Bałkany 2018

Relacje i zdjęcia z zagranicznych wypraw.
Dlugi1
rozmawiający z silnikiem
rozmawiający z silnikiem
Posty: 415
Rejestracja: 14.06.2017, 09:52
Mój motocykl: XL650V

Re: Bałkany 2018

Post autor: Dlugi1 »

Spisałem się jak głupi, ale mnie wylogowało i odeszło w nicość...
Pawel pisze: 06.01.2021, 09:00 Nie przewiduję kolejnego opisu/relacji, bo najzwyczajniej nie mam na to za bardzo czasu. W przypadku tej relacji musiałem regularnie naciągać marne 24h które ma doba, a każdy wpis robiłem na raty :wacko: . Jak też można zauważyć, zainteresowanie tematem jest małe. Może to dlatego, że to "tylko Bałkany" i wszyscy już tam byli... :wink: .
Skąd ja to znam? :-)
Kiedyś, popełniając relacje turystyczne, również czasami bywałem zniechęcony brakiem wpisów. Co do czasu - małżonka zawsze mi truła głowę, że nie ma mnie 2 razy - raz na wyprawie w teren, a drugi na obróbce zdjęć i pisaniu relacji :-)
Nie możesz też powiedzieć, że zainteresowania nie ma. To, że odpowiedzi mało, o tym nie świadczy - popatrz na ilość wejść w wątek - 2.5k!
Dzięki Twojej relacji zmodyfikowałem swoją trasę, więc dzięki za informacje. Podczas oglądania filmu zauważyłem, że byliście spakowani na wąsko, żadnych kufrów czy sakw. To też jakaś dodatkowa informacja dla mnie :-)
Awatar użytkownika
Grzesiek Klecza
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 47
Rejestracja: 15.12.2019, 20:22
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Wadowice

Re: Bałkany 2018

Post autor: Grzesiek Klecza »

Nie przewiduję kolejnego opisu/relacji, bo najzwyczajniej nie mam na to za bardzo czasu. W przypadku tej relacji musiałem regularnie naciągać marne 24h które ma doba, a każdy wpis robiłem na raty :wacko: . Jak też można zauważyć, zainteresowanie tematem jest małe. Może to dlatego, że to "tylko Bałkany" i wszyscy już tam byli... :wink: .
[/quote]

Paweł!

dzięki za świetny opis Waszej wyprawy! Część "chorwacka" jest mi znana, ale z perspektywy 4 kółek :) widzę, że na dwóch kołach to zupełnie coś innego!

I myślę, że to nie jest tak, że wszyscy już tam byli na ... dwóch kółkach ... ja nie byłem :) nie byłem tez w Rumunii - i mam zamiar jechać tam w tym roku w lipcu!

Jeszcze raz dzięki za poświęcenie czasu i przygotowanie ciekawej relacji.

PS.
a może już masz plany na kolejną wyprawę? ja chętny :)
johnny
naciągacz linek
naciągacz linek
Posty: 71
Rejestracja: 04.11.2011, 09:23
Mój motocykl: mam inne moto...

Re: Bałkany 2018

Post autor: johnny »

Dołączam do grona zachęcaczy. Czytałem tę relację z wielkim zainteresowaniem i prawdę mówiąc od niej zaczynałem przeglądanie forum , tym bardziej że jednym z uczestników wyprawy był mój towarzysz podróży do Rumunii w 2017r.
Umiejętność interesującego opisu nie jest wbrew pozorom powszechna , ty tą umiejętność masz. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość