sondaż

motocyklowo
Awatar użytkownika
dcz333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 10.06.2009, 22:16
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontakt:

sondaż

Post autor: dcz333 »

Tak sobie wymyśliłem natchniony forum BMW <którego nie polecam> i postanowiłem napisać do Was z propozycją wypowiedzenia się na temat różnych forów na jakich klikacie (motocyklowych oczywiście) dlatego piszcie jakie forum i:
niech będzie skala oceniania:

10- najlepsze
7- niezłe
5- średnie
3- słabe
1- najgorsze
Porucznik Rżewski był duszą kompanii. Natasza Rostowa jej ciałem
Awatar użytkownika
dcz333
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: 10.06.2009, 22:16
Lokalizacja: Opole Lubelskie
Kontakt:

Re: sondaż

Post autor: dcz333 »

TRANSALPCLUB.PL DOSTAJE U MNIE 10
powód? proste świetny klimat można spotkać dużo ciekawych osobowości !!

bmwklub.triger.com.pl dostaje 3
wydaje mi się troszkę bucowate ale może tylko mi sie tak wydaje, oprócz tego mało rozbudowane

Forum Motocyklistów.pl dostaje 7
dużo ludzi, ładnie rozbudowane fora
Porucznik Rżewski był duszą kompanii. Natasza Rostowa jej ciałem
Awatar użytkownika
zalmen3
dwusuwowy rider
dwusuwowy rider
Posty: 154
Rejestracja: 16.06.2008, 12:41
Lokalizacja: Oborniki Wlkp.

Re: sondaż

Post autor: zalmen3 »

Zaczne od tego gdzie pisze i bez zbytniego slodzenia dam 8 pkt; do niedawna bylo 10, ale powoli wypadam z rytmow tego forum, coraz mniej tematow przegladam - wszystko to zwalam na bardzo ograniczony kontakt z "zywym" transalpem. To co tutaj cenie, to pomimo tego iz forum gigantycznie uroslo panuje tu spora zyczliwosc i zgranie, choc zaczynaja sie uwidaczniac niczym nieuzasadnione podzialy na przyslowiowych "lepszych i gorszych" pod roznymi pretekstami.

forum.motocyklistow.pl 4 pkt. - uczestnicze w czytaniu i tworzeniu tego forum od 2004 roku i kiedys byl to moj nr 1, niestety w tej chwili jest to forum prywatne z zarejestrowanym znakiem towarowym, a do moderowania i administrowania dopuszczono ludzi o niskim poziomie wiedzy i kultury osobistej. Smieszy tez to ze czesto za ekspertow uchodza tam ludzie ktorzy motocykl maja conajwyzej na plakacie powieszonym nad lozkiem.

Forum Varadero Clubu Polska 8 pkt. - z poczatku nie lubilem tego forum, ale okazalo sie ze ludzie ktorzy je tworza sa prawdziwymi wyjadaczami motocyklowymi i wiele mozna sie od nich nauczyc

Honda Varadero Polska 5 pkt. - poczatkowo myslalem ze bardziej wartosciowe od VCP, ale po czasie zmienilem zdanie - najczestrza odpowiedz w dziale serwis brzmi: "Pojedz do Hondy X na ulicy Y to napewno Ci wszystko naprawia" - zalosne

virago.com.pl 4 pkt. - forum malo znam, zagladam czasami z takiej racji ze moj staruszek posiada Virowke i czasami musze w niej cos naprawic; ciezko uzyskac konkretne odpowiedzi na zadane pytania :D
Awatar użytkownika
stanik
wiejski tuningowiec
wiejski tuningowiec
Posty: 93
Rejestracja: 16.04.2009, 23:32
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

Re: sondaż

Post autor: stanik »

Ja natomiast mogę powiedzieć że:

- TransalClub.pl ~8: W sumie uczestniczę w "życiu forum" od dwóch miesięcy, ale jakieś tam odczucia już mam). Na pewno większość pochwał forum zbiera u mnie za ogromną bazę wiedzy (z tego jak na razie głównie korzystam i zgłębiam), do tego ludzie są całkiem przyjaźni, rzadko widzę odsyłają na tzw. drzewo. Poziom dyskusji i słownictwa na poziomie który akceptuje :)

- Forum.motocyklistow.pl ~7 (z tendencja na 5) : Na tamtym forum w sumie aktywnie działałem w latach 2003-2006. W tamtym okresie forum było dla mnie super. Fajni ludzie, w jeszcze względnie małym gronie. Poziom dyskusji na spoko poziomie. Dużo porad technicznych, spotkania na żywo też bardzo miło upływały, ogólnie super. Obecnie troche powróciłem do czytania, ale raczej też od święta. Muszę stwierdzić, że w obcnych realiach, mam problem znaleźć tam tematy ciekawe dla mnie. Mam wrażenie że ludzie są przypadkowi, poziom dyskusji wyraźnie niższy, ogólnie albo ja się zestarzałem albo tam po części panują zgraje małolatów. Gdybym ocene dla tego forum oparł tylko na doświadczeniach sprzed lat, na pewno była by najmarniej równa ocenie forum TA. teraz niestety forum dl amnie straciło sporo ze starego klimatu.

- legionowskimotocykl.pl ~3 : w sumie bardzo młode forum, powswtało około 2 miesiące temu i zrzesza lokalnych motocyklistów z mojej wsi. Na początku podszedłem entuzjastycznie, ale... po za tym że sie przywitałem to jak zacząłem sie przyglądać, to doszedłem do wniosku że jednak towarzystwo które aby wyrazić emocje musi mieć średnio trzy przekleństwa na zdanie, nie jest dla mnie. Do tego poziom dyskusji już w ciągu miesiąca doprowadzić do jakiegoś tam konfliktu, to źle wróży na przyszłość... Trzy punkty są w zasadzie za to, że ludzie tam bardzo entuzjastycznie podchodzą do każdej nowej osoby. Obojętnie kto jaki styl reprezentuje w sumie jest witany z otwartymi rękoma. Więc w sumie kwestia tego czy ktoś się w tym środowisku odnajdzie czy jak ja, raczej nie. Ale nie skreślam tego miejsca, po prostu na razie jestem cichym obserwatorem.

A żeby nie było, że jako świeży użytkownik TA najwyżej oceniam to forum (bo adrenalina tuż po zakupie jeszcze działa :) ), to powiem, że ocene 10+ zawsze dałbym http://forum.mitsumaniaki.pl/
Nie jest to forum motocyklowe, jest poświęcone autom marki Mitsubishi, ale poziom dyskusji jest zawsze wysoki. Do tego garsc wiedzy technicznej, ... ogólnie jak dotychczas lepszego forum nie spotkałem. I mimo, że nie posiadam auta tej marki od lat, to nadal jest to najczęściej czytane przeze mnie forum :) Zreszta jest tam masa osób, która dawno już zmieniła auto, a jednak są cały czas bardzo aktywni na forum. W zasadzie kiedyś nawet pojawił sie temat, że chyba trzebaby trochę tematykę forum zmienić :) Wydaje mi się, że sukces tamtego forum polega na tym ,iż sponsoruje je jeden z dealerów (przez co nie ma sezonowych walk o władzę i fundusze) ale poza małym banerem w sumie nie czerpie z tego jakis specialnych korzyści. Zaś dministratorami są bardzo rozsądni ludzie, dbając o poziom dyskusji, pozostawiając jednak forumowiczom dużo swobody. Ogólnie tam nie ma się do czego przyczepić.

Pozdrawiam
lojak
Czytacz
Czytacz
Posty: 1
Rejestracja: 05.08.2009, 21:15

Re: sondaż

Post autor: lojak »

jako administracja forum uważamy że należy się tu kilka słów sprostowania:

Forum "legionowskimotocykl.pl" powstało w zeszłym roku celem zrzeszenia wszystkich motocyklistów z Legionowa i okolicznych miejscowości. Średnia wieku na forum to 24 lata. Każdy forumowicz jest odpowiedzialny za swoje wypowiedzi i słownictwo. Administratorzy nie ingerują w wypowiedzi innych chyba, że wypowiedzi rażąco ignorują: zasadę dobrego wychowania i kulturę słowa. Nie jesteśmy instytucją publiczną dlatego nie narzucamy form wypowiedzi.
Kolega ~stanik wystawił nam rażąco krzywdzącą opinię. Nie poznał nas osobiście, może gdyby tak się stało, jego opinia byłaby zupełnie inna.

Daleko nam do "bandy małolatów", którzy dorwali motocykle i chcą się "polansować" po mieście a także daleko nam do "dawców". Jesteśmy ludźmi z pasją - tak jak Wy.

Użytkowniku ~stanik: nadal zapraszamy do wspólnej dyskusji, do spotkania, gdzie się odbywają, wiesz.

Rokowania naszego młodego forum są obiecujące. Zrzeszamy coraz więcej osób, które nie pozostają biernymi użytkownikami. Spotykamy się, trenujemy, czasem wspólnie latamy w dłuższe trasy, rozmawiamy, a przede wszystkim wspieramy się służąc radą lub realną pomocą w sprawach motocyklowych.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
pałeł
przycierający rafki
przycierający rafki
Posty: 1154
Rejestracja: 21.06.2008, 22:04
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: racibórz
Kontakt:

Re: sondaż

Post autor: pałeł »

at puktow 10
ta punktów 9,9 :)
gsm 512 242 193 najłatwiej jest zadzwonić
facebook prywatny
mój fejs firmowy
czołowki i latarki
Awatar użytkownika
Bolek
wypruwacz wydechów
wypruwacz wydechów
Posty: 1127
Rejestracja: 30.09.2008, 20:39
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Libiąż

Re: sondaż

Post autor: Bolek »

Widziałem też kilka osób na Adventure Rider,też fajne forum,fajni ludzie .
Myślę,że obok tego forum oraz forum Afryki to jedno z lepszych
Jak się smucisz to jesteś smutas a jak się kłócisz to jesteś ....☺
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości