[P] Honda Transalp 650

Kupić? Nie kupić? Porady odnośnie kupna, opinie o konkretnych egzemplarzach
Awatar użytkownika
ziutek2002
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 16.06.2021, 09:09
Mój motocykl: XL600V

[P] Honda Transalp 650

Post autor: ziutek2002 »

Cześć Panowie,

kto pyta nie błądzi :). Może tutaj znajdzie się ktoś kto spotkał się z tym motocyklem. Jest dość charakterystyczny. Czy jest tu ktoś, kto zna może właściciela lub może coś na jego temat powiedzieć (motocykla oczywiście :)) ? Z góry dziękuję za wszelkie możliwe sugestie!

https://www.fotosik.pl/zdjecie/75d8100b987f473b

Pzdr
tomek
Awatar użytkownika
Marcin-BB
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 845
Rejestracja: 13.09.2008, 07:56
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Bielsko- Biała

Re: [P] Honda Transalp 650

Post autor: Marcin-BB »

Z galerii widać, że użytkownik tego TA był w Białej na złocie forum Africa Twin. Może tam zapytaj?
A co do samego motocykla to po jednym zdjęciu wiele się powiedzieć nie da. Ktoś jednak włożył sporo pracy w zmianę wyglądu, jeśli tak samo podchodził do serwisu to jest nadzieja, że mechanika będzie ok. Nieoryginalne malowanie jest minusem przy sprzedaży, ale jak Ci to nie przeszkadza to sprawdź mechanikę i kupuj! Powodzenia! :smile:
Awatar użytkownika
wojtekk
oktany w żyłach
oktany w żyłach
Posty: 5549
Rejestracja: 22.08.2009, 13:17
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Warszawa / Saska Kępa

Re: [P] Honda Transalp 650

Post autor: wojtekk »

Różne detale porobione z pietyzmem (przynajmniej na zdjęciu) : komuś się chciało.
Były: Transalp 600, Super Tenere XTZ 750, Suzuki DR 650 SE. Jest: PamEla Anderson St1300 PanEuropean
***
Enduro się kulom nie kłania.
Awatar użytkownika
ziutek2002
Czytacz
Czytacz
Posty: 7
Rejestracja: 16.06.2021, 09:09
Mój motocykl: XL600V

Re: [P] Honda Transalp 650

Post autor: ziutek2002 »

Marcin - na właśnie na naszym forum nikt się do tego nie przyznaję :) Tak, jest zrobiony ,,pod siebie'', a co do malowania od samego początku powtarzałem to co napisałeś. Mechanika oczywiście sprawdzona :)

Wojtek - tak, komuś bardzo się chciało, kilka rzeczy nawet od CRF'y wjechały jak się przyjrzycie.

Najważniejsze, że kolega bardzo zadowolony, mamy nowego użytkownika Trampka.

Motocykl kupiony, można zamknąć wątek.
Marcin & Wojtek - dzięki!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość