Wiecie coś o dramacie na wyjeździe z Advfactory?

motocyklowo
Awatar użytkownika
PawelD
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 115
Rejestracja: 21.04.2021, 22:15
Mój motocykl: XL600V

Wiecie coś o dramacie na wyjeździe z Advfactory?

Post autor: PawelD »

Z ich profilu: „Wypełniamy FB kolorowymi zdjęciami, ale dziś niestety publikujemy czarno-białe. Wczoraj w szpitalu w Karakol zmarł nasz kolega, towarzysz motocyklowej wyprawy po Kirgistanie. Nasz sposób poznawania świata z motocykla niestety niesie ze sobą ryzyko. Wiele razy doganiamy motocyklem szczęście, czasem jednak szybszy jest pech.
Droga, którą przejechaliśmy wzdłuż chińskiej granicy była piękna, niestety dla jednego z nas okazała się ostatnią.
Najbliższym składamy najszczersze wyrazy współczucia.”
od 2012:Junak 123 w ciągłym, bezawaryjnym użyciu, od 2019:Honda XL600V też na razie bez awarii :)
Awatar użytkownika
magneto
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 838
Rejestracja: 28.07.2013, 21:03
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Wiecie coś o dramacie na wyjeździe z Advfactory?

Post autor: magneto »

Na FAT Sambor wrzucił info:
http://africatwin.com.pl/showpost.php?p ... tcount=261
Przykra sprawa ... Niech spoczywa w Pokoju...
Psy szczekają, a motocykl jedzie dalej...
RUSSIAN GO HOME !
Awatar użytkownika
PawelD
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 115
Rejestracja: 21.04.2021, 22:15
Mój motocykl: XL600V

Re: Wiecie coś o dramacie na wyjeździe z Advfactory?

Post autor: PawelD »

Faktycznie, pech (lub przeznaczenie jak kto woli). Smutny dowód na stwierdzenie, że wszelkie podejmowane próby podniesienia własnego bezpieczeństwa mogą ograniczyć ryzyko ale nigdy go nie wyeliminują. Jak w każdej innej dziedzinie ludzkiej aktywności.

Szerokich autostrad niebiańskich i do zobaczenia kiedyś. Wybacz Kolego ale oby nie za prędko…
Uważajmy na siebie.
od 2012:Junak 123 w ciągłym, bezawaryjnym użyciu, od 2019:Honda XL600V też na razie bez awarii :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość