Rieju aventura 500

motocyklowo
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Rieju aventura 500

Post autor: KrzysieG »

Taki moto mi się rzucił w oko i on mi się widzi ok ;-) Podoba mi się toto :grin: bo niskie i ma wszystko co mi trzeba. Czy ktoś już to widział na żywo, albo jeździł tym ?

Obrazek

https://youtu.be/M4DiQkD5K4o

ten link na samym dnie to nie mój i nie nie mogę tego usunąć, jakaś reklama.
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2513
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: Rieju aventura 500

Post autor: Artek »

Raz widziałem w Szczecinie tego klona cb500X. Trochę kulał silnik (podobnie kuleje w crf1100).
Ale był nowy, świeży i jechał. Tyle.

W mojej okolicy daje się zauważyć trochę "dwuśladowych" chińczyków. Sąsiad skuter 50-kę dwusuwa katuje od kilku lat i nie daje się to zabić.

Mnie osobiście nie przekonują tanie klony. Dla mnie to kinderniespodzianka, brak szybkiego dostępu do części, warsztatów itd.
Dominator.
nostrik
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 170
Rejestracja: 27.09.2017, 23:57
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rieju aventura 500

Post autor: nostrik »

Nie widziałem, ani nie słyszałem wcześniej o tym sprzęcie. Z ciekawości sprawdziłem ceny: Rieju 39,900 - Honda 29,900 (wyprzedaż rocznika 2019). Mimo to wolałbym Hondę.
johnny
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 04.11.2011, 09:23
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Rieju aventura 500

Post autor: johnny »

Czyżbyś planował jakąś zmianę. Mam CBX a, niestety z 17 roku więc z małym kołem z przodu ale silnik podobno ten sam.Jakbyś się chciał przysiąść do przyjedź do Rzeszowa dam ci się karnąć. Albo na zlot Stary Tramp.

PS. Czasy się zmieniają , ludzie też.
PS. Mój nowy numer 737326657
Awatar użytkownika
KrzysieG
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 679
Rejestracja: 27.05.2011, 14:25
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olkusz

Re: Rieju aventura 500

Post autor: KrzysieG »

johnny pisze: 29.04.2023, 10:47 Czyżbyś planował jakąś zmianę. Mam CBX a, niestety z 17 roku więc z małym kołem z przodu ale silnik podobno ten sam.Jakbyś się chciał przysiąść do przyjedź do Rzeszowa dam ci się karnąć. Albo na zlot Stary Tramp.

PS. Czasy się zmieniają , ludzie też.
PS. Mój nowy numer 737326657

Dzięki za propozycję. Trampka już nie mam po "przygodzie". Coś tam szukam ale ten sezon odpuszczam ( żoooona inwestuje i ściubię kasę ) Ale za rok... kto wie. Macam temat.
Ten moto mi się podoba, CBX mniej ale biorę też pod uwagę i Trampka nie wykluczam, bo wiem że jest extremalnie niezajebywalny a ja nie potrzebuje prędkości.
Ten Rieju ma silnik na licencji Hondy, robi to chyba firma Loncin. Tak samo jest z kosiarkami do trawy :smile: i ponoć to hula. Ale diabeł jak zwykle tkwi w szczegółach. Atakują rynek ostro, konkurencja w segmencie jest więc starać się muszą. Czas pokaże. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości