[S] Transalp XL 700 ABS z 2008r

Awatar użytkownika
Komar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 288
Rejestracja: 24.08.2008, 16:31
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: warszawa

[S] Transalp XL 700 ABS z 2008r

Post autor: Komar »

Witam.

Do sprzedania mam Transalpa XL 700 ABS z 2008 roku z przebiegiem 71tys km. Kupiony został przeze mnie w niemieckim salonie Hondy. Był to motocykl demonstracyjny z przebiegiem 2tys km.

https://allegro.pl/ogloszenie/honda-tra ... 8576820928

Więcej zdjęć mogę przesłać mejlem. Nie jestem w stanie wgrać fotografii aby nie znikały na następny dzień.

Serwisowany przez okres gwarancyjny w ASO a później w serwisie MotoTop w Krakowie wyłącznie na oryginalnych częściach. Jeździłem nim tylko raz do roku na długi, zagraniczny, wyjazd wakacyjny po Europie.

Po Polsce, Trampek nie był użytkowany. Od początku użytkowałem go wyłącznie z moją dziewczyną jako plecaczkiem, nigdy solo. W terenie nie był jeżdżony.

Na bieżąco, co roku w serwisie przechodził przegląd, regulacje i wymiany materiałów eksploatacyjnych. Poza standardowymi wymianami płynów, napędu, klocków i opon zmieniłem mu (zgodnie z serwisówką) łożyska w główce ramy i w kołach, wykonałem regulację zaworów, wymianę simeringów w przednim zawieszeniu, sprawdziłem czujnik położenia wału itp. Wszelkie wymiany i regulacje wpisane są do książki serwisowej. Motocykl pali niewiele (z pełnym obciążeniem na trasie 4.2-4.5l przy mojej jeździe do 100km/h). Silnik dotarłem na spokojnie gdyż poruszałem się z niskimi prędkościami. Nie zdarzyło mi się przekroczyć nim 130km/h. Transalp miał kilka przewrotek parkingowych przez co zgiął się jeden z kierunkowskazów i gmole są porysowane. Kierunkowskaz zakupiłem nowy, oryginalny i dodaję go w ramach wyposażenia. Motocykl nie miał żadnego wypadku poza parkingówkami. Plastiki i wszystkie elementy są oryginalne.

Mechanicznie motocykl jest dopieszczony i szanowany. Niespełna 3,5tys km temu miał przegląd i wymienione płyny wraz oponami, napędem DID. Motocykl jest przygotowany do nowego sezonu bez potrzeby inwestowania. Nawet żarówki są jeszcze oryginalne, Hondowskie. Silniki te potrafią zrobić 200tys km przy normalnym użytkowaniu.

W 2019 Motocykl był w Kirgistanie i pierwszy raz jeździł po szutrach w związku z czym dolna osłona silnika jest miejscami porysowana.

Nie jestem handlarzem i sprzedaję swój własny motocykl z uwagi na rodzinę.

Jeśli ktoś miałby pytania to proszę dzwonić ale wyłącznie proszę o poważne osoby. Nie sprzedaję dziadostwa ani szrotu powypadkowego i chciałbym motocykl przekazać w dobre ręce gdzie nie zostanie zajechany. Motocykl jest bardzo zadbany mechanicznie. Lakier posiada normalne ślady użytkowania. Tel. 736#@767#@783 lub mejl.
Cena 15 000zł

Wyposażenie:

założone opony TKC80 (3.5tys przebiegu)
opony Metzeeler Tourance (przejechane 15tys km)
2x gniazdo 12V
nawigacja Lark (bez map)
wysoka szyba (Honda)
stopka centralana (Honda)
grzane manetki
osłona przedniego reflektora
aluminiowa osłona silnika
gmole Givi
pokrowiec skórzany na zbiornik Bagster
ABS
poszerzona stopka boczna
kufer centralny Givi z płytą aluminiową
boczne kufry Hepco Becker ze stelażem pod puszkę narzędziową
komplet dodatkowych przednich, nowych, oryginalnych klocków hamulcowych Nisil
dodatkowy kierunkowskaz
2 dętki zapasowe
klamka hamulca i sprzęgła,
książka serwisowa, faktura zakupu motocykla, instrukcja obsługi, komplet fabrycznych kluczyków.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
... wolność i przestrzeń niczym nieograniczona ...
Awatar użytkownika
Komar
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 288
Rejestracja: 24.08.2008, 16:31
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: warszawa

Re: [S] Transalp XL 700 ABS z 2008r

Post autor: Komar »

Proszę moderatora o usunięcie posta
... wolność i przestrzeń niczym nieograniczona ...
Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości