nie mogłem.
Jazda na balonie była moją głupią decyzją -a bo wyglądała fajnie.Pływanie po koleinach i rowkach ulicznych,winkle na kamikadze a jedynie na piachu dupa miała jakiś ciąg.Ogólnie katastrofa.
kravietz81
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 27.10.2021, 01:04
Mój motocykl: nie mam motocykla

Re: Szerokość wahacza XL700V

Post autor: kravietz81 »

Dzięki za przybliżenie potencjalnych konsekwencji. Nie przyszłoby mi do głowy, że łańcuch może być bliżej niż wahacz.

Ale fabrycznie jest tam 130ka, czy ten 1cm szerzej na stronę w tym konkretnym przypadku zaszkodzi??

Wysłane z mojego Power Armor 13 przy użyciu Tapatalka

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość