SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: LUDOJA »

SPRZEDAM
Moją HONDĘ TRANSALP XL 600 z roku 1994. z przebiegiem 41200km. CENA 9500pln(ale pewnie jak ktoś zdecydowany przyjdzie to kto wie.....).

Motocykl kupiłem z Belgii ok 2 lata temu , przez 2 lata zrobiłem nim coś koło 3000km.
Hania jest w stanie idealnym mechanicznie, nie stuka nie puka, jak nowy,odpala na zimno i ciepło, nie miał jeszcze od nowości regulacji ani zaworów ani gaźników(chodzi pięknie),ma fabryczny napęd i klocki z przodu bo z tyłu wymieniłem(doszedłem do wniosku że są stare i wymieniłem na ebc, mam też klocki na tył też ebc)na zdjęciu są te zdjęte(widać ile ich zostało jeszcze,dodaje nabywcy jak zresztą wszystko co znajdę do TRANSA),tarcze idealne.Akumulator Yuasa(czy jak to się pisze).
Z wyglądu jest Bardzo dobrze, oczywiście kompletny, oryginalny, pod boczkiem jest papierowa książka serwisowa jeszcze to z takich smaczków , ma na kapie silnika wżery(nie jest po glebie)myślę że stał nad morzem i może to być tego efekt.Jakieś pęknięcia delikatne czy ryski też się znajdą, motocykl jeździł 40000km.
Kiedy go kupiłem z przodu miał oponę fabryczną tylko była już spękana wiec kupiłem nowy komplet(jak widać na zdjęciach są nowe).
Nie używałem go nigdy w terenie, miałem wypadek na poprzednim motocyklu i już jakoś nie chciałem mieć więcej gleb , bo połamałem się na całe życie.
Sporo mu dokupiłem przez te 2 lata:
GMOLE przód Givi
STELAŻE tył by HENRY
KANAPA na zamówienie turystyczna(mam oryginał wiec dorzucę)
HANDBARY ZETA XC PRO plus listki
ZEGAREK
KUFER GIVI E460 nowiuteńki jeszcze ma folie na logo(zrobił 14 kilometrów bo tyle mam z salonu do kuchni gdzie go trzymam:)
PŁYTA pod kufer dedykowana.
POSZERZENIE stopki bocznej(mega trwałe ze stali nierdzewnej sam robiłem:)
GNIAZDO 12V plus USB
SZYBA wysoka turystyczna
DEFLEKTOR regulowany
pewnie coś pominąłem...
Motocykl do oglądania w Łodzi.
Jeśli chodzi o kontakt to 515000031 do 20godziny proszę, jeśli nie odbiorę to proszę o sms-a i oddzwonię.

Cena jest adekwatna do stanu i samej solidności motocykla , myślę że ktoś nim pojeździ dłużej niż nowym obecnie składanym motocyklem bo moto było robione na trwale a nie żeby świeciło w servisie.Motocykl w takim stanie już teraz należy do rzadkości.
ps. nie mam pięknych zdjęć z Photoshopa, nie jestem handlarzem, nie mam nawet aparatu(poza tym w telefonie).

POZDRAWIAM i DZIĘKUJĘ

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: LUDOJA »

Odświeżam temat:) Może ktoś planuje zakup z ceną pewnie się dogadamy.......
Proszę o kontakt na Pw albo telefon

Dziękuję
Mściwy Kurp
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 05.06.2017, 21:04
Mój motocykl: XL600V

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: Mściwy Kurp »

Po czym wnosisz, że ma fabryczny napęd?
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: LUDOJA »

Po zębatkach OEM i łańcuchu DID takim jak był w tym modelu montowany od początku i nie odkręcanych śrubach przy zębatkach......
Mściwy Kurp
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 36
Rejestracja: 05.06.2017, 21:04
Mój motocykl: XL600V

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: Mściwy Kurp »

Czyli przejechał ponad 40k km i zostało jeszcze prawie cała długość regulacji naciągu?
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: LUDOJA »

UP
Awatar użytkownika
ambus
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 247
Rejestracja: 30.06.2012, 20:34
Mój motocykl: inne endurowate moto
Lokalizacja: Belgia

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: ambus »

Fabryczny łańcuch w TA nie ma śladu zakuwania jest montowany przed założeniem wahacza, łatwo rozpoznać czy to fabryka
Awatar użytkownika
krzysiek_honda
zgłębiacz wskaźników
zgłębiacz wskaźników
Posty: 41
Rejestracja: 08.02.2018, 21:15
Mój motocykl: Africa Twin
Lokalizacja: Wołomin

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: krzysiek_honda »

Nie ma szans, że napęd tyle wytrzyma, nawet najlepszy. Max. 25tys i koniec. A śruby to mogę Ci tak przykręcić, że nie będzie śladu po kluczu.
Awatar użytkownika
tomekpe
młody podróżnik
młody podróżnik
Posty: 2477
Rejestracja: 30.07.2010, 11:40
Mój motocykl: XL650V
Lokalizacja: Milanówek

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: tomekpe »

krzysiek_honda pisze:Nie ma szans, że napęd tyle wytrzyma, nawet najlepszy. Max. 25tys i koniec. A śruby to mogę Ci tak przykręcić, że nie będzie śladu po kluczu.
Ale po co piszesz głupoty?

Nie chcę się wypowiadać w sprawie tego konkretnego motocykla , ale z mojego Trampka zdjąłem ostatniej jesieni napęd - miał 38 tysięcy przebiegu (sam zrobiłem od poprzedniej wymiany), wedle rozmowy z mechanikiem - to sporo, ale wcale nie rekord.
Awatar użytkownika
Adam_M
pogłębiacz bieżnika
pogłębiacz bieżnika
Posty: 790
Rejestracja: 26.02.2014, 12:19
Mój motocykl: XL600V
Lokalizacja: Warszawa-Targówek/Wesoła

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: Adam_M »

tomekpe pisze:
krzysiek_honda pisze:Nie ma szans, że napęd tyle wytrzyma, nawet najlepszy. Max. 25tys i koniec. A śruby to mogę Ci tak przykręcić, że nie będzie śladu po kluczu.
Ale po co piszesz głupoty?

Nie chcę się wypowiadać w sprawie tego konkretnego motocykla , ale z mojego Trampka zdjąłem ostatniej jesieni napęd - miał 38 tysięcy przebiegu (sam zrobiłem od poprzedniej wymiany), wedle rozmowy z mechanikiem - to sporo, ale wcale nie rekord.
Dokładnie! Ja w swoim oryginalny napęd zdjąłem po 34kkm- więc myślę, że 40kkm mozna śmiało zrobić- kwestia dbania o łańcuch i nie odkręcania szybko manetki.
XJ600N 94'->TA600V 96'
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: LUDOJA »

Panowie Nie wiem po co się wywiązała dyskusja z głupiego łańcucha , nikt z was go nie oglądał wiec chyba szkoda psuć sobie czas na dywagacje , dałem ogłoszenie a nie kolejny post typu"Moj rumak".
Dla świętego spokoju jeśli komuś ulży mogę napisać że łańcuch nie jest oryginalny co i tak nic nie wniesie , wg mnie jest fabryczny.
ps. w moim poprzednim motocyklu napęd dawał rade w okolicy 40kkm.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na oględziny zainteresowanych. Konkretną cenę ustalimy jak się ktoś zdecyduje z racji tego iż nie mogę już jeździć motocyklem mam jeszcze garnek Schuberta szczekowy C3 z dodatkowym całym wypełnieniem na wymianę więc mogę z motocyklem taniej sprzedać.
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: LUDOJA »

LUDOJA pisze:Panowie Nie wiem po co się wywiązała dyskusja z głupiego łańcucha , nikt z was go nie oglądał wiec chyba szkoda psuć sobie czas na dywagacje , dałem ogłoszenie a nie kolejny post typu"Moj rumak".
Dla świętego spokoju jeśli komuś ulży mogę napisać że łańcuch nie jest oryginalny co i tak nic nie wniesie , wg mnie jest fabryczny.
ps. w moim poprzednim motocyklu napęd dawał rade w okolicy 40kkm.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na oględziny zainteresowanych. Konkretną cenę ustalimy jak się ktoś zdecyduje z racji tego iż nie mogę już jeździć motocyklem mam jeszcze garnek Schuberta szczekowy C3 czarny z dodatkowym całym wypełnieniem na wymianę więc mogę z motocyklem taniej sprzedać.
LUDOJA
pyrkający w orzeszku
pyrkający w orzeszku
Posty: 235
Rejestracja: 26.09.2015, 19:24
Mój motocykl: XL600V

Re: SPRZEDAM XL600 1994ROK ŁÓDŹ

Post autor: LUDOJA »

up
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość