Wyjazd po Trampka (Ty wracasz nim :) )

Moderator: Wolo

Petefijalkowski
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 52
Rejestracja: 22.04.2020, 17:36
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań / Szczecin

Wyjazd po Trampka (Ty wracasz nim :) )

Post autor: Petefijalkowski »

Hej koleżanki i koledzy,

mam taka sprawę - w sobotę lub niedzielę chciałbym pojechać kupić Trampka. Szukam osoby która nie ma planów i miałaby ochotę przejechać się ze mna autem i po udanej transakcji wrócić na tym Trampku(600) do Poznania. Odległość w jedna stronę 250km. Oczywiście za odpowiednia korzyscia materialna dla Ciebie. Dodatkowo - dostęp do mojej piwniczki z winami :) Jeżeli lubisz.

Dzięki - ja jeszcze robię prawo jazdy dlatego sam nie mogę tego ogarnać…

Piotrek
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Wyjazd po Trampka (Ty wracasz nim :) )

Post autor: wilq.bb »

Jeżeli chcesz, żeby ktoś Ci pomógł to Ty się postaraj człowiecze.
Fajnie, że będzie kolejny trampiszon, ale napisz skąd jedziesz - myślę, że to najważniejsza informacja, której brakuje :)
Poza tym widzisz ja np nie podjął bym się przejechania czyimś wymarzonym moto 250 km - a co jeśli tfu tfu tfu na psa urok, zaliczy szlifa, albo ktoś go skasuje?
Nie lepiej i taniej pożyczyć przyczepkę - koło 50-60 pln za dobę można spokojnie znaleźć i na samemu na legalu przewieźć?
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Petefijalkowski
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 52
Rejestracja: 22.04.2020, 17:36
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań / Szczecin

Re: Wyjazd po Trampka (Ty wracasz nim :) )

Post autor: Petefijalkowski »

Hej,

masz rację - pisałem w grupie poznańskiej dlatego nie ująłem miejsca. Ale spoko, rozumiem. Co do przyczepki to nie mam haka stad kombinowanie innym sposobem. Ostatecznie znalazłem spoko wypozyczalnie wezmę dostawczaka i tyle. A co do przejechania i szlifu... no wiem, wiem... Jako że poczatkujacy to nie do końca kumam wszystkie sawuawiwry.

Temat załatwiony.

Pozdro,
Piotrek
Awatar użytkownika
wilq.bb
Kontroler
Kontroler
Posty: 2673
Rejestracja: 27.08.2012, 08:41
Mój motocykl: mam inne moto...
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Wyjazd po Trampka (Ty wracasz nim :) )

Post autor: wilq.bb »

Tu nie o sawłarwiry chodzi - jakbyśmy byli kumplami X lat i jadąc twoim wymarzonym trampkiem do domu zaliczam szlifa na mokrej drodze (bo np były liście a opony w moto mają czasy świetności za sobą już dawno) to jakoś byśmy się dogdali pewnie.

Ale popatrz z perspektywy obcej osoby.... która robi przysługę - w myśl zasady "Każdy dobry uczynek zostanie przykładnie ukarany" to już chęć na takie przejażdżki odchodzi.

Jak przywieziesz do domu pochwal się trampiszonem w galerii :grin:
"Logowanie się na forum jest jak wchodzenie do knajpy za rogiem - zawsze te same mordy przy barze, barman rzuci drwiną a kiblu trochę śmierdzi... Jednak się przychodzi." by Matjas
Jako dżentelmen upijam się po 18-stej.
Petefijalkowski
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 52
Rejestracja: 22.04.2020, 17:36
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Poznań / Szczecin

Re: Wyjazd po Trampka (Ty wracasz nim :) )

Post autor: Petefijalkowski »

wilq.bb pisze:T
Jak przywieziesz do domu pochwal się trampiszonem w galerii :grin:
Nie było łatwo odnaleźć tej galerii, ale wreszcie znalazłem i wkleiłem pierwsze zdjęcie :)
P.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość