Kupię transalp 600

serdujah
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 14.08.2015, 07:14
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA
Lokalizacja: Węgorzewo - Gdańsk

Kupię transalp 600

Post autor: serdujah »

Witajcie. Szukam trampka, okolice mazur przeszukane, ale kazdy ma cos co mu dolega, albo wałek albo niepewna przeszłość. Szukam czegoś sprawnego technicznie bez dzwona. Ewentualnie osoby, która moglaby spojrzeć na te sztuki.
https://www.olx.pl/d/oferta/honda-trans ... VShBv.html

https://www.olx.pl/d/oferta/honda-trans ... XvOWh.html

Budżet jaki mam to 10 koła, ale jakby cos godnego sie trafilo to jakoś wygospodaruję wiecej.
Ktoś pomoże?
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Kupię transalp 600

Post autor: wojtekk »

Oba - ze zdjęć - śliczne.
(kwestie kufrów to już rzecz dyskusyjna, nie poruszam).

W tej cenie oba powinny być idealne. Jechać, oglądać.

PS. Ale one przewyższając Twój budżet o 40%.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
serdujah
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 14.08.2015, 07:14
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA
Lokalizacja: Węgorzewo - Gdańsk

Re: Kupię transalp 600

Post autor: serdujah »

Tak wiem że budżet przekroczony, ale jak widze za 10tys to zawsze jest cos do roboty. Albo niepewna historia. Z tym ogladaniem wlasnie szukam kogos oblatanego w tych okolicach sam mam za malo doswiadczenia i podroze z polnocno-wsxhodniej Polski to tez ryzyko ze wystrzelam sie z czesci budzetu na same dojazdy. Wiec jak ktos chcialby pomoc oczywiscie w kwestii wydatkow sie dogadamy, to byloby dobrze.
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: Kupię transalp 600

Post autor: wojtekk »

To może zrób inaczej. Napisz do Marcina BB może Ci pomoże znaleźć Moto w jego rejonach. Ostatnie moje Moto pomógł wyszukać.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
serdujah
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 14.08.2015, 07:14
Mój motocykl: nie mam jeszcze TA
Lokalizacja: Węgorzewo - Gdańsk

Re: Kupię transalp 600

Post autor: serdujah »

A moge prosic o namiar na Marcina? Szukam i nie moge znaleźć.
Awatar użytkownika
PawelD
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 115
Rejestracja: 21.04.2021, 22:15
Mój motocykl: XL600V

Re: Kupię transalp 600

Post autor: PawelD »

serdujah pisze: 02.03.2024, 17:19 A moge prosic o namiar na Marcina? Szukam i nie moge znaleźć.
memberlist.php?mode=viewprofile&u=429

Mam od niego trampka, kupiony w 2019, lepszego wówczas w Polsce nie znalazłem. Potem nie szukałem ale nie bez powodu bywa, że mnie pytają na parkingach skąd taka ładna maszyna :)
od 2012:Junak 123 w ciągłym, bezawaryjnym użyciu, od 2019:Honda XL600V też na razie bez awarii :)
Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: Kupię transalp 600

Post autor: Marcin-BB »

Tak się składa, że znów sprzedaję 600-kę, ale budżet trochę wyższy niż 10 k.
http://www.forum.transalpclub.pl/viewtopic.php?t=28605
Mogę go sprzedać bez dodatków i w stanie oryginalnym, za dużo mniej, ale nie wiem czy to się opłaca. Włożona praca i czas są nie do odzyskania
....
Z ogłoszeń, które autor wątku wkleił wyświetla się tylko drugie i tak się składa, że mam identyczny model i malowanie. Mój jest 2 tyś droższy, ale ma Wilbersa z tyłu i emulatory YSS w przednim zawieszeniu. Różnica w porównaniu do standardu- duża. Nie mówiąc o cenie- nowy Wilbers kosztował z przesyłką 520 euro. Oryginał 30 letni nawet jeśli nie cieknie, to jest do serwisu grubego- ładnych parę stówek.
Co do tamtego motocykla to mam dwie uwagi- tak na szybko z tych kiepskich zdjęć:
- gmole do wywalenia od razu- ten model Hepco&Becker robi spustoszenie w owiewkach przy przewrotce, chyba, że się moto przewraca z kuframi bocznymi (wypchanymi ciuchami) to wtedy sporą część uderzenia przejmie kufer i jest szansa, że owiewka ocaleje! :wink:
- poproś o zdjęcie tarczy hamulcowej przedniej z bliska- to pozwoli oszacować przebieg. Przy 32 tyś km powinna być oryginalna i bez większych oznak zużycia.

Na priv Ci podam numer tel. to możesz zadzwonić. Pogadamy, kupisz czy nie, będziesz mądrzejszy! :thumbsup:
Ostatnio zmieniony 04.03.2024, 09:28 przez Marcin-BB, łącznie zmieniany 1 raz.
azure
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 146
Rejestracja: 27.12.2014, 17:02
Mój motocykl: XL600V

Re: Kupię transalp 600

Post autor: azure »

Jakbyś chciał zmotę to mój TA byłby do sprzedania. Budżet musisz zwiększyć. Lubelskie. Jak coś pisz.
Pozdrawiam,
mazi
http://www.yamahaxt.pl
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości