[K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

[K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: wilq.bb »

Z racji, że transalpy opuściły mój garaż, a że bez motocykla jakoś źle popełniłem na wiosnę Jawę 350TS (którą powoli wracam do życia) i szukam wózka bocznego - najlepiej z kompletem mocowań do tegoż pojazdu.

Wózek nie musi być piękny - i tak pewnie będe gada malować, żeby z wizją artystyczną motocykla się zgadzał, aczkolwiek miło, żeby był kompletny.
Ogłoszenia z olx i markeplace znam - ale może komuś z Was zalega w garażu i chciałbym na pln wymienić - bo te co mi się podobają są kapkę daleko - tzn Białystok
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: [K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: grad74 »

O jak miło, ale mnie zaskoczyłeś :thumbsup:
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: wilq.bb »

Życie pisze dziwne scenariusze. Rok temu o zJAWIE nawet bym nie pomyślał.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Paweł 71
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 26.06.2021, 00:58
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: Paweł 71 »

Mówisz o Jawie TS350-zwanej grzechotnikiem?Miałem kilku kolegów którym rodzice zakupili mówki TS-ki.We wszystkich rzechotało w silniku -pono główki korbowodu.Na gwarancji wymieniali wal i puszczali dalej .A jeżdzili na nich przykładnie jak z kijem od miotły w dupie.Podczas gdy my wyciskaliśmy setne poty z wuesek.Opraw w ramkę z napisem zepsute i poślij w świat to badziewie.
Kup Transalpa z pewnych rąk i baw się życiem.
Inwestycja w wózek - no nie napiszę ale wiesz!Hm...itd.
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: wilq.bb »

To nie ma służyć do jazdy....to inwestycja. Zobacz jakie chore ceny mają te" grzechotniki".
Swojego kupiłem za tyle, że jeśli dziś sprzedam go w puzzlach jak jest teraz to jestem duuuzo do przodu.
Wozek to wartość X2, a poza tym zawsze chciałem mieć Moto z wózkiem a marzenia trzeba spełniać.

Trampkow miałem 5, ntv-ke (street version of TA) i jeszcze babcia AT RD03 się przez garaż przewinęła - więc co nieco o tym sprzęcie wiem - i gdybym potrzebował czegoś do jazdy....to kupiłbym skuter/maxi skuter.

Ona ma być 2-3 razy w roku wyprowadzona z garażu, jak akurat z żoną zdecydujemy się w jakieś popołudnie wyskoczyć sobie gdzieś i ma powoli zwiększać swoją wartość - szczególnie że moja jest road legal na białej blaszce.
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Paweł 71
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 173
Rejestracja: 26.06.2021, 00:58
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: Paweł 71 »

W takim razie przepraszam-nie znałem kontekstu.
Ciekawe czy trampiszon kiedyś nabędzie waloru klasyka ,którego wartość pozwoli na podobne działanie?
Jest teoria mówiąca iż stan posiadania jet ekspresją kontaktu z otaczającym świtem.Mam moto z 99 ,którym to staram się uzupełnić luki nie bycia riderem.Zależy "komu co w duszy gro" A u mnie
"gro"i chce więcej.Pozdrawiam.
https://www.youtube.com/watch?v=k7cDMiedZtc
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: wilq.bb »

Moim zdaniem trapmki 600 to juz klasyki - ale jak udało się wyżej ustalić ja mam dziwne spojrzenie na świat i dobrze mi z tym :)
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Awatar użytkownika
grad74
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2687
Rejestracja: 23.06.2012, 07:09
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Siechnice

Re: [K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: grad74 »

A może Ty jesteś taki sam "inny" jak ja, i jeszcze powiesz ze Cie się Multipla 1-ka podoba? Bo ja jestem chory na to auto. Ale kupić w fajnym stanie to już łochocho....
Honda TransalpPD10-99r, Honda Revere RC33-96r, Honda Nx125-99r, SHL M11-62r, WSK Garbuska-68r,Skuterek Motobi 50 z Hondowskim silniczkiem ;).

Gdyby Transalp kardan miał, ideałem by się zwał :)
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: [K] Wózek boczny Velorx 562 lub 700

Post autor: wilq.bb »

Z velorexa na multiple zjechać tematem....szanuje taki offtop :⁠-⁠)

Multipla również moim zdaniem to mega pozytywne auto, przez swoją szerokość, mimo aerodynamiki jak lodówka prowadzi się bardzo stabilnie....i też bym sobie kupił, ale żona zabrania .
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości