[s] TA600 xl 1989r bartekk - 26 lat w rodzinie TA

Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

[s] TA600 xl 1989r bartekk - 26 lat w rodzinie TA

Post autor: bartekk »

Czołem. Kiedyś musiał nastąpić ten dzień. Wystawiam mojego trampka, w najładniejszym i najwolniejszym kolorze. Trampek od 26 lat w rodzinie.... Wcześniej 16 lat w rękach rodziny kolegi Jędrasa ( forum ), teraz 10 lat u mnie.
Kilka słów o trampku - tym trampku:
*aktualny przegląd do maja 2023 i ubezpieczenie OC zdaje się 04.2023 ( lub też maj )
*Trampek ma przejechane 81kkm. Stan wałka zdawczego potwierdza przebieg.
*Kupiony przez ojca Jędrasa od firmy ubezpieczeniowej w Niemczech.
* z racji wieku, plastiki gdzieniegdzie odstają, posiadają wiele rys.
* kanapa ma rozdarte obicie.
* oklejenie taśmami odblaskowymi wg mojego pomysłu - mega podnosi widzialność i bezpieczeństwo
* tylny hamulec - bębnowy
* czarny silnik - klasyka
* adapter do przedniego hamulca - w tej chwili jeździ na tarczy od hondy NTV
* centralny kufer - pancerny givi
* grzane manetki
* litr oleju ( nieotwierany )
* nowy akumulator varta
* gmole
* miałem założona olejarkę - dorzucam luzem, bo wkurzało mnie że felga jest uwalona olejem.
* navi lark z uchwytem
* gniazdo zapalniczki
* opony mają dużo mięsa, lecz kilka wiosen minęło....
Zdecydowany kupiec ( taki który będzie gadał konkretnie a nie :sex: , że trampek stary i porysowany ) dostaje boczne kufry hepco becker ze stelażami w cenie.
Trampek jeździł u mnie emerycko - łańcuch i tylna zębatka ma ok 17kkm i myślę że jeszcze pociągnie trochę. W tym czasie wymieniałem przednią zębatkę zdawczą, zawsze smarowana smarem miedziowym. Serwis olejowo filtrowy zawsze z dużym zapasem przebiegu. Przebiegi między wymianami oleju 3-4 kkm.
Do zrobienia? Regulacja gaźnika/ obrotów. Po zimie po rozgrzaniu strzela w komin. Odpala bez zbędnego kręcenia. Myślę że należy zajrzeć do pompy hamulcowej - twarda klamka hamulca.
Ledy widoczne na zdjęciu zostają u mnie...
Cena 6500 pln do negocjacji. Jak pisałem wyżej, konkretny kupiec dostaje stelaże z kuframi bocznymi HB
[image]https://1drv.ms/u/s!AjyUKgp88ykw-w6VGwb ... H?e=I672k0[/image]
Więcej zdjęć tutaj, sorki nie jestem mistrzem obiektywu. https://1drv.ms/u/s!AjyUKgp88ykw-wGZ2eI ... q?e=1cG52Q
kontakt 5o2 3pięć5 6cztery8.
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
Awatar użytkownika
Leopold
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 393
Rejestracja: 22.03.2013, 21:59
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Wrocław

Re: [s] TA600 xl 1989r bartekk - 26 lat w rodzinie TA

Post autor: Leopold »

Piekło zamarzło.
Kto szuka pewnego trampka to ten jest najpewniejszy z wszystkich ogłoszeń.
A cena miód.
Awatar użytkownika
bartekk
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1450
Rejestracja: 28.10.2011, 07:54
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: wrocław - radwanice

Re: [s] TA600 xl 1989r bartekk - 26 lat w rodzinie TA

Post autor: bartekk »

hehe Leopold, dzięki a dobre słowo, ale zawsze znajdzie się coś do zrobienia. Niestety, nie jest to trampek od Zimnego, czy Falko. Od nich można brać sprzęty bez oglądania. W przypadku mojego wolę żeby kupiec odszedł kręcąc nosem, niż potem pocztą pantoflową dowiedzieć się że sprzedałem minę... Zbyt cenię sobie trampkowe towarzystwo.
W życiu są rzeczy ważne i .... ważniejsze.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości