Kierunkowskazy dostały spida.

Montaż, demontaż oraz kontrola elementów jak: alternator, akumulator, regulator napięcia, moduły CDI, okablowanie, światła, bezpieczniki, przełączniki, światła stopu, czujnik nóżki bocznej, wiatraki, klaksony, kontrolki, rozruszniki i kierunkowskazy.
Awatar użytkownika
MotoRyba
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 16.02.2022, 18:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Kierunkowskazy dostały spida.

Post autor: MotoRyba »

Cześć.
Mam mały kłopot z kierunkowskazami. TA600. Niby wszystko działa, kierunki migają, kontrolki sygnalizują, z tym że bardzo szybko. Wszystko było ok i nagle takie paskudne zjawisko. Nic nie modyfikowałem, jest jak w oryginale. Przerywacz szlag trafił? Jeśli tak, to gdzie jest ten dziad? Chyba, że macie inne pomysły.
Dzięki za rady.
Rrrooaaaarrrr!!!
Huzar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 302
Rejestracja: 12.12.2020, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja:

Re: Kierunkowskazy dostały spida.

Post autor: Huzar »

MotoRyba pisze: 31.08.2022, 19:29 Cześć.
Mam mały kłopot z kierunkowskazami. TA600. Niby wszystko działa, kierunki migają, kontrolki sygnalizują, z tym że bardzo szybko. Wszystko było ok i nagle takie paskudne zjawisko. Nic nie modyfikowałem, jest jak w oryginale. Przerywacz szlag trafił? Jeśli tak, to gdzie jest ten dziad? Chyba, że macie inne pomysły.
Dzięki za rady.
Miałem ten przypadek w 650,winowajcą okazała się żarówka,sprawna żarówka🙂
Awatar użytkownika
MotoRyba
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 37
Rejestracja: 16.02.2022, 18:35
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kierunkowskazy dostały spida.

Post autor: MotoRyba »

Tę dziwną przypadłość zafundowały mi brudne styki przełącznika. Wyczyściłem, wróciło wszystko do normy.
Rrrooaaaarrrr!!!
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości