Transalp z czerwonym siedzeniem ?.

motocyklowo
wojtek2302
Czytacz
Czytacz
Posty: 2
Rejestracja: 02.10.2008, 18:32

Transalp z czerwonym siedzeniem ?.

Post autor: wojtek2302 »

Witam , jutro jade po ten motocykl tylko martwi mnie ten kolor siedzenia , czy byly takie montowane w trampkach w 97r . zdiecie motocykla w filderze : galeria : na tej stronie
http://chomikuj.pl/wojtek230282
Awatar użytkownika
Mroq
miejski lanser
miejski lanser
Posty: 375
Rejestracja: 16.06.2008, 09:13
Lokalizacja: Wrocław

Re: Transalp z czerwonym siedzeniem ?.

Post autor: Mroq »

nie przejmuj się siedzeniem, za 200 zeta możesz sobie wyrzeźbić co zechcesz albo do tego doszyć frendzle, moto wygląda nieźle, jedź z kimś kto zna trampka
AT RD 07a
Gawien
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 05.03.2009, 20:04

Re: Transalp z czerwonym siedzeniem ?.

Post autor: Gawien »

Wygląda całkiem nieźle , kanapy dużo osób przerabia , jak miałbym się czymkolwiek przejmować to z tego co widzę kierownica z manetkami nie jest oryginalna .
Pozdro i powodzenia :punk:
Awatar użytkownika
MaRKo
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 804
Rejestracja: 13.07.2008, 01:37
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Transalp z czerwonym siedzeniem ?.

Post autor: MaRKo »

Kierownica raczej oryginalna, manetki nie oryginalne, ale może po prostu właściciel chciał trochę podkoloryzować trampka i uciekł w kolor czerwony.
MaRKo
Korzen
łamacz szprych
łamacz szprych
Posty: 645
Rejestracja: 09.06.2009, 13:55
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Siedlce

Re: Transalp z czerwonym siedzeniem ?.

Post autor: Korzen »

Najważniejsze to się nie napalać.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Gawien
Czytacz
Czytacz
Posty: 5
Rejestracja: 05.03.2009, 20:04

Re: Transalp z czerwonym siedzeniem ?.

Post autor: Gawien »

MaRKo pisze:Kierownica raczej oryginalna, manetki nie oryginalne, ale może po prostu właściciel chciał trochę podkoloryzować trampka i uciekł w kolor czerwony.
Racja , nie wiem co mi się pokiełbasiło i wydawało mi się że powinny mieć srebrną kierownice :banghead: mój błąd :lanie:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości