jaki przekaznik do grzanetek??

Montaż i instalacja akcesoriów dodatkowych, takich jak olejarki, stelaże, kufry, grzane manetki, gniazdka 12V, olejarki, halogeny itp.
muchen
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 01.09.2013, 17:26
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

jaki przekaznik do grzanetek??

Post autor: muchen »

witam kupiłem grzane manetki lecz sa bez przekaznika wiec pytam jaki najlepiej kupić oraz jak to podłaczyc skad wziasc sterowanie po zapłonie itp :impreza:
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga , by w nią wyruszyć........

Zwyczajni ludzie żyją z dnia na dzień, wielcy ludzie mają marzenia, bohaterowie wyruszają na podbój tych marzeń. [album]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 6/k27e.jpg[/album]
Adampio
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 1945
Rejestracja: 21.10.2012, 17:32
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Środmieście

Re: jaki przekaznik do grzanetek??

Post autor: Adampio »

Chodzi Ci chyba o sterownik vel regulator a nie przekaźnik?
muchen
emzeciarz agroturysta
emzeciarz agroturysta
Posty: 277
Rejestracja: 01.09.2013, 17:26
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Rzeszów

Re: jaki przekaznik do grzanetek??

Post autor: muchen »

Sterownik mam ale nie jest na przekazniku a chce to podpiac aby bylo po zaplonie a nie caly czas... I do tego trzeba przekaznik..
Sensem podróży nie jest dotarcie do celu, lecz odwaga , by w nią wyruszyć........

Zwyczajni ludzie żyją z dnia na dzień, wielcy ludzie mają marzenia, bohaterowie wyruszają na podbój tych marzeń. [album]http://imagizer.imageshack.us/v2/800x60 ... 6/k27e.jpg[/album]
Awatar użytkownika
Artek
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 2513
Rejestracja: 09.10.2011, 16:33
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: ZMY

Re: jaki przekaznik do grzanetek??

Post autor: Artek »

Załòż płytkę od szynszyla i przy okazji gniazdko zapalniczki. Raz a dobrze.
Dominator.
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2476
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: jaki przekaznik do grzanetek??

Post autor: tomekpe »

Polecam płytkę (chociaż dopiero planuję jej zakup) a obecny przekaźnik kupowałem w zwykłym sklepie auto-moto - takim staromodnym z częściami do aut. To jest dość uniwersalny element, nie pamiętam od czego był mój, ale to był jakiś popularny model auta a i kwota << 20 zł.


Coś takiego: (link losowy)

http://allegro.pl/przekaznik-samochodow ... 09589.html
Awatar użytkownika
Qter
swobodny rider
swobodny rider
Posty: 3403
Rejestracja: 12.05.2011, 12:07
Mój motocykl: nie mam już TA
Lokalizacja: Reguły
Kontakt:

Re: jaki przekaznik do grzanetek??

Post autor: Qter »

Czołem,

prąd (po stacyjce najłatwiej jest brać z wentylatora - wtedy przy okazji wiesz czy tam dochodzi

choć ja miałem w swoim trampku bodajże po światłach...

Aha ja ostatnio zakładałem przekaźnik na podstawce - w DRZ- bo miałem tak, że mi się wytrzęsł i przestał działać - wówczas jego wymiana zajmuje tylko chwilkę. W Trampku nie udało mi się mechanicznie uszkodzić przekaźnika na dziurach :smile:

Teraz mam na krótko spięte dodatkowym bezpiecznikiem - włączam na własne życzenie - bo czasem potrzebuje prądu przy wyłączonej stacyjce... z tym, że ja mam to wyprowadzone dla zasilania halogenów i gniazda zapalniczki.

PZDR

Qter
Geniusz tkwi w prostocie...

we don't cry very hard
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości