Wschodnia granica

Jedziesz gdzieś? Proponujesz spotkanie? Napisz o tym
Awatar użytkownika
sq8crx
pałujący w lesie
pałujący w lesie
Posty: 1427
Rejestracja: 20.07.2010, 11:08
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Narew

Re: Wschodnia granica

Post autor: sq8crx »

Założenie było przejechać 816 możliwie blisko Bugu. Startowaliśmy w Hrubieszowie a meta w Terespolu. W tamtym czasie wystarczyło zgłoszenie do straży granicznej i na legalu można było jechać wzdłuż granicy. Dzisiaj pewnie się tak nie da
dario9z
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 100
Rejestracja: 20.02.2019, 20:09
Mój motocykl: inne endurowate moto

Re: Wschodnia granica

Post autor: dario9z »

O.K. Dzięki za informacje.
Szymdi
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 42
Rejestracja: 02.06.2022, 11:03
Mój motocykl: XL600V

Re: Wschodnia granica

Post autor: Szymdi »

Fragment wyprawy, na którą ruszam z końcem lipca tego roku. Objeżdżam całą Polskę dookoła.
Tu kawałek po wschodniej granicy, przy założeniu że po 30 czerwca skończy się zakaz przebywania turystów wzdłuż granicy z Białorusią.
https://www.google.com/maps/d/edit?mid= ... sp=sharing
Awatar użytkownika
kulfon
osiedlowy kaskader
osiedlowy kaskader
Posty: 119
Rejestracja: 30.05.2017, 14:24
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Jelcz Laskowice

Re: Wschodnia granica

Post autor: kulfon »

W zeszłym roku przejechałem z dwoma kumplami podobną trasę. Ruszyliśmy z Jelcza- Laskowic do Żywca, następnie Bieszczady i pozostała cześć trasy podobna do Twojego planu. Wschodnia Polska jest bardzo ładna. Mnóstwo bocianów i mega spokój. Polecam
Nam się udało dojechać na wysokość Białegostoku. Ostatni nocleg w Supraślu.
ps w Kruszynianach jest fajna tatarska knajpa, wygląda jak skansen. Smacznie tam było:)
w Supraślu pod Biedronką, starsza Pani w weekendy sprzedaje wędliny i sery własnego wyrobu :thanks: pycha
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości